februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/06/2019 tot 30/06/2019.
zaterdag 1 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel
Vl@s-bestuur
Midweeks verblijf in Ravelingen
afdeling Sint-Niklaas Sint-Niklaas Grote Markt
Eric Romain
Vrijwilligers gevraagd voor Special Olympics in Sint-Niklaas
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Lokeren
Eerste Vl@s wandel- en/of fietszoektocht
zondag 2 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel
Vl@s-Geel
Midweeks verblijf in Ravelingen
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
maandag 3 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Geel
Vl@s-bestuur
Midweeks verblijf in Ravelingen
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Plantijnzaal - bib
Christine Pot
leesclub - Vl@s
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
Fréderic Deborsu
Alles wat u altijd al wilde weten over Wallonië, maar nooit durfde te vragen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Ontmoetingsmoment
dinsdag 4 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel
Vl@s-bestuur
Midweeks verblijf in Ravelingen
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandelgroep : "Rond Brabant" in Westouter
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Deinze-Leieland
Busreis
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Diksmuide
Dirk Watthy
Wandeldag
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole Van Hoegerden
Bre en praatcafe
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
woensdag 5 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Geel
Vl@s-bestuur
Midweeks verblijf in Ravelingen
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
afdeling Sint-Niklaas MPI Kompas, Eekhoornstraat 1, Sint-Niklaas
Noël Colpaert
Gezocht: vrijwilligers!
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Alfons Deley
Vergadering SAR
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
donderdag 6 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Destelbergen - Beervelde
Arthur
Wandeling
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Andre Bullynck
lezing HONGARIJE
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe
Daguitstap met Wevelgem.
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Ger
Kaarten
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Antwerpen
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Daguitstap
afdeling Wevelgem streek geeraardsbergen
Paul Leman
Daguitstap
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Rupelmonde - Temse
Tine Pollet - 050-214096
Daguitstap met bus: Rupelmonde en Temse
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heerweg Lokeren
Petanque
vrijdag 7 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Ieper Bowling Atlantis, Posthoornstraat 8, 8900 Ieper)
Rosa Billiau
Maaandelijkse bowling
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Koekelare St.-Pieters-Leeuw en Beersel
Paul Willaert
Daguitstap naar Colomatuin, Centrum Lambik
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
zaterdag 8 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 9 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde
Pierre De Neef
Meerdaagse reis naar Rügen am Ostsee
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
maandag 10 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur van Vl@s-Geel
Spreekwoorden en zegswijzen - Barbecue
afdeling Gistel GISTEL
Christiaan Dejonghe
BOEBS wandeling
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
dinsdag 11 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Alveringem (Groot) Den ijsbol Oostendestraat 95 8600 Diksmuide
De boer of de boerin
Bedrijfsbezoek
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper voetbalstadion (Leopold III-laan
Seniorenraad Ieper
Deelname aan "sportelen", een organisatie van de Ieperse seniorenraad
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
In het spoor van de rechters, door Willy Nachtergaele
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo en Rik
Gezellig samenzijn
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Magda Goos
Darts
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
De Libanese kwestie door Ria Anyca.
afdeling Lokeren
Dagfietstocht
woensdag 12 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Vaderdagfeestje
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Lievegem Lievegem en omgeving
Etienne Van Laere
Vl@s-Lievegem wandelt in eigen streek
donderdag 13 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe
Wandel tocht
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Lier
Rik & Paul
Fietsen
afdeling Oostduinkerke boothotel De Normandie in Koksijde
Glenn Degeselle
Feest 40 jaar Vl@s ODK
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Oostende De Schelpe Elisabethlaan 32 Oostende
Jo Berten
In de beginne was het woord
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt Lostraat 7, 8760 Meulebeke
Bezoek aan de tuin en het kunstatelier van Marie-Jeanne Van Hove
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Bredene Minigolf Parasol, Kapelstraat 78, 8450 Bredene
Rita Pille
Minigolf
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bowling
vrijdag 14 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Welzijnshuis Middelkerke
Afdeling West-Vlaanderen
Provinciale vergadering
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 15 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Wervik-Geluwe St. Jozefkerk Kruiseikstr.
Het Bestuur
Vijfdaagsereis dag 1
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Duffel Abdij van Averbode - Abdijstraat 1 te 3271 Averbode
Bezoek Abdij Averbode
zondag 16 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
afdeling Lier Antwerpen
Rik & Vic
Uitstap
afdeling Poperinge Heidsmuehle, Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Wervik-Geluwe Alden Biezen
Het Bestuur
Dag 2
afdeling Torhout-Houtland Torhout
Tine Pollet - 050-214096
7 daagse reis: Bremen & Bremenhaven/ Hamburg/ Lubeck
afdeling Lokeren
Cruise Griekse Eilanden
maandag 17 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster BollWat doen die pstraat 3 Ingelmunster
Tijs Mauroo
Hoe komt het journaal tot stand?
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Alden Biezen
Het Bestuur
Dag 3
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Torhout-Houtland Bremen
Tine Pollet - 050-214096
Bremen > Bremenhaven
dinsdag 18 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwembad (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Rosemie Durnez
Dagactiviteit Zonnebeke / Moorslede
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
De waterski's van Pastoor Munte - Manu Adriaens
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Madonna-Langemark
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Wervik-Geluwe Alden Biezen
Het Bestuur
Dag 4
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Torhout-Houtland Hamburg
Tine Pollet - 050-214096
Bremen > Hamburg
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole Van Hoegerden
Bre en praatcafe
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Moen
Piet Polfliet
Natuurwandeling in Orveytbos te Moen
woensdag 19 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Lejeunelaan, Koksijde
Janine Jacquemyn
Uitstap met *da's TOF*
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
afdeling Oostduinkerke bloementuin De Nachtwaker
plaatselijke gids
Daguitstap naar Moorslede
afdeling Wervik-Geluwe Alden Biezen
Het Bestuur
Dag 5
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Torhout-Houtland Hamburg
Tine Pollet - 050-214096
Hamburg
donderdag 20 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De Nieuwe Admiraal
Yvan en Wilfried Claeys
Ledenvergadering Vaderdag
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel GISTEL
Guido Vanslembrouck
DAGFIETSTOCHT
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Eric Decabooter
Slaap
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Hamburg
Tine Pollet - 050-214096
Hamburg
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot)
Bedrijfsbezoek
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
De Wetstraat uit de doeken door Liesbeth Van Impe
vrijdag 21 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Causerie : "Belgen op de Titanic"
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Torhout-Houtland Hamburg
Tine Pollet - 050-214096
Hamburg > Lubeck
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 22 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Torhout-Houtland Hamburg
Tine Pollet - 050-214096
Hamburg > Torhout
zondag 23 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Leffinge Corrèze Frankrijk
Willy Van Laer
Meerdaagse reis
maandag 24 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis, Sint-Coletastraat 10 te 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Powerpoint rond Tempeliers in de Provence en andere kortfilms
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Pardoen
René Kenes
Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Emil Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
dinsdag 25 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Bestuur
Jaarlijks zomertreffen bij Vl@s Gentbrugge-Ledeberg
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
Boltra te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsen dagtocht
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik en Hugo
Gezellig samenzijn
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
woensdag 26 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht (Lange Torhoutstraat 29, 8900 Ieper)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Maandelijkse petanque
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
donderdag 27 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe
Fitstocht
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Lier
Rik & Paul
Fietsen
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Wevelgem jeugclub ten goudberge
Mark De Bie
Het huis van Oranje
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
Onze kust anders bekeken: een virtuele reis - Jan Seys
afdeling Diksmuide Thortonbank op zee
Antoon Vanbecelaere
Met de Thortonboot naar de windmolens op zee
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Jabbeke (Groot)
Luc Puystiens en gids
Daguitstap: Clairmarais, Boulogne en de Opaalkust
afdeling Bredene Jabbeke
Jan Defurne
De wereld is klein + bezoek Permeke museum
afdeling Lokeren Quality Zele
Spelnamiddag
vrijdag 28 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3 9680 Maarkedal
De heer Pieter Boussemaere
Evoluties in de klimaatsomstandigheden en de ecologische veranderingen die ermee gepaard gaan.
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
zaterdag 29 juni 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren