december januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november

Kalender overzicht van 01/11/2019 tot 30/11/2019.
vrijdag 1 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Lokeren
Datum nog niet bekend : Night of the proms
maandag 4 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Bert De Craene
Poeten, de nieuwe Tsaar.
afdeling Izegem Plantijnzaal bib
Katrien Seynaeve
leesclub Vl@s
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
Kenniscentrum MMP1917
De heropbouw in onze regio na WO I
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 5 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Lokeren
Bos- en herfstwandeling
woensdag 6 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
Filmvoorstelling Ladies at the Movies
donderdag 7 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
JOHN HUVAERE
CAUSERIE DE SCHOOLMEESTER VROEGER EN NU
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier 't Schoppeke Kanunnik Davidlaan Lier
Vic en Erik
PRAKTISCH COMPUTERGEBRUIK
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
Waarom ziek zijn arm maakt - Marc Justaert
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub
Petanque
vrijdag 8 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ieper zaal Atlantis (Posthoornstraat 8, 8900 Ieper)
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Koksijde Kerk St. Idesbald & Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Herdenkingsmis & broodjesmaaltijd
maandag 11 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel
Kienen + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 12 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Leiewerken, door Frans Van Den Bossche
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Deinze-Leieland CC "De Rekkelinge"
Ledenvergadering
afdeling Deinze-Leieland CC "De Rekkelinge"
Ledenvergadering
afdeling Lokeren
Lunch met dansnamiddag
woensdag 13 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Koksijde
Janine Jacquemyn & Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Gezellig samenzijn
donderdag 14 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Tielt El Parador
Etentje
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Gezellig samenzijn met pannekoeken à volonté
afdeling Lokeren
Bowling
vrijdag 15 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling De Panne-Adinkerke Feestzaal "De Drie Koningen" in Beauvoorde
Jean Demuynck
Seniorenfeest
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard.
afdeling West-Vlaanderen
Provinciale vergadering
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
Afdeling Middelkerke
Petanque
zondag 17 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ieper
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Receptie + herdenkingsmoment
afdeling Grobbendonk
Krok-o-Van
maandag 18 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Reisreportage
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Nevele (Groot) Later mede te delen
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
dinsdag 19 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
De Tweede Wereldoorlog - Ronny Vandenbroele
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Ir. Marc De Block
De Romeinen de eerste ingenieurs in de geschiedenis
woensdag 20 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
donderdag 21 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge De Zwerver
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier 't Schoppeke Kanunnik Davidlaan Lier
Vic en Erik
PRAKTISCH COMPUTERGEBRUIK
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestaar 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
De kracht van positief denken - Geert Vantournhout
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat, 8020 Waardamme
Dame Blanche
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Voorbij de crisis. Hoe rendeert uw geld door Michaël Van Droogenbroeck
afdeling Lokeren
Spelnamiddag Zele
vrijdag 22 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel Zaal Kerkepanne, Strandlaan 128 Koksijde
MARLEEN SYS
NOORDZEEQUIZ te Koksijde
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn Roger Claes
Noordzeequiz
afdeling Leffinge Koksijde
Provoost Herman
Noordzequiz
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Voordracht : Bredene vroeger en nu
maandag 25 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Domus Destelbergen
Wis
Leesclub
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 ter 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
'Grote Gentse Senioren Quiz'
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 26 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Lokeren
Quiznamiddag derde editie
woensdag 27 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht (Lange Torhoutstraat 29, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijke petanque
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Gezellig samenzijn
donderdag 28 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Wevelgem Jeudclub ten Goudberge
Paul Leman
Dialectenwereld
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
vrijdag 29 november 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Diksmuide
Prof. Walter Prevenier
Uit goede bron: het dunne waas tussen werkelijkheid en waarheid