De Vlaamse actieve senioren beschikken over een aantal professionele medewerkers

  Danny Simons
coördinator
algemeen secretariaat:
Lange Winkelhaakstraat 38, 2060 Antwerpen
tel. 03-233 50 72
danny@vlaamseactievesenioren.be
  Ingrid Scherrens
educatief medewerkster
regionaal secretariaat:
Hogestraat 36, 8840 Staden
tel. 0486-24 49 29
ingrid@vlaamseactievesenioren.be
 

Tamara Reyniers
administratief verantwoordelijke
algemeen secretariaat:
Lange Winkelhaakstraat 38, 2060 Antwerpen  
tel. 03-233 50 72
tamara@vlaamseactievesenioren.be

 

Peggy Van Looveren
educatief medewerkster
regionaal secretariaat:
Eethuisstraat 73, 2900 Schoten
tel. 0475-94 40 77
peggy@vlaamseactievesenioren.be

 

Anneleen Olaerts
educatief medewerkster
regionaal secretariaat:
Eikenenweg 95, 3520 Zonhoven
tel. 0472-66 00 32
anneleen@vlaamseactievesenioren.be
 

 

Karin Van Loo
educatief medewerkster
algemeen secretariaat:
Kerkstraat 75, 3290 Schaffen
tel: 0471-32 48 39
karinvl@vlaamseactievesenioren.be

 

 
 

Karien Delie
educatief medewerkster
regionaal secretariaat
Moortelputstraat 28, 9031 Drongen - Baarle
tel. 0471-64 34 21
karien@vlaamseactievesenioren.be       

    

 

 



Geschreven door Tamara Reyniers op 25/04/2017 10:15:29