december januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november

Kalender overzicht van 07/12/2018 tot 06/01/2019.
vrijdag 7 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
Petanque
afdeling Gentbrugge-Ledeberg LDC De Boei, Vaartstraat 2A 9000 gENT
Daniël De Ridder
Computerworkshop
afdeling Ieper zaal Atlantis (Posthoornstraat 8, 8900 Ieper)
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Koksijde Rest. De Normandie, Koninklijke Baan 1, Koksijde
Janine Jacquemyn
Feest van Sinterklaas & Zwarte Piet
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Centrum 't Getouw, zaal 3
Maria Geboers
Familiekunde
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Ledenvergadering + “Spierkracht voor Senioren”
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
Lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Grobbendonk Huize Machteld - Gilliam 8 te Grobbendonk
Wintertreffen
zaterdag 8 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem Merksemsebaan 210 te Wijnegem
Wintertintel
afdeling Berchem Krijglaan Fort4 Wilrijk
Lydia
Wandelen
afdeling Deurne - Borsbeek Kriekenhof Knijfstraat 19 B2100 Deurne
Johan De Wit
De Geschiedenis van de Kus
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Hobby en kunsttentoonstelling dag 1
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Begijnhof - Rodestraat 39 te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
van Dyck’s music – Begijnhofkerk - met receptie
afdeling Herent Stadsschouwburg
0CC Leuven
La Belle Helene
afdeling Lokeren Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Deelname aan Kerstmarkt Lokeren
zondag 9 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Hobby en kunsttentoonstelling dag 2
afdeling Lier Kerk Heilige Familie - Leuvensepoort Lier
Kerstconcert
afdeling Antwerpen-Centrum deSingel - Desguinlei 25 te 2018 Antwerpen
Gerda De Ryck
Jong van Hart – gelegenheidskoor 55+ – deSingel
afdeling Bredene Aachen
Rita Pille
Daguitstap Kerstmarkt Aachen
afdeling Lokeren Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Deelname aan Kerstmarkt Lokeren
maandag 10 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten LDC de Maretak, Albrechtlaan 119A te Aalst
Georgette De Ridder i.s.m. lesgever seniorendansen van LDC de Maretak
Cursus Seniorendansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Klein-Brabant Nieuwe Ark te Ruisbroek
Thai-chi
afdeling Geel Parochiezaal van Geel-Ten Aard - Vaarstraat
Vl@s-betuur
Kerstfeest voor de leden van Vl@s-Geel
afdeling Gentbrugge-Ledeberg LDC De knoop, Hundelgemsesteenweg 9050 Ledeberg
An
Centrumraad
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster O.C. Bollewerpstraat,3 Ingelmunster
Rita Maya
Edith Piaf
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarten + Rummikub + Hobby
afdeling Poperinge Watou
Liliane Denys
Keuvelwandelen te Watou
afdeling Poperinge Watou
Paul Louwagie
Wandelen te Watou
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “Steenstraete”, Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Noël Saegeman
Interesse ? Initiatie smartphone.
afdeling Wervik-Geluwe Het Portaal Kruiseikstr, 8940 Wervik
Sonia Bonnier
Bloemschikken
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Hasselt Lavendelhoeve (Limburg Lavendel vzw), Olmenbosstraat 25, Stokrooie
Eigen bestuur
Ontmoetingen
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Molse meren, Lommel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Terreinen Elfdorpen - Ghesquirestraat 19 - Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
aquagym
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Linda Vangilbergen
filmvoorstelling Victoria en Abdul
dinsdag 11 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sint-Annakring, Roklijf 4 te Aalst
Yvonne Smekens
Zangrepetitie Renaat Van Daelekoor
afdeling Wijnegem Sportcomplex (fietsstalling)
Fit-o-meter
afdeling Dendermonde-Lebbeke Zaal De Schuur te Dendermonde
Bestuur
Kerstfeest
afdeling Deurne - Borsbeek Kasteel Ter Rivierenhof
Gedopt Viviane
KERSTFEEST 2018
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Voorzitter
Kerstbezinning
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper Station Ieper
Marcel Allaert ((mark11@scarlet.be)
Maandelijkse wandeling
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Kerstevocatie
afdeling Scheldekant Parking Lode Ontropdreef, Waasmunster
John & Eddy
Wandeling:
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen
Rummicub
afdeling Lier Wijkhuis Zevenberegn, P. Benoitlaan 6, 2500 Lier
kaarten
afdeling Noord-Limburg Lommel Heuvelhof
Theo
Wandelen
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Stekene Sporthal De Meet Nieuwstraat 60 Stekene
Etienne Strijbol
Petanque
afdeling Sint-Niklaas Parking Lode Ontropdreef, Waasmunster
John & Eddy
Wandeling:
afdeling Veurne De Zonnebloem Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Speelfilm
afdeling Wervik-Geluwe Pardoen Akademistr.
René Kenes
Wandelen
afdeling Ninove Omgeving Ninove
Bestuur
Winterwandeling
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Noord Ontmoetingscentrum Seniorenflats, Postelarenweg 74, Mol
Françien Van der Kaay en May Eyckmans
Cursus bloemschikken
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Deinze-Leieland
Kerstfeest
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Coppieters Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny 058 23 91 43
geen Scrabble
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Gerda De Ryck
Recht op een waardig levenseinde – lezing RWS en Leif Antwerpen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Boortmeerbeek Cultuurshuis, Ravesteinstraat 22 Hever
Gediplomeerde kunstschilder
Kunstschilderen
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13, Ardooie
Fons Lammertyn
Eindejaarsevocatie met zang en poëzie.
woensdag 12 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Gistel Ten Stuyver, Stuiverstraat 357
Hedwig Donceel
Noordzeequiz te Oostende
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling West-Limburg De Zandloper Hesdinstraat 15 Heusden-Zolder
Voorzitster Lut
Algemene vergadering
afdeling Kortrijk Residentie Budalys - Dam 2B - 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling Leffinge Ten Stuyver Oostende
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Ten Stuyver in Oostende
juryvoorzitter
Noordzeequiz
afdeling Oostende Zaal ten Stuyver
vl@s Oostende
Noordzeequiz
afdeling Hamme-Waasmunster ten Huize Vermeire-Lagae Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardiskoor Vlaamse actieve senioren Hamme-Waasmunster
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. zaal Ten Stuyver
afdeling Oostende
Noordzeequiz
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
maurice meeus tel 03 888 47 45
Zwemmen
afdeling Nieuwpoort Zaal Ten Stuyver, Stuyverstraat 357
Jan Demoen 0495 89 81 32
Noordzeequiz te Oostende
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Frieda & Hilde
Kerstfeestje met eenvoudig quizje
afdeling Antwerpen-Centrum MOU MUSEUM - ondergebracht in het stadhuis van Oudenaarde
Sylviane Slegers
Oudenaarde: tentoonstelling Adriaen Brouwer – met gids
afdeling Avelgem Scheldeland CC Spikkerelle Avelgem, Scheldelaan 6
org. van de BIB in samenwerking met tal van Avelgemse verenigingen
Lieve Blancquaert - Last Days
donderdag 13 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Restaurant Kaai 17 - Liefdadigheidsstraat 1 - 9300 Aalst
Bestuur
Kerstfeest
afdeling Berchem Kinepolis, Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Jacqueline
Senior at the Movies
afdeling Klein-Brabant CC De Bender, Puurs
Thai-chi
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Scheldekant Cruybeeks Hof. O.-L.-Vrouwplein 22 Kruibeke
Roger Kluskens
Kaarten: Scheldekant
afdeling Scheldekant “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas.
Bea De Prycker
Kerstfeest.
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Sint-Janskappel
het bestuur
Toneelavond in Sint-Janskappel en naargelang de weersomstandigheden maken wij er een daguitstap van.
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Liliane Verschraegen 0476/348661
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Kessel - Lier
Paul, Christiane en Hendrik
Wandelen
afdeling Oostende O.C. De Schelpe
Beirens Dirk
Oostendse schrijvers
afdeling Poperinge Stadhuis Poperinge
Mobiliteitsraad Poperinge
Mobiliteitsraad
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Lizi Caals
Kerstviering
afdeling Aalter OC Kerkem, Rerum No arumstraat 24, Aalter
Walter Vervalle - Ria Maes
Avondwandeling/Ledenvergadering
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Kerstfeest.
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling middelkerke
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht
kerstfeest
afdeling Mol-Centrum Groesgoorpad, Dessel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt El Parador
Kerst Sprokkels
afdeling Aartselaar zaal pama 's herenbaan reet
marita
voorbereiding Kerstfeest
afdeling Aartselaar zaal pama 's herenbaan reet
paul van noten tel 03 888 54 60
Kerstfeest
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Dhr Ronald Evrard
Ledenvergadering - Feestelijk Kerstmaal
afdeling Antwerpen-Centrum Residentie Park Lane - Van Eycklei 32 te 2018 Antwerpen
Eddy Huibers
Erfenissen en successieplanning – lezing – Park Lane
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
Aquagym onder deskundige begeleiding en op muziek
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Bus uitstap naar Valkenburg
afdeling Herent HERENTWindesheim
Pirouette
Eindejaarsviering met Pirouette
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ Vlamingveld 40 Jabbeke
Luc Puystiens
Brave little Belgium door cabaretier Karel Declercq
afdeling Herzele Omgeving Herzele
Eddy Bovijn
Winterwandeling
afdeling Lokeren Anglo Bowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling in Anglo Bowling Hamme
afdeling Ruiselede Lokaal Dienstencentrum Den Tap
bestuursleden
Winterwandeling en Mini-Kerstmarkt
vrijdag 14 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
Petanque²
afdeling Borgerhout De Vesper te Boelaarlei 9 te Borgerhout
Jan De Scheerder
Adventszangoptreden door Volkszang
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Pierre Demuynck
Optreden van Bart Ostyn met zijn programma Tralalie
afdeling Noord-Limburg Domelhof Neerpelt cafetaria
conny
Turnen
afdeling Noord-Limburg De Peel Neerpelt
Jeanne
tekenen
afdeling Vlaamse Ardennen Zaal Ladeuze, Ladeuze 3 9680 Maarkedal
Bestuur
Kerstfeest
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque:
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zandvoorde
bestuur TTC Zandvoorde
Quiz
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-Noord Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
René Cools, François Stessens
Cursus koken voor mannen
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Leuven Sint-Jan-de-Doperkerk, Groot Begijnhof, 3000 Leuven
Schobbejak (Fred Versonnen)
mythische wandeling in Leuven
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz - Kammenstraat 81 te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Middagconcert - Amuz
afdeling Tervuren Afrikamuseum
geleid bezoek aan het vernieuwd Afrika museum
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
Lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Tienen (Groot) Brussel
Linda Vangilbergen
naar het jarige Atomium AFGELAST
federatie St.Niklaas Brussel kerstmarkt
Bea De Prycker
Kerstmarkt Brussel
provincie Vlaams-Brabant Leuven
provinciaal bestuur Vlaams brabant
seniorenAcademie : mytische wandeling in Leuven
zaterdag 15 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem Wijnegem
Kerstmarkt in Rustenborg
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Holstraat 7a 9940 Ertvelde
Bestuur Ertvelde
Kerstfeest
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
vermylen marc
Feest voor alleenstaanden, weduwen en weduwnaars
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Grobbendonk Dordrecht
Busreis kerstmarkt
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Eindejaarsmenu
zondag 16 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Deurne - Borsbeek St. Fredeganduskerk
Albert Leenaerts
Kerstconcert
afdeling Kapellen Zaal "De Komedie" - Antwerpsesteenweg 64 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Jan Mat Toneelkring brengt "Veel beterschap"
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Silva De Ryck
Kunst in de cinema – Water Lilies by Monet - documentaire
maandag 17 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten LDC de Maretak, Albrechtlaan 119A te Aalst
Georgette De Ridder i.s.m. lesgever seniorendansen van LDC de Maretak
Cursus Seniorendansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Klein-Brabant Nieuwe Ark te Ruisbroek
Thai-chi
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Holstraat 7a 9940 Ertvelde
Joela Verdegem, Chantal Neyt, Ria Verhovert
Hobby
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat nr 10 9000 Gent
M Van Kenhove
'Zeg me wat je eet, ..... culinaire lezing
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mortsel Bistro Vjeu Djeu - Floralaan 79 te 2640 Mortsel
Kerstmaaltijd
afdeling Oostakker Ontmoetingscentrum Oostakker
Bestuur
Kerstfeest
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarten + Rummikub + Hobby
afdeling Poperinge Sint-Jan-ter-Biezen
Paul Louwagie
Wandelen te Sint-Jan-ter-Biezen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Aalter OC Kerkem, Rerum Novarumstraat 24, Aalter
Lutgarde Bonné
Kreaal - Hobbywerking
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Emiel Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Hasselt Lavendelhoeve (Limburg Lavendel vzw), Olmenbosstraat 25, Stokrooie
Eigen bestuur
Ontmoetingen
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Mol - Postel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Terreinen Elfdorpen - Ghesquirestraat 19 - Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
marita
vrij kaarten en gezelschap spelen
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson
Lees- en praatclub – Knipsels
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Tervuren Flan Breton
Mieke en Jean-Pierre
kerstfeestje
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
aquagym
afdeling Tervuren Flan Breton
Mieke en Jean-Pierre
algemene vergadering
dinsdag 18 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sint-Annakring, Roklijf 4 te Aalst
Yvonne Smekens
Zangrepetitie Renaat Van Daelekoor
afdeling Wijnegem De Schuur - Wommelgemsteenweg 16a
Kerstfeest
afdeling Wijnegem Sportcomplex (fietsstalling)
Fit-o-meter
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Deurne - Borsbeek EUROBOWLING, ter Heydelaan 17 in Deurne
Johan De Wit
HAPPY BOWLING
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal, Driebeekstraat 2, 9050 Gentbrugge
Lieve Bogaert
Stijldansen
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
Boltra te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Muzikaal optreden van Arnold Sercu en Bart Verhelle ter gelegenheid van het kerstfeest
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Kerstfeest
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Scrabble en rummikub
afdeling Scheldekant Lange Heihoekstraat 16 - Kruibeke
Greta Brijs
Bloemschikken Kerststuk maken
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
bestuursleden
Petanque
afdeling Poperinge CC Ghybe, Poperinge
Minaraad, Poperinge
Minaraad
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Stekene Sporthal De Meet Nieuwstraat 60 Stekene
Etienne Strijbol
Petanque
afdeling Aalter OC Kerkem, Rerum Novarumstraat 24, Aalter
Trui De Kee
Kreaal - Hobbywerking - Kerstfeest
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas Gentbrugge
Bea & John
Dansen in Gentbrugge
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Magda Goos
Darts
afdeling Ninove Alpenroze, Beneden Hemelrijk 18 te Meerbeke
Bestuur
Kerstsfeer
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Coppieters Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein Bovylaan Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei- en praatcafé
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland zaal De Meerschblomme - Avelgem
Dierk Dedeyne
Feestmaal
afdeling Lokeren Biznis Hotel, Zelebaan 100-9160 lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Kerstfeest met Algemene Vergadering
woensdag 19 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Groenplaats Antwerpen
Jacqueline
Bezoek aan de kerstmarkt Antwerpen
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries, Assebroek
Elianne Devriendt
Kerstviering
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Kortrijk Residentie Budalys - Dam 2B - 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Poperinge DC De Bres, Poperinge
Frieda Vandermarliere
Patchwork
afdeling Hamme-Waasmunster ten Huize Vermeire-Lagae Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardiskoor Vlaamse actieve senioren Hamme-Waasmunster
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries, Assebroek
Elianne Devriendt
Kerstviering
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries, Assebroek
Elianne Devriendt
Kerstviering
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
afdeling Middelkerke
Kerstfeest
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
maurice meeus tel 03 888 47 45
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Eindafsluiting warmste week + overhandiging cheque
donderdag 20 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) 'T Wit Vlas Aarschot Kerstfeest in 't Wit Toreke
afdeling Aarschot (Groot) de stad Aarschot rond
de verantwoordelijken van de wagens
Traktor lichtsoet om 19:00 uur stad Aarschot
afdeling Klein-Brabant CC De Bender, Puurs
Thai-chi
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De nieuwe Admiraal
Yvan
Ledenvergadering - in het teken van de Kerstman
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Ieper Zaal Familiekring Ieper
Frans Duerinck (vlasieper@gmail.com)
Kerstfeest met koekestuuten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Stuurgroep
Kerstfeest
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Markt, Poperinge
Dienst Lokale Economie Poperinge
Kerstnamiddag voor Senioren en Mensen met een beperking
afdeling Poperinge Café De Snoek, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Schilde Dorpshuis, 's-Gravenwezel
Mireille Coulier
Kerstfeest
afdeling Aalter OC Kerkem, Rerum Novarumstraat 24, Aalter
Ria Maes
Kerstfeest + Theatergezelschap "'t Nat"
afdeling Waregem Salons Leieburcht, Emiel Clausstraat 39-43 te Sint-Eloois-Vijve
Jozef Vandesompele
Kerstmaal en tombola
afdeling Koekelare Huis Proot Noordomstraat 2 8680 Koekelare
Norbert Vandecasteele
Kerstfeest met koffie, gebak ontspanning en kerstboompluk
afdeling Mol-Centrum Netepad, Geel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Kerststallentocht van Merksplas naar Zondereigen en terug
Willy Baeyens
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Jonkhove,Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Kerstfeest
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boortmeerbeek Kerkplein te Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Kerstmarkt in Boortmeerbeek
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse Zolder Oud Gasthuis
Bestuur Vl@s-Asse
Kerstfeest voor de leden
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Fabienne Defever
Kerstdecoratie
afdeling Lokeren Café De Zaal, Hillarestraat 332 - 9160 Lokeren
Christiane Van den Eeckhoudt
Bloemschikken
afdeling Lokeren Zaal Trefpunt, Heiendestraat 25 - 9160 Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Toneel met toneelgezelschap Scarabee
vrijdag 21 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
Petanque
afdeling Klein-Brabant Gemeenschapshuis, Luipegem 160 te Branst
Kerstfeest
afdeling Kontich Zaal De Basiliek - Trooststraat te Edegem
Kerstviering
afdeling Noord-Limburg Domelhof Neerpelt
conny
Turnen
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque:
afdeling Wervik-Geluwe De pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jos pletinkx 0473/66 60 39 tel 03 888 24 14
Foto -multimedia educatie
afdeling Diksmuide Salons Saint-Germain
Paulette Decoene
Echaristieviering en Kerstfeest
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Het bestuur
Kerstreceptie met als gasten: de Grijze Komedie
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
Lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Sportveldweg 6 Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Zomergem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Bestuur
Kerstfeest
zaterdag 22 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Refter KTA - Rijselstraat 5 te 8200 Sint-Michiels (500 m van station)
Mile Moyson
Stapwandeling (11 km) Brugge Binnenste Buiten in Kerstsfeer !
afdeling Duffel Leuven
Kerstmarkt in Leuven
zondag 23 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Antwerpen-Centrum O.L.-Vrouwekathedraal - Handschoenmarkt te 2000 Antwerpen
Gerda De Ryck
Gloria van Vivaldi - Kerstconcert in de Antwerpse Kathedraal
maandag 24 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant Nieuwe Ark te Ruisbroek
Thai-chi
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Terreinen Elfdorpen - Ghesquirestraat 19 - Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
aquagym
dinsdag 25 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gent Centrum Vl@s Gent-Centrum p/a Brusselsepoortstraat 128 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
'Kerstdag voor Alleenstaanden' Kerstuitnodiging van de Voorzitter
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen
Rummicub
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
woensdag 26 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Noord-Limburg De Peel Neerpelt
conny
Tekenen
afdeling Hamme-Waasmunster ten Huize Vermeire-Lagae Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardiskoor Vlaamse actieve senioren Hamme-Waasmunster
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
donderdag 27 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant CC De Bender, Puurs
Thai-chi
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Liliane Verschraegen 0476/348661
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier
Paul, Christiane en Hendrik
Wandelmiddag
afdeling Schilde Merksplas
Willy Lenaerts
Kerstwandeling - Kerststallen
afdeling Wevelgem jeugdclub ten goudberge
Voorzitster Annemarie Vanreeth
Kerstviering
afdeling Mol-Centrum Bossen SCK, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Deinze-Leieland De Zandvlooi - Passionistenstraat 48 - Kruishoutem-Lozer
Mieke Bombeke
Krulbollen
afdeling Antwerpen-Centrum MAS - Hanzestedenplaats 1 te 2000 Antwerpen
Eddy Huibers
Kerstwandeling met onze gids van vandaag Leo Vereecken.
