februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/09/2019 tot 30/09/2019.
zondag 1 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Jaarlijkse BBQ
maandag 2 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem bib - Plantijnzaal
Raymond Fournelle
leesclub Vl@s
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
Michel Dutrieue
Het leven van Charles Aznavour
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Het Bestuur
Spreekbeurt
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Ontmoetingsmoment
dinsdag 3 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Destelbergen-Heusden Engeland
Yvan en Rland
Meerdaagse Reis naar Zuid Engeland
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
katrien Seynaeve
Seniorendag Izegem Kermis
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Lokeren
Wandeling + BBQ-viering 4 jaar Vl@s Lokeren
woensdag 4 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
donderdag 5 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Gistel Ten Putte, Stationstraat Gistel
Christiaan Dejonghe
Opening nieuw werkjaar
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Flor Van Rie
Daguitstap - busreis
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
Jean Demuynck
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Koekelare Huis Proot, Noordomstraat 2, 8680 Koekelare
Paul Willaert
Ontspanningsnamiddag met kaarten en gezelschapsspelen
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
Schrijft een journalist zomaar wat hij wil? - Pieter knaepen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat 3, 8020 Waardamme
Hans Vandeweghe
Doping in de sport
afdeling Lokeren
Openleden vergadering
vrijdag 6 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Ieper Nog te bepalen
Rosa Billiau
Feestbowling
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
Jean Demuynck
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
zaterdag 7 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
Jean Demuynck
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
zondag 8 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
J
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
maandag 9 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur van Vl@s-Geel
Optreden van Marc Verboven + etentje
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
Jean Demuynck
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Nevele (Groot) Biebuyckstraat 62 te 9850 Nevele
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
dinsdag 10 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Daguitstap
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
Jean Demuynck
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Wervik-Geluwe St. Jozefkerk Kruiseikstr.
Roger Depuydt
Verwendag
afdeling Deinze-Leieland
Museum- en bedrijfsbezoek
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
Het assisenhof, theater van gerechtigheid door Jacques Lesage.
afdeling Lokeren
Fietsen
woensdag 11 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
Jean Demuynck
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Lievegem Lievegem en omgeving
Etienne Van Laere
Vl@s-Lievegem wandelt in eigen streek
donderdag 12 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Gistel GISTEL
Guido Vanslembrouck
Halve dag fietstocht
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke Busreis doorheen Slovenië
Jean Demuynck
Achtdaagse reis naar Slovenië - Julische Alpen
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Oostende De Schelpe Elisabethlaan 32 Oostende
Nancy Fockedey
Vliz Oostende - Garnalen
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplaats.
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Tielt Brouwerij De Poes
Bedrijfsbezoek De Poes
afdeling Diksmuide Jabbeke en Brugge
Paula Demolder
Bedrijfsbezoek Sensotec en bezoek Gruuthusemuseum
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren
Petanque
vrijdag 13 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
Afdeling Middelkerke
Petanque
zaterdag 14 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Lokeren
Deelname Vrijetijdsmarkt Lokeren + Lokeren zingt
maandag 16 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
'Solar'
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Emil Dewulf
Prijskaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 17 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (leopold III-laan, 8900 Ieper)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Daguitstap naar 't Zwin en Sluis
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Tussen bergen en barok - Zuid-Duitsland en Oostenrijk - Rik Taverne
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Magda Goos
Darts
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Lokeren
Daguitstap Maastricht
woensdag 18 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emik Zola, 13 Haluin
Rasanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
donderdag 19 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De Nieuwe Admiraal
Yvan
Ledenvergadering
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Gistel Zaal Zomerloos, Sportstraat 1 Gistel
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te GISTEL
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Opendeurdag
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Wevelgem
Dewyn Freddy
Achter de schermen van de vlieghaven Kortrijk-Wevelgem
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Oostduinkerke zaal Zomerloos in Gistel
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
José De Marez
Opa wil nog groeien
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Torhout-Houtland Bonn
Tine Pollet - 050-214096
2 daagse uitstap: Bonn
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot)
Dagreis
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Trump, ken je geschiedenis door Pieter Timmermans
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 845 Bredene
Jan Defurne
Ledenvergadering
afdeling Lokeren
Bowling Hamme
vrijdag 20 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Parkhotel A. Dumontlaan De Panne
Jean Demuynck
Gezellig samenzijn in het Parkhotel van De Panne
afdeling Torhout-Houtland Bonn
Tine Pollet - 050-214096
2 daagse uitstap: Bonn
maandag 23 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 te 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
In Woelig water (reisreporatage)
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 24 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Destelbergen-Heusden Lokeren
Voorzitter
Provinciale Wandeling
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Bestuur
Reisreportage Praag Rwanda India
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Deinze-Leieland
Herfstwandeling
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Lokeren
Deelname Provinciale wandeling Vl@s - Oost-Vlaanderen
woensdag 25 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht (Lange Torhoutstraat 29, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse petanque
afdeling Oostduinkerke Opaalkust en Boulogne-sur-mer
gids Bernard Delvoye
Daguitstap
donderdag 26 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Leffinge Gistel
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Wevelgem Jeugdclub ten Goudberge
Steven Bels
De Wevelgemse grensarbeiders
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
vrijdag 27 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3, 9680 Maarkedal
Mevr. Brigitte Balfoort
Het Koningshuis
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Dr. ir. Eric De Maerteleire
Magnesium: het vergeten mineraal
maandag 30 september 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Pardoen
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten