februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 11/02/2019 tot 10/03/2019.
maandag 11 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Berchem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Borgerhout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Klein-Brabant Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Deurne - Borsbeek Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Edegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur Vl@s-Geel
Quiz met o.m. muziekquiz + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Jan-Pieter Demarsin en Mieke Opsommer
Documentaire IERLAND
afdeling Kapellen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kontich Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Lier Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mechelen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mortsel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Steenstraete
Paul Louwagie
Wandelen te Steenstraete
afdeling Poperinge Steenstraete
Hilde Ockier
Keuvelwandelen te Steenstraete
afdeling Poperinge VAC Brugge
Michel De Wit
ISO (interregionale stuurgroep ouderenbeleidsparticipatie)
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Kinepolis Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schoten Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Ghislain Nyutten
Senioren Quiz
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Zwijndrecht Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Noord Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Oost TISP-pad, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Oost Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-West Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Balen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Dessel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Europawijk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet*
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
afdeling Boechout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Tienen (Groot) Tienen
linda Vangilbergen
Filmvoorstelling : Darkest Hour
afdeling Boom Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Grobbendonk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Duffel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
federatie Mol Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
dinsdag 12 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Gent Centrum Vierde zaal Driebeekstraat 2 9050 Gentbrugge
L. Bogaert
Lezing Reconstructie platteland in Vlaanderen na WO I
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Dries Claeys
Cultureel-historische voordracht Recontstructie van het Vlaamse landschap na de Groote Oorlog
afdeling Gistel Zaal De Zwerver Dorpsstraat 95 Leffinge
MARLEEN SYS
NOORDZEEQUIZ te Leffinge
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Geert Vantournhout
7 sporen naar geluk
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Eet- en Dansfeest
afdeling Ieper parking zwemkom (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (0474-67 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Patrick Wittevrongel
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Accordeon en zang door Astrid Sioen
afdeling Scheldekant Gelaagstraat 55, 9150 Kruibeke
Roger en Maria.
Wandeling:
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Noordzeequiz
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik en Hugo
Gezellig Samenzijn - Kaarten
afdeling Oostduinkerke zaal De Zwerver in Leffinge
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Poperinge CC Ghybe, Poperinge
S-Plus - Schepen van Welzijn
Voordracht: Johan vande Lanotte ‘LEVE DE VERGRIJZING!’
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas Gelaagstraat 55, 9150 Kruibeke
Roger en Maria.
Wandeling:
afdeling Veurne Leffinge - De Zwerver
Afdeling Leffinge
Noordzeequiz
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Zwerver
Afdeling Leffinge
Noordzeequiz
afdeling Koekelare De Zwerver, Dorpsstraat 95, 8432 Leffinge
Paul Willaert
Noordzeequiz
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Centrum La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Noord La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Oost La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-West La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Balen La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Dessel Leto, Mol
Ria Keustermans
Onderons
afdeling Mol-Dessel La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Deinze-Leieland CC De Rekkelinge
Ledenvergadering
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Nieuwpoort Zaal De Zwerver, Dorpstraat 95 Leffinge
Jan Demoen 0495 89 81 32
Noordzeequiz te Leffinge
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Arenbergschouwburg, Antwerpen
organisatie: Seniorenraad district Antwerpen
Matinee Doree: Toen ma naar Mars vertrok en mijn vader de expat
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
Dominus vobiscum door Marc De Bie.
