februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/04/2019 tot 30/04/2019.
maandag 1 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Izegem -Plantijnzaal -bib
Katrien Seynaeve
Leesclub Vl@s
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
Ivo Van Hecke
Italië: Sottomarina, Chioggia, Venetië, Padua. Sint-Petersburg
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Ontmoetingsmoment
dinsdag 2 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Guido De Muynck
Izegem Senioren Sporteldag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Scheldekant In de Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58 A
Maria en Paula
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Lo : "Rabbelarepad"
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas In RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
Dansles:
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei en praatcafe
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Daguitstap met bedrijfsbezoek aan De Klok en Brouwerij Bosteels Buggenhout-Opdorp
woensdag 3 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Koksijde A. Degreeflaan 3, Koksijde
Janine Jacquemy & Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Ladies at the Movies
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Alfons Deley
Vergadering SAR
afdeling Mol-Centrum Tongeren
François Stessens en Walter Opgenhaffen
Daguitstap Tongeren: tentoonstelling Stonehenge en brouwerij Wilderen
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Noord Tongeren
François Stessens en Walter Opgenhaffen
Daguitstap Tongeren: tentoonstelling Stonehenge en brouwerij Wilderen
afdeling Mol-Oost Tongeren
François Stessens en Walter Opgenhaffen
Daguitstap Tongeren: tentoonstelling Stonehenge en brouwerij Wilderen
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-West Tongeren
François Stessens en Walter Opgenhaffen
Daguitstap Tongeren: tentoonstelling Stonehenge en brouwerij Wilderen
afdeling Mol-Balen Tongeren
François Stessens en Walter Opgenhaffen
Daguitstap Tongeren: tentoonstelling Stonehenge en brouwerij Wilderen
afdeling Mol-Dessel Tongeren
François Stessens en Walter Opgenhaffen
Daguitstap Tongeren: tentoonstelling Stonehenge en brouwerij Wilderen
afdeling Mol-Europawijk Tongeren
François Stessens en Walter Opgenhaffen
Daguitstap Tongeren: tentoonstelling Stonehenge en brouwerij Wilderen
donderdag 4 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
MARC DE BIE
LEOPOLD II , monster of genie
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Scheldekant HEEMKUNDIG MUSEUM, Kruibekestraat 2, Bazel
Johan Arnout
Voordracht Scheldekant:
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik Verwaest
De heksen van Lier
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Sint-Niklaas cafétaria van De Mispelaer, Gyselstraat 4, Nieuwkerken
Bea De Prycker
“Babbelend vermaak” namiddag.
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Koekelare Museum De Plate, Langestraat 69 te Oostende
Paul Willaert
Geleid bezoek Museaum De Plate
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8820 Torhout
Tine Pollet - 050-214096
De wondere wereld van de opera - Peter Vandamme
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heirweg Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
provincie Vlaams-Brabant GC De Wildeman
Vlaams-Brabant
kaderdag : leden en sympathisanten bereiken op een speelse manier via digitale communicatiemiddelen
vrijdag 5 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) achter het museum
petanque
afdeling Ieper Bowling Atlantis, Posthoornstraat 8, 8900 Ieper)
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Scheldekant parking aan de kerk van Sint-Pauwels.
Roger & Alice
Fietstocht
afdeling Sint-Niklaas Startplaats parking aan de kerk van Sint-Pauwels.
Roger en Alice
Fietstocht
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lokeren
Volksspelen voor senioren i.s.m. Stad Lokeren
zaterdag 6 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
maandag 8 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Destelbergen-Heusden Neigembos
Walter
Dagwandeling
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur van Vl@s-Geel
Optreden Jan Geenen + etentje
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas Lokaal: “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Hector van Oevelen
Voordracht Sint-Niklaas
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
dinsdag 9 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Ilse Landuyt
Smakelijk lachen met eten.
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper Parking zwembad (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Ontstaan en evolutie van de mens, door Marc Deblock
afdeling Scheldekant parking Driegoten. Driegoten 64, Hamme
John & Eddy
Wandeling De Weert.
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik en Hugo
Gezellig samenzijn - Kaarten
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Sint-Niklaas Vertrek parking Driegoten. Driegoten 64, Hamme
John & Eddy
Wandeling De Weert.
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Deinze-Leieland
Lentewandeling
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
Hoe komen de weerberichten tot stand door Luc Herremans.
afdeling Lokeren
Wandelen
woensdag 10 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
notaris De Kock
Infonamiddag
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Halluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Lievegem Lievegem en omgeving
Etienne Van Laere
Vl@s-Lievegem wandelt in eigen streek
donderdag 11 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel Zaal Zuudhove Ichtegemstraat 14 Koekelare
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te Koekelare
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Zuudhove Koekelare
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Lier
Rik, Paul, Christiana
Wandelen - fietsen
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Oostduinkerke zaal Zuudhove in Koekelare
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Oostende De Schelpe Elisabethlaan 32 Oostende
Dewilde Patrick
Iran
afdeling Veurne Koekelare Zuidhove
Groep Koekelare
Noordzeequiz
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal Zuudhove
Afdeling Koekelare
Noordzeequiz
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Koekelare Zaal Zuudhuve, chtegemstraat 14/2, 8680 Koekelare.
Paul Willaert
Noordzeequiz
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt El Parador
Muzikale namiddag door Stijn Van de Voorde
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
vrijdag 12 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) achter het museum
petanque
afdeling Gentbrugge-Ledeberg S.T.A.M. - Bijloke - Gent
Mady De Kie
Museumbezoek S.T.A.M. - Museum van de misdaad
afdeling Sint-Niklaas Plaats: sporthal De Mispelaer, Gijzelstraat 4, Nieuwkerken.
John
Petanque:
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Lokeren Bistro Den Bascuul Eksaarde
Concert
zaterdag 13 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
maandag 15 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Emiel Dewulf
Kaarting.
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Centrum 't Zilverhof, Statiestraat, Mol
Simonne Sas
Koffietafel 80+
afdeling Mol-Noord 't Zilverhof, Statiestraat, Mol
Simonne Sas
Koffietafel 80+
afdeling Mol-Oost 't Zilverhof, Statiestraat, Mol
Simonne Sas
Koffietafel 80+
afdeling Mol-West 't Zilverhof, Statiestraat, Mol
Simonne Sas
Koffietafel 80+
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Balen 't Zilverhof, Statiestraat, Mol
Simonne Sas
Koffietafel 80+
afdeling Mol-Dessel 't Zilverhof, Statiestraat, Mol
Simonne Sas
Koffietafel 80+
afdeling Mol-Europawijk 't Zilverhof, Statiestraat, Mol
Simonne Sas
Koffietafel 80+
dinsdag 16 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper Parking zwembad (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Frans Duerinck (0497-41 61 92) vlasieper@gmail.com
Uitstap grootouders & kleinkinderen : De Zonnegloed
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
De bende van Bakelandt - Jacques Lesage
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Gistel : "Oskar De Keyser"
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas In RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
Dansles:
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstyr.
Magda Goos
Darts
afdeling Ninove zaalAlpenrose Meerbeke
Vl@s Ninove
paasfeest
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Deinze-Leieland
Daguitstap
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp Izegem: vertrek
Fons Lammertyn
Busreis, samen met Vl@s Izegem naar Noord-Frankrijk
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Em. Prof. Jean Jacques Cassiman
Impact van de genetische revolutie op de maatschappij
afdeling Lokeren
Fietsen
afdeling Lokeren
Fietsen
woensdag 17 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) Gasthuisberg
Willy Claes Vl@s lid
Geleid bezoek aan Gasthuisberg
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling De Panne-Adinkerke Vertrekplaats De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Daguitstap naar Zeebrugge
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstr.
Bonnier
Bloemschikken
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
donderdag 18 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De Nieuwe Admiraal
Yvan met spreker Willaert
Paasfeest met spreker
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe
Bedrijfsbezoek BARCO
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Mireille Coulier
Paasfeest-Vaderfeest
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Yvan De Vreese
Volksspelen en Breugelmaal
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestr.
