januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december

Kalender overzicht van 12/01/2019 tot 11/02/2019.
zaterdag 12 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Poperinge Opera Gent
BUZZ & de Cultuurraad Poperinge
Met BUZZ & de Cultuurraad Poperinge naar de Opera te Gent
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Damiaankerek - TPC - Groenenborgerlaan 149 te 2020 Antwerpen
Gerda De Ryck
Lazy Jazzmen Band – Nieuwjaarsconcert - Damiaankerk - TPC
afdeling Grobbendonk
Worstenbrood- en appelbollenfeest
zondag 13 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
André Rieu
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: bestuur Vlas Boom
Nieuwjaarsreceptie (enkel voor leden van afdeling Boom)
maandag 14 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Geel
Jaaroverzicht: diapresentaties + etentje
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Scheldekant “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Poperinge Westouter
Paul Louwagie
Wandelen te Westouter
afdeling Poperinge Westouter
Hilde Ocker
Keuvelwandelen te Westouter
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Kanaalwandeling, Dessel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Hilde & Frieda
(nieuwjaarsreceptie
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Jaarvergadering - Nieuwjaarsreceptie
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
dinsdag 15 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Blankenberge De Promenade - Zeedijk 185 - Blankenberge
Myriam Moens
Nieuwjaarswensen !
afdeling Gistel Zaal Zonnebloem,Zuidstraat 67 Veurne
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te VEURNE
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder de Toren Haacht
Marc Vermylen
Info reis Benidorm
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Nieuwjaarshappening met het koor Gaudiamus Igitur
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Zaal Zonnebloem Veurne
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling Lier Lokaal VNZ Antwerpsestraat Lier
Professor Laekeman
Voordracht over medicamenten
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Zonnebloem in Veurne
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Noordzeequiz
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal Zonnebloem
Afdeling Veurne
Noordzeequiz
afdeling Koekelare Zaal Zonnebloem, Zuidstraat 67, 8630 Veurne
Paul Willaert
Noordzeequiz
afdeling Ninove Meerbeke zaal Alpenroze
Vl@s bestuur ninove
statutaire vergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Ninove meerbeke zaal alpenrose
vl@s bestuur Ninove
nieuwjaarssamenkomst - statutaire vergadering
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Dessel Leto, Mol
Ria Keustermans
Onderons
afdeling Nieuwpoort Zaal Zonnebloem, Zuidstraat 67 Veurne
Jan Demoen 0495 89 81 32
Vl@z Noordzeequiz te Veurne
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum Arenbergstraat 28 te 2000 Antwerpen
Silva De Ryck
Matinée Dorée – Willy Claes Quartet - Arenbergschouwburg
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Prof. Denis De Keukeleire
De geheimen van het bier en de gunstige effecten op de gezondheid.
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport&Spel
Monique Vaneeckhoutte
Ontspanningsnamiddag
woensdag 16 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem CC 't Gasthuis
Daisy Bux
Algemene Ledenvergadering
afdeling Berchem Hof van Aragon, Lier
bestuur
Nieuwjaarsdiner Vlas Berchem
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Gentbrugge-Ledeberg LDC De knoop, Hundelgemsesteenweg 9050 Ledeberg
Ann Van Hyfte
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Nieuwjaarsreceptie en Statutaire Vergadering
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal ST.Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. De Branding Middelkerke
Cultuurdienst Middelkerke
Theater - Steven Goegebeur : de man van morgen
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Silva De Ryck
Film: The Insult – de Roma
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
donderdag 17 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten LDC De Maretak - Aalst
Bestuur
Wafelenbak in LDC De Maretak
afdeling Aarschot (Groot) kokschool SIMA Aarschot
de leerlingen
Nieuwjaars wensen in de Sima te aarschot met de betanquers club
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal ,De nieuywe Admiraal
Vzter Yvan
Jaarlijks Feestmaal en statutaire vergadering
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Kortrijk Budascoop Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Film in Budascoop: COLETTE
afdeling Leffinge De Zwerver
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Stef Van Lier
Muzikale lezing over Gaston Feremans
afdeling Aalter Veilige Have Aalter
Ria Maes
Nieuwjaarsontmoeting
afdeling Waregem SOBA Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Yvan De Vreese, 056-60 75 80
Programeringsvergadering met receptie en bingo
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Mol-Centrum Stadsvijvers, Geel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Museum Mudel, L. Matthyslaan 3-5 Deinze
Jan 0495 49 51 22
Museumbezoek in Deinze, De Nieuwe Morgen
afdeling Diksmuide Dienstencentrum, Maria Doolaeghestraat 2 A
Jan Van Grimberge
Regionaal Platform Ouderenparticipatie (RPO)
afdeling Antwerpen-Centrum Kerk van Brasschaat
Mile Moyson
Praatwandeling in Brasschaat
afdeling Herent Royal Martelarrnplein
Vl@s Vlaams Brabant
Provinciale vergadering
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat 2, 8020 Waardamme
Ledenfeest
afdeling Asse cc cultuurzaal Asse
Seniorenraad
Filmvertoning "Het tweede gelaat" van Jan Verheyen
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Alzheimer en dementie door prof. Van Broeckhoven
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Bingonamiddag