afdeling Lokeren Café De Zaal, Hillarestraat 332 - 9160 Lokeren
Bethy Peelman
Bloemschikken thema Valentijn
woensdag 13 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Sportbar Bergenmeers
Cultuurdienst
Ouderenadviesraad: Subsidieregeling
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Bestuursleden
Valentijntjesfeest
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Noord La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-West La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Balen La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Dessel La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus
zwemmen *
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
afdeling Antwerpen-Centrum Residentie Park Lane, Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
voordracht: Geschiedenis van de kus
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat 2 Schiplaken
Hendrik Ceulemans
Computer voor beginners Windows 10
donderdag 14 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal De Tragel - Tragel 12 - 9300 Aalst
Staf Willockx
Amusementnamiddag met Staf Willockx
afdeling Aarschot (Groot) zaaltje van de elfurenmis
Johan Billen
we beleven de wondere wereld van de mieren
afdeling Berchem Kinepolis, Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Jacqueline
Senior at the Movies
afdeling Deurne - Borsbeek Ijssalon Pinguin, Herentalsebaan 268, 2100 Deurne
Gedopt Viviane | 03-324 90 56 | viviane_gedopt@hotmail.com
Valentijnsbabbel
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Kortrijk
Filmnamiddag
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Parkhotel, Albert Dumontlaan 30, 8660 De Panne
Jean Demuynck | 058-51 21 97 | jeanpierredemuynck@skynet.be
Ontbijt onder vrienden op Sint-Valentijn
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Gestel
Rik
Wandelen
afdeling Oostduinkerke Casino Koksijde
voorzitter SAR Koksijde
Toneelvoorstelling
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Mol-Centrum La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Centrum Molenpad, Meerhout
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Noord La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-West La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Balen La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Dessel La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt El Parador
Oorlogsdagboek van Streuvels
afdeling Antwerpen-Centrum Deurne
organisatie: Mile Moyson
Praatwandeling in Deurne Ertbrugge
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Gezellig samenzijn
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
vrijdag 15 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) aan het bruine cafe (museum Aarschot
maurice
petanque
afdeling Schilde Antwerpen, Suikerrui 17-19
Mireille Coulier
Bezoek Diamantmuseum
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jos pletinx
Foto & Media club*
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Middagconcert met cello en piano
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek cafetaria Sporthal te Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Workshop veilig verkeer
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Lokeren Zaal Trefpunt, Heiende Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Toneel door Bezeboot- Doorslaar
zaterdag 16 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Lokeren Sporting Lokeen, Daknamstraat 91 te Lokeren
Arthur Van Remoortere
Vijfde Schlagerfestival Lokeren
zondag 17 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde De Normandie, Koninklijke Baan, Koksijde
Janine Jacquemyn
St. Valentijnsfeest met brunch
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Stapwandeling (11 of 15,5 km) Knooppunten De Renesse-Salphenpad
afdeling Duffel Jaintempel - Laarstraat 34 te Wilrijk
Bezoek Jaintempel
maandag 18 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Berchem De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
Tina
Voordracht
afdeling Destelbergen-Heusden Domus Destelbergen
Wis
Leesclub Frederik Backman met het boek: “Een man die Ove heet.”
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Jose Callens en Marc Porteman
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostakker Ontmoetingscentrum Oostakker
Marc De Bie
Verrassingsvoordracht door Marc De Bie
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge in De Lovie, Poperinge
Paul Louwagie
Wandelen in De Lovie, Poperinge
afdeling Poperinge in De Lovie, Poperinge
Hilde Ockier
Keuvelwandelen in De Lovie, Poperinge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Aalter Ontmoetingscentrum Kerkem, Aalter
Lutgarde Bonné
Kreaal - Hobbywerking
afdeling Sint-Niklaas “Steenstraete” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
De Langhe Albert.
Tweede Vl@s quiz
afdeling Veurne De Zonnebloem Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
gezondsheidsprogramma
afdeling Wervik-Geluwe t' Potaal Kruiseikstr. Wervik
Emiel Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Straalpad, Balen-Olmen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
marita
vrijkaarten /ontspanning*
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Frans
dinsdag 19 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) museum Aarschot Elisabethlaan 103
Marc Dillen Gids
Eeuwenoud begijnhoven Museum Aarschot
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper Ingang Yper Museum (Grote Markt)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Museumbezoek aan het Yper Museum
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Wat is er aan de hand in Catalonië ? Steven Vergauwen
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Scheldekant Heemkundig museum, Kruibekestraat 2, Bazel.
Dr. Christine Belgrens
Voordracht:Scheldekant.
