december januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november

Kalender overzicht van 01/08/2019 tot 31/08/2019.
donderdag 1 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
vrijdag 2 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
Afdeling Middelkerke
Petanque
zondag 4 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Lokeren
Seniorennamiddag Fonnefeesten Lokeren
maandag 5 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 6 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Diksmuide
Jacques Vanneste en Jef Vanderper
Fietstocht met Jef en Jacques
afdeling Lokeren
Wandeling
woensdag 7 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Gezellig samenzijn
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Alfons Deley
Vergadering SAR
donderdag 8 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel GISTEL
Guido Vanslembrouck
DAGFIETSTOCHT
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht Kantine Verbroedering R.Orlentstraat 75
zomerfeest
afdeling Torhout-Houtland Albatros
Tine Pollet - 050-214096
BBQ
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren
Petanque
vrijdag 9 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
BBQ
zondag 11 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
maandag 12 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 13 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Alveringem (Groot) Het Warandehof Elzendammestraat 11 8691 Gijverinkhove
Voorzitter
Een gezellig namiddag met avondmaal
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Lokeren
Fietsen
woensdag 14 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
donderdag 15 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
maandag 19 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Domus Destelbergen
Wis
Leesclub
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 20 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Deinze-Leieland
Dagfietstocht
woensdag 21 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Gezellig samenzijn
donderdag 22 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ieper parking zwembad (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Daguitstap Bulskampveld + Brugse Ommeland
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge
Namiddaguitstap
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Quality Zele
Spelnamiddag
maandag 26 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Diksmuide Bowling De Goe Smete, Koekelare
Jef Vanderper
Bowling in 'De Goe Smete'
dinsdag 27 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Parking De Leest, Izegem
Fietsen dagtocht op verplaatsing
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
BBQ
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Lokeren
Festivaria Overmere
woensdag 28 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht (Lange Torhoutstraat 29, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse petanque
afdeling Koksijde
Janine Jacquemyn, Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
donderdag 29 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bowling
zaterdag 31 augustus 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Duffel
BBQ