februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/05/2019 tot 31/05/2019.
woensdag 1 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Leffinge De Zwerver
Blind getrouwd
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
donderdag 2 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Lochristi
Raymond
Wandeling
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
MOEDERDAGVIERING
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Koekelare Boot Jacques Brel, Zeebrugge
Paul Willaert
Geleid bezoek boot Jacques Brel
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8820 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
Moederdagviering: En God schiep de vrouw... toch? - Katrien Ryserhove
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heirweg
Petanque
vrijdag 3 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Genk
3 daagse reis
afdeling Ieper zaal Atlantis (Posthoornstraat 8, 8900 Ieper
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Maas-Oeter
3 daagse reis
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
zaterdag 4 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Genk
3 daagse reis
afdeling Maas-Oeter
3 daagse reis
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Lokeren
Dauwfietstocht Stad Lokeren
zondag 5 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Genk
3 daagse reis
afdeling De Panne-Adinkerke Gemeentelijke Feestzaal, Gemeentehuis, De Panne
Jean Demuynck
Aperitiefconcert
afdeling Maas-Oeter
3 daagse reis
afdeling Nieuwpoort Ten Bogaerde, Koksjde
jan.slootmaekers@gmail.be
De sterren van de Zonnekoning - Klassiek op zondag
maandag 6 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Gistel Stille Meers Sluisvaartstraat 17 Middelkerke
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te Middelkerke
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Leffinge De Stille Meers Middelkerke
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling Oostduinkerke zaal Stille Meers in Middelkerke
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
Manu Adriaens
Zot van de koers
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Veurne Middelkerke Stille Meers
Groep Middelkerke
Noordzeequiz
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Het Bestuur
Volksspelen
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Noordzeequiz
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Koekelare Stille Meers, Sluisvaartstraat te Middelkerke
Paul Willaert
Noordzeequiz
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Ontmoetingsmoment
dinsdag 7 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Warhem
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Wervik-Geluwe St. Jozefkerk Kruiseikstr.
Het Bestuur
Dagreis
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeke
lesgever Sport Vlaaderen
Onderhoudsbym
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, BOvylaan te Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei en praatcafe
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Wandeling Kalkense Meersen
woensdag 8 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Rudy Beauprez
Muzikaal Moederfeest
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
afdeling Diksmuide Nederland
Monique Markey
Driedaagse naar het Keukenhof en Friesland: dag 1
afdeling Lievegem Lievegem en omgeving
Etienne Van Laere
Vl@s-Lievegem wandelt in eigen streek
donderdag 9 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) zaaltje van "de elfurenmis Aarschot
Angele
DVD door Angele van allerlei activiteiten
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Flor Van Rie
Daguitstap - busreis
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Leffinge Kinepolis Ooostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Lier Edegem - Gouda - Rooterdam
Lieve en Marc
Federatiereis naar Gouda en Rotterdam
afdeling Lier Lier
Rik en Christiane
Fietsen
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Oostende De Schelpe Elisabethlaan 32 Oostende
Loy Marc
Maritime Monumenten langs de kust
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Wervik-Geluwe oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt El Parador
Patiëntenrechten en bio-medische ethiek - Kristof Demmeestere
afdeling Diksmuide
Monique Markey
Driedaagse naar het Keukenhof en Friesland: dag 2
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bowling
vrijdag 10 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Diksmuide
Monique Markey
Driedaagse naar het Keukenhof en Friesland: dag 3
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Lokeren Bistro Bascuul Eksaarde
Concert
zaterdag 11 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Duffel Maastricht
Kanne en Jezuïetenberg - wandeling in Maastricht
zondag 12 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
maandag 13 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur van Vl@s-Geel
Zangstonde met optreden van Ron Elli +etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Dirk Tieleman
De warrige doolhof.
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Wevelgem Koortskapel Ter Biest
Paul Leman
Bede koortskaprlvaart
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-West Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Balen Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronals Evrard
Ledenvergadering - Moeder - en Vaderdag
dinsdag 14 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Ilse Landuyt
Nostalgie van onze jeugdjaren.
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwembad (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Jeugdcriminaliteit, door Tine Buyse
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo en Rik
Kaarten - Gezellig samenzijn
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Poperinge Te bepalen
Eddie vintevogel & Roger Benauwt
Daguitstap
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Mol-Centrum Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Noord Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Oost Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-West Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Balen Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Deinze-Leieland CC "De Rekkelinge"
Ledenvergadering : Vader - moeder- dag
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeke
lesgever Sport Vlaaderen
Onderhoudsbym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
Zuid-Afrika: volkenmoord waar het Westen niets van hoort door Hector Van Oevelen.
afdeling Lokeren
Infonamiddag cruise 2019
woensdag 15 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Oostduinkerke Oostende
bestuursleden
Daguitstap naar Oostende
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St.Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rozanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Moederadagetentje
afdeling Mol-Centrum Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Noord Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-West Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Balen Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
donderdag 16 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De Nieuwe Admiraal
Yvan en Pietje Bolle
Ledenvergadering en Moederdagviering
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel LIER
Germain Declerck
DAGUITSTAP
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Lentefeest
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Gebroeders Dewamme
Muziek met Zizo Coverband
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
reis van gemeente Zwijndrecht naar Dendermonde
afdeling Mol-Centrum Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Noord Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-West Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Balen Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Maldegem
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
Signaalmoleculen in de hersenen sturen gedrag - Dr. Liebet Timmerman
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat 3, 8020 Waardamme
De Advocaat spreekt.....
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Het leven van een undercoveragent door Kris Daels
afdeling Lokeren
Fietsen
vrijdag 17 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Lier Tervuren
Vic + gidsen museum
Daguitstap naar het Museum voor Midden-Afrika in Tervuren.
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
zaterdag 18 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 19 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
maandag 20 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Destelbergen-Heusden Domus Destelbergen
Wis
Leesclub
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
'Smakelijk gelachen'
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Emiel Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
dinsdag 21 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Bestuur
Ontspanningsnamiddag met Pietje Bollen
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwembad, Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com
Daguitstap : Gavere / Oudenaarde
afdeling Izegem Parking De Leest, Izegem
Katrien Seynaeve en Huguette Oosterlinck
Daguitstap naar Frans-Vlaanderen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Paul Beerens
Wandelgroep : Daguitstap naar Bourbourg en Malo-les-Bains
afdeling Lier Gent
Gidsen
Wandelen
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Roquetas de Mar, Spanje
Erik Boeckmans
Groepsreis naar Roquetas de Mar (Costa Almeria, Spanje)
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Magda Goos
Darts
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, BOvylaan te Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei en praatcafe
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Tervuren
Dierk Dedeyne
Daguitstap Tervuren
afdeling Lokeren Quality Zele
Spelnamiddag
woensdag 22 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
donderdag 23 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel GISTEL
Guido Vanslembrouck
Halvedag FIETSTOCHT
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Lier
Rik, Paul
Fietsen
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Wevelgem jeugdclub ten Goudberge
Annemarie Vanreeth
Moeder - Maria - Meimaand
afdeling Zwijndrecht
Chris Herstraets en Eddy Houdevelt
uitstap naar Gent Sint-Amandsberg bezoek aan Campo Santo
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren
Daguitstap museumtuin + kasteel Gaasbeek
vrijdag 24 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Parkhotel A. Dumontlaan De Panne
Jean Demuynck
Barbecue
afdeling Vlaamse Ardennen Zottegem
Bestuur en gidsen
Daguitstap
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Marc Debie
De Kennedy’s, triomf en tragedie van een ongekroonde dynastie
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Bestuur
Moeder-Vaderfeest bij Vl@s-Lievegem
zaterdag 25 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
maandag 27 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 9000 Geent
Myriam Van Kenhove
Feestelijk Kaas en Vleesfestijn
afdeling Gistel BEAUVOORDE VEURNE
MARLEEN SYS
NOORDZEEQUIZ FEESTMAAL met kampioenenviering
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelweek in de Eifel
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Veurne De Lelie, Vinkemstraat 1 Beauvoorde
Frans.calcoen@gmail.com
Quizfeest
afdeling Wervik-Geluwe Akademiestr.
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Koekelare Salon De Lelie, Beauvoorde
Paul Willaert
Jaarlijks feestmaal
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Antwerpen-Centrum Salzburg, Oostenrijk
Groepsreis naar Salzburg
dinsdag 28 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gentbrugge-Ledeberg Deinze - Nevele - Poesele
Bestuur
Namiddaguitstap : bezoek Paardenmaterniteit & Hof ter Motte - zorgboerderij te Deinze
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Parking De Leest, Izegem
Fietsen dagtocht op verplaatsing
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Salzburg, Oostenrijk
Groepsreis naar Salzburg
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
woensdag 29 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht, Lange Torhoutstraat 29, 8900 Ieper)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com
Maandelijkse petanque
afdeling Sint-Niklaas Sint-Niklaas Grote Markt
Eric Romain
Vrijwilligers gevraagd voor Special Olympics in Sint-Niklaas
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Antwerpen-Centrum Salzburg, Oostenrijk
Groepsreis naar Salzburg
donderdag 30 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Sint-Niklaas Sint-Niklaas Grote Markt
Eric Romain
Vrijwilligers gevraagd voor Special Olympics in Sint-Niklaas
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Antwerpen-Centrum Salzburg, Oostenrijk
Groepsreis naar Salzburg
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
vrijdag 31 mei 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Geel Ravelingen
Vl@s-bestuur
Midweeks verblijf in Ravelingen
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Kaartnamiddag
afdeling Sint-Niklaas Sint-Niklaas Grote Markt
Eric Romain
Vrijwilligers gevraagd voor Special Olympics in Sint-Niklaas
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Antwerpen-Centrum Salzburg, Oostenrijk
Groepsreis naar Salzburg