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Roeselare Ieper-Poelkapelle
Plaatselijke gids
Bezoek Guynemerpaviljoen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Aalter Ontmoetingscentrum Kerkem, Aalter
Trui De Kée
Kreaal - Hobbywerking
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Magda Goos
Darts
afdeling Ninove zaal Roosevelt - Ninove
vl@s bestuur Ninove
carnavalshow
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum CC De Kern, Wilrijk
organisatie: Sylviane Slegers
Film: The wife met Glenn Close, Jonathan Price & Christian Slater
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole van Hoegaerden
Brei en praatcafé
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Gastsprekers: restaurateur Claude Bekaert en Ingrid Neirinckx
Voordracht over de restauratie van schilderijen
afdeling Lokeren Jean, Prosper Thuysbaertlaan 8 - Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Kaas- en wijnavond
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport & Spel
Monique Verhalle
Ontspanningsnamiddag
woensdag 20 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : " Siberië : Yakutsk, koudste stad ter wereld " door Olga Monastireva
afdeling Deurne - Borsbeek Parking - Driepikkelhoeveweg te Ranst (kerkhof)
Viviane Gedopt
Wandeling in het Zevenbergenbos
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Luc Vanden Berghe | 058-62 34 53
Causerie Eerste hulp bij klimaatverwarring
afdeling Kortrijk 't Hemelhof, Brugsesteenweg 123, 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Scrabble en Rummikub
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Schilde Schoten, taverne Vordensteyn
Mireille Coulier
Ledenvergadering Federatie
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : " Siberië : Yakutsk, koudste stad ter wereld " door Olga Monastireva
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : " Siberië : Yakutsk, koudste stad ter wereld " door Olga Monastireva
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus
zwemmen
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat 2 Schiplaken
Hendrik Ceulemans
Computer voor beginners Windows 10
donderdag 21 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Samenkomst Sportcentrum Schotte - Aalst
Piet Olbrechts
Wandelen doorheen Aalst
afdeling Aarschot (Groot) Gasthuiskapel: te Aarschot
THE a-TEAM
Hemelsplezier in de Gasthuiskapel
afdeling Berchem Godshuizenlaan 2, Gent
Jacqueline
Gegidst bezoek
afdeling Destelbergen-Heusden De Nieuwe admiraal
Prof. dr. Marcel De Cleene
In de lusthof van Venus - Liefdesmiddeltjes door de eeuwen heen.
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gent Centrum Zaal
Y. Van Damme
Voordracht door M De Cleene
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Kortrijk Budascoop, Kapucijnenstraat 10, 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Film in Budascoop: The Old Man and the Gun
afdeling Leffinge Muzee Oostende
Van Laer Willy
Namiddaguitstap
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostende De Schelpe Elisabethlaan 32 Oostende
Ludwig Vandenbussche
Oost Canada en de gazette van Detroit
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Aalter Ontmoetingscentrum Kerkem, Aalter
Marc en Annie De Smet
Cultuur-historische voordracht : voorstelling borduurproject Floris ende Blancefloer
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Jacques Lesage
De bende van Baekelandt
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Bibliotheek Middelkerke
Bibliotheek Middelkerke
Voordracht
afdeling Mol-Centrum Belse bossen, Geel-Bel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijk
Tine Pollet - 050/214096
Is er nog voedsel in 2050 om de wereldbevolking te voeden? - Prof. Wannes Ceulemans
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Japan, keizerrijk van de kersenbloesem - Etienne Hauttekeete
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Valkaart, Albrecht Rodenbachlaan 42, 8020 Oostkamp
Andre Haesaert
Slovenië en Kroatië
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Wat doe ik vandaag het best met mijn spaargeld door Paul D'Hoore
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Voordracht :Bredene en de Damse vaart
afdeling Lokeren Feestzaal Breugel, Beerveldsebaan 32 - 9080 Lochristi
Bestuur Vl@s Lokeren
Lunch met dansnamiddag
vrijdag 22 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruin Café
allen samen
Petanque & kaarten & rumicup
afdeling Klein-Brabant
Ontspanning met pannenkoeken
afdeling Genk
Andre Vanhaeren
Verrassingsreis
afdeling Maas-Oeter
Verrassingsreis
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3, 9680 Maarkedal
De heer Hans Claus
Achter de tralies. Hoelang houdt de gevangenis nog stand?
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Nieuwpoort Hotel Cosmopolite Nieuwpoort-Bad
Jan Slootmaekers 0495 49 51 22
Voordracht over gehoorproblemen
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Philippe Despriet
Beeldenstorm in de Lage Landen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat Schiolaken
Hendrik Ceulemans
Workshop SmartPhone/Tablet met Androis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Lut De Paepe
Cultureel-historische voordracht Willem I - thuis in Gent
zaterdag 23 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 24 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Blankenberge Casino
Myriam Moens
Samen naar operette : Een nacht in Venetië !
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sporthal Bamburg Lombardsijde
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Handelsbeurs Lombardsijde
afdeling Wondelgem Cafetaria Sporthal Neptunus - Wondelgem
Buurthuis op wieltjes
Spelgezellig - spelletjesnamiddag voor jong en oud
afdeling Antwerpen-Centrum Begijnhof, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Red Herring - All Stars - Begijnhofconcert met receptie
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
bestuur afdeling Boom
Winterbarbeque
maandag 25 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis, Sint-Coletastraat 10 te 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Spreekbeurt : Griekse Helden en Homerische goden
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Klavertje vier, Mol-Postel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Lees- en praatclub: omtrent Goden en Diensten
dinsdag 26 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Blankenberge De Promenade - Zeedijk 185 - Blankenberge
Myriam Moens
Pannenkoekennamiddag
afdeling Deurne - Borsbeek Eurobowling, ter Heydelaan 17 in Deurne
Johan De Wit | 03-293 48 78
Happy bowling
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Rudy Stockman
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Kortrijk Baggaertshof, Sint-Jansstraat 37, Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Bezoek Baggaertshof
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo en Rik
Gezellig samenzijn - kaarten
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Poperinge Raadzaal van het Stadhuis te Poperinge
Eddie Vintevogel
RPO Ieper-Veurne
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas Knutselklas OLVP, Spoorweglaan, Sint-Niklaas.
leerlingen van OLVP.
Zin in een leuke namiddag
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Kaasstraat 7 te 2000 Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
MoMu Fashion Walk
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
Greet en Etienne
Informatie over de provincie
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
woensdag 27 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Ieper café America, Dikkebuseweg 401, 8900 Dikkebus)
Frans Duerinck (0497-41 61 92) vlasieper@gmail.com
Maandelijkse bolletra
afdeling Kortrijk Residentie Budalys - Dam 2B - 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke De Boltra in Beerst
Bestuursleden
Boltra
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus
zwemmen
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
afdeling Antwerpen-Centrum TPC, Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Undercover: lezing door alias - Alpha 20
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat te Schiplaken
Hendrik Ceulemans
SmartPhone/Tablet
donderdag 28 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Bestuur
Hobbytentoonstelling Vl@s-leden Aalst
afdeling Berchem Frans de 'l Arbestraat 12, Merksem
Lydia
Gegidst bezoek
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe CC DE Steiger, Waalvest 1, 8930 Menen
Dewyn Freddy
Lezing over namen
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Lier Grobbendonk
Paul, Rik, Christiane
Wandelen
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Vl@s Poperinge in beeld
afdeling Aalter Omgeving Aalter
Walter Vervalle
Winterwandeling
afdeling Wevelgem jeugdclub ten Goudberge
Christ Breemeersch
Vlaanderen luilekkerland
afdeling Zwijndrecht mouterij Burcht
de Hooiktse Stangers
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum d’n Ouwe Brandtoren Bladel (Reusel)
Willy Baeyens
Dagwandeling
afdeling Mol-Centrum Keiheuvel, Balen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Hilde & Frieda
Crea Voorjaar
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers en Vieneke Verstraeten
Muziekclub: kennismaking met minder bekende componisten
afdeling Herent Windesheim Wilselsesteenweg 70 Herent
Demarsin
Kreta en Santorini film
afdeling Tienen (Groot) Mechelen
Linda Vangilbergen
Uitstap naar Mechelen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Persgroep EPC, Industrieterrein - 9160 Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Nocturne : Bezoek aan de Persgroep Lokeren
afdeling Lokeren Quality Zele
Bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag Zele
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport & Spel
Arnold Parmentier
'Verkeersborden en wegcode' door Arnold Parmentier
vrijdag 1 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruine café
samen
petanque
afdeling Ieper bowling Atlantis (Posthoornstraat 8, 8900 Ieper)
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jos pletinx
Foto -multimedia club
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat Schiolaken
Hendrik Ceulemans
Workshop SmartPhone/Tablet met Androis
zaterdag 2 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Middelheimlaan 6, 2020 Antwerpen
organisatie: Vieneke Verstraeten
My Niece's Pierced Knees - Middelheimpark (met gids)
maandag 4 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Joëla Verdegem
Ontspanningsnamiddag
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
dr. William De Groote
Barmhartig Brugge. 850 jaar geneeskunde en ziekenzorg
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Portaal kruiseikstr,
Het Bestruur
Spreekbeurt
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
Herman joosten
wedstrijdkaarten
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Lokeren Persgroep EPC, Industrieterrein - 9160 Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Nocturne : Bezoek aan de Persgroep Lokeren
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Ontmoetingsmoment
dinsdag 5 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58 A
Maria en Paula
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Bray-Dunes
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT “Huise Den Dries” te Sinaai.
John en Bea.
Dansen: De Dansgroep demonstreert!
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Oelegem
organisatie: Mile Moyson
Praatwandeling in Ranst - Vrieselhof
afdeling Boortmeerbeek parking Zwembad Hofstade, Tervuursesteenweg
Lode Van Winkel
Wandelen
afdeling Tienen (Groot) Bilzen - Alden Biesen
linda Vangilbergen
Tentoonstelling : Limburg tussen staf en troon, 1000 jaar graafschap Loon
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Wandeling : Waasmunster heide
woensdag 6 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Voordracht : Joe English door Piet De Baere
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Voordracht : Joe English door Piet De Baere
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Voordracht : Joe English door Piet De Baere
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Gent Reinaert (Gent West) Centrum Reinaert - Reinaertstraat 28 - 9000 Gent
Egbert Bos
Expo 58 - terug in de tijd
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus 03 888 47 45
zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum Residentie Park Lane, Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Lezing: Geschiedenis van de kus
donderdag 7 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) Nationale Bank Van Brussel
Gids ter plaatse
uitstap Brussel. Met de trein tot Brussel centraal
afdeling Destelbergen-Heusden Destelbergen
Raymond
Wandeling langs de groene boorden van Destelbergen.
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
CATALONIE lezing
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe CC De Steiger , Waalvest 1, 8930 Menen
De Tollenaere Marleen
Armeense namiddag
afdeling Leffinge De Zwerver
Bestuur
Chocolade, een goddelijke lekkernij
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier 't Schoppeke - Kanunnik Davidlaan 25 Lier
Vic & Rik
PRAKTISCH COMPUTERGEBRUIK
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Katrien Debruyne
Infonamiddag
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Koekelare Drukkerij Devriendt, Veldstraat 20 te Koekelare
Paul Willaert
Geleid bezoek aan drukkerij Devriendt
afdeling Mol-Centrum Moretusbos, Stabroek
Guido Michiels
Dagwandeling
afdeling Mol-Centrum Merenpad, Mol-Sluis
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Bezoekerscentrum Volkssterrenwacht Beisbroek - Koffiebranderijn Oudenburg
Tine Pollet - 050/214096
Daguitstap met eigen wagen.
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Sint-Laurentiuskerk, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Wandelconcert St. Laurentiuskerk - Iberico Quartet
afdeling Boortmeerbeek Trein Station te Weerde
Hendrik Ceulemans
Daguitstap met trein naar Brussel
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heirweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 8 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruine cafe
samen
Petanque
afdeling Genk Watergroep Maaseik
Jaak Van Lee
Watergroep
afdeling Maas-Oeter
Watergroep
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Tom Zwaenepoel
Achter de schermen van het Vaticaan
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty, Antwerpen
organisatie: bestuur afdeling Antwerpen-Centrum
Ledenvergadering + spierkracht voor senioren
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
Nieke Baudet
Trage wandeling
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat Schiolaken
Hendrik Ceulemans
Workshop SmartPhone/Tablet met Androis
afdeling Lokeren Bistro Den Bascuul Eksaarde
Concert
zaterdag 9 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Centrum Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Noord Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Oost Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Mol-West Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Balen Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Dessel Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Europawijk Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Boom lokaat OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
lesgeefster: Tamara Reyniers
Stoelengymnastiek
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
bestuur afdeling Boom
Gezellig samenzijn met heel de ploeg van afdeling Boom (enkel voor leden)
afdeling Lokeren Marktplein - Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Deelname aan fietsenwijding Lokeren
zondag 10 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Antwerpen-Centrum CC Merksem, Merksem
organisatie: Sylviane Slegers
Aperitiefconcert - Zango