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport&Spel
Lia Alliet
Nieuwjaarsreceptie
vrijdag 18 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Achter het Museum
maurice
Petanque
afdeling Gentbrugge-Ledeberg LDC De knoop, Hundelgemsesteenweg 9050 Ledeberg
Yves Verlinden
Copying Beethoven
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Nieuwjaarsreceptie met algemene vergadering
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar
Jos Plettinx
Foto - Multimedia
afdeling Antwerpen-Centrum Museum Schone Kunsten, Gent
organisatie: Vieneke Verstraeten
De Dames van de Barok. Vrouwelijke schilders in het Italie van de 16de en 17de eeuw (met gids)
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Arenberg Leuven: vertrek station Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Daguitstap naar Arenberg te Leuven
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 19 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Café Flux, Sint Paulusstraat 3, Antwerpen
Jacqueline
Gegidst bezoek
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 20 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Boechout Zaal Da Capo - Lintsesteenweg 1a te Hove
Kurtoisie
afdeling Boom lokaat OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
lesgeefster: Tamara Reyniers
Stoelengymnastiek
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: voorzitter Jean Reyniers
Algemene vergadering (enkel voor leden van afdeling Boom)
maandag 21 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Berchem Winterling 3-7, Merkstem
Lydia
Bedrijfsbezoek
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Joëla Verdegem, Ria Verhovert, Chantal Neyt
Hobby namiddag
afdeling Gent Centrum 'Ontmoetingscentrum OCO' Pijphoekstraat 30 9041 Oostakker
D. Van Kerckhove
Voorstelling nieuw programma 2018
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 INgelmunster
Karel Declercq
Cabaret Karel Declercq
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Oostakker Ontmoetingscentrum Oostakker
Bestuur
Nieuwjaarsfeest met algemene vergadering
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Poperinge
Paul Louwagie
Wandelen vanaf de Sporthal te Poperinge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Paula De Roover
LEESCLUB:
afdeling Sint-Niklaas Moortelputstraat 28 Gent
Karien Delie
Projectgroep Beleid oost-Vlaanderen
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Keiheuvel, Balen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Startvergadering Anderlecht
dinsdag 22 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gent Centrum Vierde zaal Driebeekstraat 2 9050 Gentbrugge
L. Bogaert
Lezing "Beethoven en Graaf Egmont"
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde Zaal Driebeekstraat 2, 9050 Gentbrugge
Madeleine De Kie
China
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Deerlijk
Bedrijfbezoek Lobster Fish
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo & Rik
kaarten - gezellig samenzijn
afdeling Oostduinkerke casino Koksijde
Nathalie Jacob
Infonamiddag SAR Koksijde
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Aalter OC Kerkem Aalter
Trui De Kee
Hobbywerking Kreaal
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Magda Goos
Darts
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Den Dam - Lokeren
Dirk en Yvette
Muziekquiz - vierde editie
woensdag 23 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Kortrijk Budalys Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Statutaire vergadering
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum MAS, Hanzestedenplaats 1 te 2000 Antwerpen
organisatie: Eddy Huibers
Kerstwandeling met onze gids van vandaag Leo Vereecken
donderdag 24 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
Lode
Film
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Ieper feestzaal Lissewal (Bolle Meersstraat 28, 8906 Elverdinge)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Nieuwjaarsfeest
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen” – Burchtstraat 160 – Kruibeke
Maria De Cock
Jaarvergadering Scheldekant
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen” – Burchtstraat 160 – Kruibeke
Maria De Cock
Jaarvergadering Scheldekant
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Dienstecentrum het Schoppeke
Verkeersdeskundige
Opfrissing van het verkeersreglement door een verkeersspecialist
afdeling Poperinge JOC de Kouter, Poperinge
Senioenraad Poperinge
Nieuwjaarsreceptie Seniorenraad Poperinge
afdeling Schoten Hoek Salvialei/Boekenborg
Lizi Caals
Winterwandeling
afdeling Wevelgem jeugdcub ten goudberge
Annemaeie Van Reeth
De drie wijzen
afdeling Zwijndrecht Waaigat Burcht
voorzitter, Serafien en Herman Vaesen
Algemene Ledenvergadering met Worstenbrood en jaaroverzicht
afdeling Mol-Centrum Knuppelpad, Retie
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Nieuwkerk (Goirle-Nederland)
Jan Daneels
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Goed gebruik van medicatie - Inge Huysentruyt
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse Het nieuwe erfrecht
Seniorenraad en dienst Sociaal Beleid
Bijwonen voordracht
afdeling Jabbeke (Groot) Oosthof, Oostmoerstraat 1, Snellegem
Luc Puystiens
Nieuwjaarsetentje
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Theatermonoloog
afdeling Lokeren
bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag Quality Zele
afdeling Ruiselede zaal voor Sport&Sple
Lia Alliet
de ongeëvenaarde wereldgeschiedenis van België van de oerknal tot het internet
vrijdag 25 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Achter het museum
maurice
Petanque
afdeling Klein-Brabant
Monoloog door Lucien Cleppe
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3, 9680 Maarkedal
De heer Koen Browaeys
Cultuur, altijd, overal en voor iedereen.