Danny Samyn
Petanque
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050-214096
Beestige TAALkronkels - Carine Caljon
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Valt België nog bijeen te houden door Rik Van Cauwelaert
afdeling Bredene
RitaPille
Bezoek Hopmuseum te Poperinge
afdeling Lokeren
Bloemschikken Thema Pasen
vrijdag 19 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Sint-Niklaas Plaats: sporthal De Mispelaer, Gijzelstraat 4, Nieuwkerken.
John
Petanque:
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
zaterdag 20 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
maandag 22 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
dinsdag 23 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Marc De Bie
Cultureel-historische voordracht Jezus : de mens, feiten, gissingen, verzinsels
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
Boltra te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsen dagtocht
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik en Hugo
Gezellig samenzijn - kaarten
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeke
lesgever Sport Vlaaderen
Onderhoudsbym
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei en praatcafe
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat 3, 8020 Waardamme
Hendrik Vos
Europese verkiezingen.... uw stem telt
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Quality Zele
Bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag
woensdag 24 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke brouwerij De Halve Maan
plaatselijke gids
Daguitstap naar Brugge
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola, 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Pajottenland
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Daguitstap Pajottenland
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
donderdag 25 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel GISTEL
Guido Vanslembrouck
Halvedag FIETSTOCHT
afdeling Ingelmunster Kasteeldomein van Groot-Bijgaarden
Jacqueline Mestdagh
Voorjaarsuitstap
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Gezellig samenzijn met landelijk buffet en kampioenenviering
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Rode berg
Hyacinten wandeling
afdeling Leffinge
Daguitstap
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Lier Lier
Paul, Rik en Christiana
Fietsen - wandelen
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietstochtje
afdeling Vlaamse Ardennen Kruishoutem
Bestuur en gidsen
Viskwekerij Omegabaars en tomatenkwekerij Tomato Masters
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Voordracht door Johan Gheeraert: 'Economie begrijpen in 100 minuten'
afdeling Sint-Niklaas Start plaats: Sinbad St-Niklaas
Bea De Prycker
Daguitstap:
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Wevelgem jeugdcub ten Goudberge
Paatros. L. Cleppe
Cyriel Buysse
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Jabbeke (Groot)
Luc Puystiens en gids
Daguitstap: Oudenaarde, de Zwalmstreek en de Vlaamse klassiekers
afdeling Lokeren
Daguitstap Bokrijk
vrijdag 26 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Tervuren
gidsen en samen
uitstap naar het vernieuwde museum in Tervuren
afdeling Ieper WZC Wieltjesgracht, Lange Torhoutstraat, 8900 Ieper
Marcel Allaert
Maandelijkse petanque
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Causerie : "De schoolmeester vroeger en nu"
afdeling Sint-Niklaas Plaats: sporthal De Mispelaer, Gijzelstraat 4, Nieuwkerken.
John
Petanque:
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Herman Plasmans
Bekende Parijzenaars in het Interbellum
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Steven Vergauwen
Informatieve voordracht : wat is er aan de hand in Catalonië?
zaterdag 27 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Ieper Het Perron, Fochlaan 1, 8900 Ieper
Frans Duerinck
Concert "Gold" door Chorus
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 28 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gentbrugge-Ledeberg Caermerklooster Lange Steenstraat 14 Gent
Mady De Kie
Vlaams erfgoeddag - bezoek aan het Caermerklooster
afdeling Ieper Het Perron, Fochlaan 1, 8900 Ieper
Frans Duerinck
Concert "Gold" door Chorus
afdeling Duffel Zoniënwoud
Wandeling Zoniënwoud Watermaal
maandag 29 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis, Sint-Coletastraat 10 te 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Reisreportage over Jordanie
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas In lokaal “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Paula De Roover
LEESCLUB:
afdeling Veurne Zonnebloem, Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
' De warrige doolhof'
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr.
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
dinsdag 30 april 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas In RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
Dansles
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeke
lesgever Sport Vlaaderen
Onderhoudsbym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé