februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/07/2019 tot 31/07/2019.
maandag 1 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Gistel BRETAGNE
Germain Declerck
MEERDAAGSE REIS
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
Johan Vermeulen
Zuid-Afrika, Senegal, Ethiopië
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 2 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel BRETAGNE
Germain Declerck
MEERDAAGSE REIS
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Caestre
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Lokeren
Wandeling
woensdag 3 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Gistel BRETAGNE
Germain Declerck
MEERDAAGSE REIS
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Ladies at the Movies
donderdag 4 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Overmere Donck
Raymond
Wandeling
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Gistel BRETAGNE
Germain Declerck
MEERDAAGSE REIS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Leffinge
Daguitstap
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein.
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub
Petanque
vrijdag 5 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Ieper Sint-Jorisstraat, Izegem
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Wereldfestival in Izegem
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
zondag 7 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Diksmuide Decanale Sint-Niklaaskerk
Davidsfonds
Eucharistieviering - 11 juli
maandag 8 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Nevele (Groot) Later mee te delen
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering Traditioneel eetfestijn
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
11 Juliviering
dinsdag 9 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gentbrugge-Ledeberg Izegem en omgeving
Bestuur
Daguitstap Wereldmuziekfestival Izegem
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Zot van de koers, door Manu Adriaens
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Lier Zaal Den Heerd (parochiezaal) Bevel
Rik & Vic
VLAANDEREN FEEST _ VL@S ZINGT
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Lokeren
Fietsen
woensdag 10 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Kortrijk Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Hulde aan Groeningemonument en zingen op de Groeningekouter
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Lievegem Lievegem en omgeving
Etienne Van Laere
Vl@s-Lievegem wandelt in eigen streek
donderdag 11 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Ieper feestzaal Lissewal (Bolle Meersstraat 28, 8906 Elverdinge)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
11 juliviering + viering van ons 40-jarig bestaan!
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Feestmaaltijd Vlaamse Hoogdag
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Oostende
Stad Oostende
Elf juli viering Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Wevelgem Sint Hilariuskerk
Vlaanderen feest
afdeling Wevelgem
vlaams feest
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Tielt Stadhuis Tielt
11-juliviering
afdeling Deinze-Leieland CC "De Rekkelinge"
11-juli viering
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksetraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
11 Juli - viering
afdeling Diksmuide De Dolle Brouwers, Roeselarestraat 12 B, Esen
Paulette Decoene
De Guldensporenslag in vogelvlucht - 11-juliviering
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Viering Vlaamse feestdag
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bowling
vrijdag 12 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Poperinge Maeckeblyde, Poperige
Seniorenraad Poperinge
Kermiskaarting
maandag 15 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Emiel Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 16 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Stuivekenskerke
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Magda Goos
Darts
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
woensdag 17 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
donderdag 18 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Gistel GISTEL
Guido Vanslembrouck
DAGFIETSTOCHT
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Ingooigem
Dewyn Freddy
Bezoek Lijsternest en wandeling
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein.
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Nog te bepalen.
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Daguitstap
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Quality Zele
Spelnamiddag Zele
vrijdag 19 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
zaterdag 20 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
André Rieu
afdeling Bredene Broadstairs Engeland
Rita Pille
Daguitstap Broadstairs Engeland
maandag 22 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 23 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsen dagtocht
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
woensdag 24 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
donderdag 25 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe
Fietsen omgeving Menen
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Bredene Orgelmuseum, Vaartdijk-Noord 37, 8432 Leffinge
Fietstocht naar het Orgelmuseum 'De zoeten orgel'
vrijdag 26 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
maandag 29 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr.
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 30 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
woensdag 31 juli 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht (Lange Torhoutstraat 29, 8900 Ieper)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Maandelijkse petanque