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
Aquagym onder deskundige begeleiding en op muziek
afdeling Boortmeerbeek Kerk in Hofstade, Tervuursesteenweg
Lode Van Winkel
Wandeling
afdeling Herent Universiteitsbib
KULeuven en Stad Leuven
Adellijk wonen: de Croy en Arenberg
afdeling Tienen (Groot) Limburg
Op uitstap naar de kerstallen van WWW
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: Vlas afdeling Boom
Kerstfeest kom mor binne
afdeling Lokeren Quality - Zele
Bestuur Vl@s Lokeren
Speelcafé
vrijdag 28 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten St. Annakring, Roklijf, 4, 9300 Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
petanque
afdeling Berchem M Museum Leuven
Lydia
Tentoonstelling De Arenbergs
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek, Sportveldweg
Nieke Baudet
Trage wandeling
zaterdag 29 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 30 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Boechout Gallerij 't Kallement - St Jozef Wommelgem
Gratis - Muzikaal gebeuren en tentoonstelling
afdeling Antwerpen-Centrum Brilschans-park - hoek Koninklijkelaan en Grote Steenweg te Berchem
Mile Moyson
Praatwandeling in ‘t Stad
maandag 31 december 2018
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant Nieuwe Ark te Ruisbroek
Thai-chi
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Terreinen Elfdorpen - Ghesquirestraat 19 - Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Tervuren Zwembad Tervuren
Christine Gardiner
aquagym
dinsdag 1 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Vl@s Tienen wenst iedereen een zalig en gelukkig 2019 !
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Asse
Geen destagcafe
woensdag 2 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Antwerpen-Centrum Hendrik Conscienceplein 4 - Nottebohmzaal
Gerda De Ryck
Schilders & schrijvers – 50 jaar De Zwarte Panter
afdeling Antwerpen-Centrum Hendrik Conscienceplein 4 te 2000 Antwerpen- Nottebohmzaal
Gerda De Ryck
Schilders & schrijvers – 50 jaar De Zwarte Panter
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
donderdag 3 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Statutaire ledenvergadering
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Multimedianamiddag
afdeling Kapellen ‘t Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson & Guido Van Geertsom
Gezellig Samenzijn met projectie foto’s activiteiten 2018
afdeling Boortmeerbeek Ad Delhaize, Wespelaarsebaan 126 Boortmeerbeek
Lode Van Winkel
Wandelen
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Jenever- en cavawandeling
vrijdag 4 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot)
petanque
afdeling Berchem Zoo van Antwerpen, Koningin Astridplein te Antwerpen
Jacqueline
China Light
afdeling Antwerpen-Centrum Bozar - Ravensteinstraat 23 te 1000 Brussel
Vieneke Verstraeten
Beyond Klimt: New Horizons in Central Europe – met gids
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek, Sportveldweg
Nieke Baudet
Driekoningen wandeling
afdeling Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Seniorenraad
zondag 6 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kortrijk OLV-hospitaal, Budastraat 37 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
H. MIS voor de leden en overledenen van Kortrijk
afdeling Sint-Niklaas Steenstraete, Nieuwstraat 86 Sint-Niklaas
Kurt Moons,
Nieuwjaarsreceptie OVV Waasland