februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/10/2019 tot 31/10/2019.
dinsdag 1 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Roksem
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Lokeren
Wandeling
woensdag 2 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Ladies at the Movies
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Alfons Deley
Vergadering SAR
donderdag 3 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden
Wandeling
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
HUBERT SYNAEVE
OP SAFARI DOORHEEN KENIA
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Oostende De Schelpe Elisabethlaan 32 Oostende
Vandenbroucke Guido
Het Stadsrandbos
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Koekelare Orgelmuseum, Vaartdijk Noord 37, Leffinge
Paul Willaert
Geleid bezoek aan het Orgelmuseum
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
Platentektoniek: unieke motor van een 4 miljard oude planeet - Prof. Noël Vandenberghe
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren
Petanque
vrijdag 4 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Geel
Naar de zee: Ravelingen – Van 4 tot 9 oktober 2019
afdeling Ieper zaal Atlantis Posthoornstraat 8, 8900 Ieper)
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
zaterdag 5 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel
Naar de zee: Ravelingen – Van 4 tot 9 oktober 2019
zondag 6 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel
Naar de zee: Ravelingen – Van 4 tot 9 oktober 2019
maandag 7 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Geel
Naar de zee: Ravelingen – Van 4 tot 9 oktober 2019
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
Brigitte Balfoort
De toekomst van de Belgische monarchie
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe St. Jozefkerk Kruiseikstr.
Het Bestuur
Jacht Tweedaagse
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Ontmoetingsmoment
dinsdag 8 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Geel
Naar de zee: Ravelingen – Van 4 tot 9 oktober 2019
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Duiven, door Marc Waelken
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Wervik-Geluwe Hotel Dennenheuvel
Het Bestuur
Tweedaagse
afdeling Deinze-Leieland CC "De Rekkelinge"
Ledenvergadering
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
Wat is er aan de hand met Catalonië door Steven Vergauwen.
afdeling Bredene Wostyn, Oude Gentweg 63, 8820 Torhout
Jan Defurne
Bezoek Wostyn mostaard en Kasteel Wijnendale
afdeling Lokeren
Fietsen
woensdag 9 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel
Naar de zee: Ravelingen – Van 4 tot 9 oktober 2019
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Gistel Zaal Witte Burg, Witte Brug 92 Oostduinkerke
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te OOSTDUINKERKE
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Leffinge Oostduinkerke
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Lievegem Lievegem en omgeving
Etienne Van Laere
Vl@s-Lievegem wandelt in eigen streek
donderdag 10 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein.
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Senior at the Movies
afdeling Tielt El Parador
De verborgen geschiedenis van de Poelberg - Ann Callens
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bowling
vrijdag 11 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
zaterdag 12 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gentbrugge-Ledeberg Puurs
Lauwers Reizen
Musical 40-45
zondag 13 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Anderlecht O.L.V. van Vreugde
Jaargetijde Raymond
maandag 14 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur van Vl@s-Geel
Spreker: Marleen Dams + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Erik Burke
Lastige mensen...en hoe ze te overleven!
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Nevele (Groot) Later mee te delen
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
dinsdag 15 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Diabetes - Ann Samyn
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Kommilfoo, Veurnestraat De Panne
Paul Beerens
Wandelgroep : slothappening
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Avelgem Scheldeland Avelgem
Feest 5-jarig bestaan Vl@s afd. Avelgem Scheldeland
afdeling Lokeren
Daguitstap Antwerpen-Jodenkwartier-Diamantwijk
woensdag 16 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Izegem
Groene fietstocht voor senioren Stad Izegem
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Luc Vanden Berghe
Causerie
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
donderdag 17 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden
Hilda
Ledenvergadering met Bingospel
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Ieper Familiekring, Crescendostraat 19, 8900 Ieper
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Keuvelnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Roeselare
Dewyn Freddy
Filmmuseum in Roeselare
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Herfstfeest
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Manu Adriaens
Zachte kennismaking met het boedhisme
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Torhout-Houtland De Vrede - Ichtegem
Tine Pollet - 050-214096
Vlaanderen in de knoop - Hajo Beeckman
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Valkaart, A. Rodenbachstraat 42, 8020 Oostkamp
Ronny Vandecandelaere
Rwandese genocide
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Hoe Europa ons leven beïnvloedt door prof. Hendrik Vos
afdeling Lokeren Quality Zele
Spelnamiddag
vrijdag 18 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Koksijde Wulpen
Janine Jacquemyn, Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Causerie : "Ons geheugen"
zondag 20 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling De Panne-Adinkerke Gemeentelijke Feestzaal, Gemeentehuis, De Panne
Jean Demuynck
Aperitiefconcert
maandag 21 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Biologische voeding
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Emil Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 22 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Mady De Kie
Educatieve voordracht - Kruiden zijn gezond
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Magda Goos
Darts
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
woensdag 23 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Oostduinkerke Koksijde
bestuursleden
Pannenkoekenfestijn
donderdag 24 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Steense Dijk Oostende
Willy Van Laer
Bowlingnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Herfstfeest met Dodenherdenking
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Wevelgem Jeugdclub ten Goudberge
Koen D'Haene
schrijvers
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Voordracht : Smakelijk gelachen
vrijdag 25 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3, 9680 Maarkedal
Mevr. Anne Provoost
De koloniekinderen van de Westhoek
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Ilse Landuyt
Smakelijk gelachen
maandag 28 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 te 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
'New Orleans Tea for Two' muziekfragmenten
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
p
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Pardoen
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 29 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Lokeren
Bloemschikken Thema Herfst
woensdag 30 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht (Lange Torhoutstraat 29, 8900 Ieper)
Marcel Allaert 0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse petanque
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
donderdag 31 oktober 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren
Halloween avondwandeling