afdeling Poperinge Kerk Roesbrugge
Verbroederingscomité Roesbugge/Filmmozaïk Poperinge
Filmavond: La Ch'tite Famille
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Centrum Mol, St. Lutgardis-instituut
Maria Geboers
Familiekunde
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Nieuwpoort In 't Visserke IJzer 5, Nieuwpoort-Stad
Michel
Nieuwjaarsdiner
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Leen Deconinck
Pro Memorie - Oefening baart kunst!
afdeling Boechout De Pastoor van Vremd - Boomkensstraat 4 te 2531 Vremd
Nieuwjaarsfeest
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz, Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Middagconcert- Amuz
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Bestuur
Gezellig nieuwjaar met nieuwjaarsdrink & algemene vergadering
zaterdag 26 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Station Kalmthout
organisatie: Mile Moyson
Stapwandeling (13km) - knooppunten Kalmthoutse Heide
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Dierk Dedeyne
Muzikale voorstelling - 5 tinten Grijs
zondag 27 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Branding
Afdeling Middelkerke
Toneelvoorstelling
afdeling Boechout Gallerij 't Kallement - St Jozef Wommelgem
Gratis - Muzikaal gebeuren en tentoonstelling
maandag 28 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Optreden van Pietje Bollen in eigen creatie
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Werf 44 - Schoolstraat 44 te 2970 Schilde
Mireille Coulier
Algemene ledenvergadering
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Denise & Bea
Voordracht: De notaris
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Parkpad, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Jan Van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Lees- en praatclub - omtrent gevoelens
dinsdag 29 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Deurne - Borsbeek EUROBOWLING, ter Heydelaan 17 in Deurne
Johan De Wit
HAPPY BOWLING
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Zaal Groeneveld oostende
Bestuur
Nieuwjaarsfeest
afdeling Oostduinkerke Sociaal Huis Koksijde
voorzitter SAR
Vergadering SAR Koksijde
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers & Vieneke Verstraeten
Salut les copains... of de Franse chansons uit de jaren '60
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Jean, Prosper Thuysbaertlaan 8 - Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Kaas- en wijnavond
woensdag 30 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Oude Beurs 27, Antwerpen
Jacqueline
Gegidst bezoek
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Ieper café America, Dikkebusseweg 401, 8900 Dikkebus)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Maandelijkse bolletra
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Janine Jacquemyn, Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson
Derde Vlaskwis
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
donderdag 31 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal De Tragel - Tragel 12 - 9300 Aalst
André Delcart
Educatieve voordracht - Van aardappel tot friet
afdeling Deurne - Borsbeek Kriekenhof Knijfstraat 19 te 2100 Deurne
Dina Sonck
Gedichtendag
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel GISTEL
Christiaan Dejonghe
Kampioenen viering BOLTRA
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Jaarvergadering en viering jubilarissen 2018
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Lizi Caals
Gedichtendag - Thema Vrijheid
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Mol-Centrum Sahara, Lommel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Boechout CC Aartselaar
Neerdorpen Klassiek
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Herent Windesheim Wilselseseenweg 70 Herent
Vl@s Herent
Babbel- en schnabbenalmiddag
afdeling Tienen (Groot) Zichem
Linda Vangilbergen
Uitstap naar het Ernest Claesmuseum te Zichem
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
vrijdag 1 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
Petanque
afdeling Deurne - Borsbeek DC Silsburg - Herentalsebaan 597 te Deurne
Viviane Gedopt
Lichtmis
afdeling Ieper Bowling Atlantis, Posthoornstraat 8,08900 Ieper
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Nieuwpoort Cultuurhuis, Hoogstraat 2, Nieuwpoort stad
friede.lox@telenet.be
Funerair erfgoed Nieuwpoort
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Duffel info nog te ontvangen
Nieuwjaarsmenu
zaterdag 2 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Asse Vertrek aan Gemeenteplein om 12:49
Vlaams Parlement
Bezoek aan het Vlaams Parlement
zondag 3 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Monique Logie
Kaarters feest
afdeling Boechout Den Boom te Vremde
Lichtmis Pannenkoeken
afdeling Asse Mollem, Kloosterhof
Bijwonen toneel te Mollem
maandag 4 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Chantal Neyt, Ghisleen Lybaert
Bingo
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Izegem- Plantijnzaal-bib
Raymond Fournelle
Leesclub - Vl@s
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Sparrenbos te Abele
Paul Louwagie
Wandelaars eten samen in het 'Sparrenbos' te Abele
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14,8800 Roeselare
mr. Andre D'Halluin
70 jaar Israel, 3000 jaar Palestina, oorlog zonder einde?
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas Pastoor De Meerleerstraat 24 A , Sint-Niklaas ( dreefje inrijden tussen huisnummers 26 en 22a ).
Koninklijke Video, Foto & Digiclub v.z.w. Sint-Niklaas
Filmnamiddag
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Pannenkoekennamiddag
dinsdag 5 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten LDC De Dendervallei
OCMW Stad Aalst
Deelname project Palto - mantelzorgcafés in Aalst
afdeling Berchem De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
bestuur
Maandelijkse ledenvergadering
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Genk aldeneik
Reinilde Housen
Lichtmisfeest
afdeling Gent Centrum Kring Westveld Heilig Ktuisplein 10 9040 Sint-Amandsberg
J. De smet
"De geheimen van de Hollywood Musicals"
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Guido De Muynck
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58A
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Maas-Oeter
Lichtmisfeest
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Aartselaar Zaal De Koekoek - Lindenboslaan 2 te 2630 Aartselaar
Pannenkoeken
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Domein Puyenbroeck - Wachtebeke
Bestuur Vl@s Lokeren
Pannenkoekenwandeling
woensdag 6 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : Schaliegas, een zegen of een vloek door Prof. Manuel Sintubin
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Gent Centrum Reinaert - Reinaertstraat 28 te 9000 Gent
J. Taghon
Een unicum - een panel met enkele negentigers
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Feest voor de medewerkers
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : Schaliegas, een zegen of een vloek door Prof. Manuel Sintubin
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : Schaliegas, een zegen of een vloek door Prof. Manuel Sintubin
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Alfons Deley
Vergadering SAR
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Gent Reinaert (Gent West) Zaal Reinaert Gent
Bestuur
Debat met negentigers : hoe kijken zij tegen het leven aan?
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Nieuwpoort Noterdaemestraat
Koksijde
Bezoek aan Opleidingscentrum voor Blindegeleidehonden in Koksijde
donderdag 7 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
José DE MAREZ
VERHALEN
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Kontich nog mee te delen
Lichtmis
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Koekelare Huis Proot, Noordomstraat 2, 8680 Koekelare
Paul Willaert
Kiekendieven en muizenpakkers - Patrick Claeys
afdeling Mol-Centrum Lommelse Heide, Lommel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Samenleven met gezond verstand - Prof. Patrick Loobuyck
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Hilde & Frieda
Pannenkoekenslag met Verassing
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heerweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 8 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruine café
maurice
petanquen
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lokeren Bistro Den Bascuul Eksaarde
Concert
zaterdag 9 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 10 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Ontbijtbuffet
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport & Spel
Bestuursleden Ruiselede
Zondagmorgenontbijt
maandag 11 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Berchem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Borgerhout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Klein-Brabant Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Deurne - Borsbeek Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Edegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Geel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur Vl@s-Geel
Quiz met o.m. muziekquiz + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Jan-Pieter Demarsin en Mieke Opsommer
Documentaire IERLAND
afdeling Kapellen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kontich Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Lier Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mechelen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mortsel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Kinepolis Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schoten Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Ghislain Nyutten
Senioren Quiz
afdeling Zwijndrecht Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Noord Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Oost TISP-pad, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Oost Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-West Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Balen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Dessel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Europawijk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
afdeling Boechout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Tienen (Groot) Tienen
linda Vangilbergen
Filmvoorstelling : Darkest Hour
afdeling Boom Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Grobbendonk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Duffel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
federatie Mol Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet