februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/03/2019 tot 31/03/2019.
vrijdag 1 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruine café
samen
petanque
afdeling Ieper bowling Atlantis (Posthoornstraat 8, 8900 Ieper)
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jos pletinx
Foto -multimedia club
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat Schiolaken
Hendrik Ceulemans
Workshop SmartPhone/Tablet met Androis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
zaterdag 2 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Middelheimlaan 6, 2020 Antwerpen
organisatie: Vieneke Verstraeten
My Niece's Pierced Knees - Middelheimpark (met gids)
maandag 4 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Joëla Verdegem
Ontspanningsnamiddag
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, Roeselare
dr. William De Groote
Barmhartig Brugge. 850 jaar geneeskunde en ziekenzorg
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Portaal kruiseikstr,
Het Bestruur
Spreekbeurt
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
Herman joosten
wedstrijdkaarten
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Lokeren Persgroep EPC, Industrieterrein - 9160 Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Nocturne : Bezoek aan de Persgroep Lokeren
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Ontmoetingsmoment
dinsdag 5 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58 A
Maria en Paula
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Wandeling in Bray-Dunes
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT “Huise Den Dries” te Sinaai.
John en Bea.
Dansen: De Dansgroep demonstreert!
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Oelegem
organisatie: Mile Moyson
Praatwandeling in Ranst - Vrieselhof
afdeling Boortmeerbeek parking Zwembad Hofstade, Tervuursesteenweg
Lode Van Winkel
Wandelen
afdeling Tienen (Groot) Bilzen - Alden Biesen
linda Vangilbergen
Tentoonstelling : Limburg tussen staf en troon, 1000 jaar graafschap Loon
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Wandeling : Waasmunster heide
woensdag 6 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Voordracht : Joe English door Piet De Baere
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Voordracht : Joe English door Piet De Baere
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Voordracht : Joe English door Piet De Baere
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Gent Reinaert (Gent West) Centrum Reinaert - Reinaertstraat 28 - 9000 Gent
Egbert Bos
Expo 58 - terug in de tijd
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus 03 888 47 45
zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum Residentie Park Lane, Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Lezing: Geschiedenis van de kus
donderdag 7 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) Nationale Bank Van Brussel
Gids ter plaatse
uitstap Brussel. Met de trein tot Brussel centraal
afdeling Destelbergen-Heusden Destelbergen
Raymond
Wandeling langs de groene boorden van Destelbergen.
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
CATALONIE lezing
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe CC De Steiger , Waalvest 1, 8930 Menen
De Tollenaere Marleen
Armeense namiddag
afdeling Leffinge De Zwerver
Bestuur
Chocolade, een goddelijke lekkernij
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier 't Schoppeke - Kanunnik Davidlaan 25 Lier
Vic & Rik
PRAKTISCH COMPUTERGEBRUIK
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Katrien Debruyne
Infonamiddag
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Koekelare Drukkerij Devriendt, Veldstraat 20 te Koekelare
Paul Willaert
Geleid bezoek aan drukkerij Devriendt
afdeling Mol-Centrum Merenpad, Mol-Sluis
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Moretusbos, Stabroek
Guido Michiels
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Bezoekerscentrum Volkssterrenwacht Beisbroek - Koffiebranderijn Oudenburg
Tine Pollet - 050/214096
Daguitstap met eigen wagen.
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Sint-Laurentiuskerk, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Wandelconcert St. Laurentiuskerk - Iberico Quartet
afdeling Boortmeerbeek Trein Station te Weerde
Hendrik Ceulemans
Daguitstap met trein naar Brussel
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heirweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 8 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruine cafe
samen
Petanque
afdeling Genk Watergroep Maaseik
Jaak Van Lee
Watergroep
afdeling Maas-Oeter
Watergroep
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Tom Zwaenepoel
Achter de schermen van het Vaticaan
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty, Antwerpen
organisatie: bestuur afdeling Antwerpen-Centrum
Ledenvergadering + spierkracht voor senioren
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
Nieke Baudet
Trage wandeling
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat Schiolaken
Hendrik Ceulemans
Workshop SmartPhone/Tablet met Androis
afdeling Lokeren Bistro Den Bascuul Eksaarde
Concert
zaterdag 9 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Centrum Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Noord Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Oost Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Mol-West Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Balen Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Dessel Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Mol-Europawijk Feestzaal Butterfly, Ginderbuiten 136, Mol
François Stessens en Simonne Sas
Federale coördinatievergadering wijk- en activiteitenverantwoordelijken
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
bestuur afdeling Boom
Gezellig samenzijn met heel de ploeg van afdeling Boom (enkel voor leden)
afdeling Boom lokaat OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
lesgeefster: Tamara Reyniers
Stoelengymnastiek
afdeling Lokeren Marktplein - Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Deelname aan fietsenwijding Lokeren
zondag 10 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Antwerpen-Centrum CC Merksem, Merksem
organisatie: Sylviane Slegers
Aperitiefconcert - Zango
maandag 11 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Carmen Madeliefje
Demonstratienamiddag
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaarstraat - 2440 Geel
Bestuur Vl@s-Geel
Optreden Tempo Tempo + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Francis ¨Peeters
En...vergeet niet te lachen!
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Sint-Niklaas In lokaal “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Paula De Roover
LEESCLUB
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Oost Oude Bleken, Mol-Millegen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Oost Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-West Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Balen Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Dessel Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Europawijk Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Frieda
Voordracht
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Tienen (Groot) Tienen
linda Vangilbergen
Filmvoorstelling : Mary Magdalena
dinsdag 12 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Aalst en randgemeenten LDC De Toekomst - Aalst
OCMW Stad Aalst
Deelname project Palto - mantelzorgcafés in Aalst
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Voorzitter
Reisreportage
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwembad (Leopold III-laan, 8900 Ieper)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 - mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Scheldekant Aan de kerk van Tielrode.
John & Eddy
Wandeling Tielrode-Roomacker
afdeling Lier wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo en Rik
Gezellig samenzijn - kaarten
afdeling Maas-Oeter
LezingSabine Engelen
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Poperinge CC Ghybe, Poperinge
Seniorenraad & Dienst Cultuur
Steph Goossens speelt 'Korte Metten!'
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas Aan de kerk van Tielrode.
John & Eddy
Wandeling Tielrode-Roomacker
afdeling Mol-Centrum Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Noord Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Oost Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-West Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Balen Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Dessel Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Europawijk Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Deinze-Leieland CC "De Rekkelinge"
Ledenvergadering
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Nederland
organisatie: Mile Moyson
Busreis Nederland: Dussen en Breda
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13 CC 't Hofland,
Fons Lammertyn
De wondere wereld van de operette door Fons Lammertyn.
afdeling Lokeren Tryphon Moerbeke
Bestuur Vl@s Lokeren
Lunch met dansnamiddag bij Tryphon
woensdag 13 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Gistel Zaal Iseland, Kaai Nieuwpoort
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te Nieuwpoort
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Leffinge Island Kaai Nieuwpoort
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Island in Nieuwpoort
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Veurne Nieuwpoort Island Kaai
groep Nieuwpoort
Noordzeequiz
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emile Zola, 13 Halluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. zaal Iseland
Afdeling Nieuwpoort
Noordzeequiz
afdeling Koekelare Zaal Iseland, Vismijn
Paul Willaert
Noordzeequiz
afdeling Mol-Centrum Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Noord Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Oost Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-West Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Balen Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Dessel Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Europawijk Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus 03 888 47 45
zwemmen
afdeling Nieuwpoort Zaal Iseland-Vismijn, Kaai Nieuwpoort-Stad
Jan Demoen
Vl@s Noordzeequiz
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat te Schiplaken
Hendrik Ceulemans
SmartPhone/Tablet
donderdag 14 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Koksijde De Peerdevisscher, Past. Schmitzestraat 4, Oostduinkerke
Janine Jacquemyn, Pierre De Neef
Tongskesfestijn
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Lier
Rik, Paul, Christiane
Wandelen
afdeling Oostende O.C. De Schelpe – Elisabethlaan 32 – 8400 Oostende
Rudy Laforce
De herstelling van de Mercator
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Senior at the Movies
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Mol-Centrum Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Centrum Leemkuilenpad, Balen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Noord Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Oost Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-West Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Balen Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Dessel Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Mol-Europawijk Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Tielt El Parador
De zorg om ons hart, de 'motor' van ons leven.
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis, Antwerpen
organisatie: Vieneke Verstraeten
Film: Green Book (van Peter Farelli)
afdeling Tienen (Groot) Gent
Linda Vangilbergen
uitstap naar Gent
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse op verschillende plaatsen in Halle
Rodenbachfonds en Provinciaal bestuur Vl@s
Seniorenacademie Mytische wandeling in Halle
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Voordracht: De schoolmeester vroeger en nu
afdeling Ruiselede Ursel
Bstuur
bowling
provincie Vlaams-Brabant Halle
Vlaams Brabant en Rodenbachfonds
Seniorenacademie in Halle
vrijdag 15 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Het bruine café
maurice
petanque
afdeling Scheldekant “De Schuur” Lange Gaanweg 22, Bazel
Irène
“Lentefeest Vl@s Scheldekant”
afdeling Mol-Centrum Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-Noord Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Oost Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-West Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Balen Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Dessel Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Europawijk Vayamundo, Oostende
François Stessens en Simonne Sas
Midweek aan zee
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jos pletinx
Foto & Media club
afdeling Antwerpen-Centrum Liberty, Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Jacqueline Kennedy - lezing door Herman Plasmans
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 16 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Koningin Elisabethzaal te Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Rondleiding achter de schermen + concert: Antwerp Symphony Orchestra
afdeling Duffel Kazerne Dossin - Goswin de Stassartstraat 153 te Mechelen
Dossinmuseum en stadswandeling in Mechelen
zondag 17 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Lotto Arena Antwerpen
Johan Leyts en Christine Devloo
Nationaal Zangfeest in de Lotto Arena Antwerpen 82ste editie
afdeling Scheldekant Lotto Arena, Merksem.
Noël Colpaert
Vlaams nationaal Zangfeest.
afdeling Lier Lotto Arena Antwerpen
VLAAMS NATIONAAL ZANGFEEST
afdeling Oostende Lotto Arena in Antwerpen
Nele De Rycke
Vlaams Nationaal Zangfeest
afdeling Brugge-Noord Lotto Arena Antwerpen
Johan Leyts en Christine Devloo
Nationaal Zangfeest in de Lotto Arena Antwerpen 82ste editie
afdeling Brugge-Zuid Lotto Arena Antwerpen
Johan Leyts en Christine Devloo
Nationaal Zangfeest in de Lotto Arena Antwerpen 82ste editie
afdeling Sint-Niklaas Lotto Arena, Merksem.
Noël Colpaert
Vlaams nationaal Zangfeest.
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstraat Wervik
Het bestuur
Lente feest
afdeling Diksmuide Lotto-Arena Antwerpen
Greta Tryhou
Vlaams Nationaal Zangfeest
afdeling Asse Antwerpen-Deurne
vrijwilligers
Bijwonen Vlaams Nationaal Zangfeest
afdeling Anderlecht Lotto-arena, Antwerpen
Vlaams-Nationaal Zangfeest
provincie Vlaams-Brabant antwerpen, sportpaleis
Marc Vermylen
intergenerationele busuitstap naar het zangfeest
maandag 18 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Joëla Verdegem, Ria Verhovert, Chantal Neyt
Hobby namiddag
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Kleinkunst
afdeling Wervik-Geluwe Portaal
Emiel Dewulf
Prijs kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Ginderbuiten, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
marita
vrijkaarten /ontspanning
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Frans
dinsdag 19 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking openlucht zwembad (LeopoldIII-laan)
Frans Duerinck (vlasieper@gmail.com)
Bezoek aan het Lintweverijmuseum in Komen
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Proper en Puur - Geschiedenis van de hygiëne - Ilse Landuyt
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Huis-, tuin- en keukentips door het Rode Kruis
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling op de parking achteraan op het Koningsplein
Paul Beerens
Erfgoedwandeling in Oostduinkerke
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
Dansles:
afdeling Wervik-Geluwe Portaal Kruiseikstraat Wervik
Magda Goos
Darts
afdeling Ninove zaal Roosevelt Ninove
vl@s bestuur Ninove
van badstoven tot glazen straatje
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Arenbergschouwburg, Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Matinee Doree
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole Van Hoegaerden
Brei- en praatcafé
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Pierre Bruyneel
Vrijmetselarij
afdeling Lokeren Hof Ter Eede Haaltert
Bestuur Vl@s Lokeren
Music- & Comedyshow
afdeling Ruiselede Ruiselede zaal voor Sport&Spel
Monique Verhalle
Ontspanningsnamiddag
woensdag 20 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Eric Biebauw, Sint-Jansdreef 15 8020 Hertsberge
Hans Logghe
Bezoek aan Naturaliënkabinet Eric Biebauw
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Luc Vanden Berghe
Causerie - spreker Manu Adriaens
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke estaminet De Peerdevisscher
bestuursleden
Tongskensfestijn
afdeling Brugge-Noord Eric Biebauw, Sint-Jansdreef 15 8020 Hertsberge
Hans Logghe
Bezoek aan Naturaliënkabinet Eric Biebauw
afdeling Brugge-Zuid Eric Biebauw, Sint-Jansdreef 15 8020 Hertsberge
Hans Logghe
Bezoek aan Naturaliënkabinet Eric Biebauw
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Bingonamiddag
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus 03 888 47 45
zwemmen
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum Rivierenhof, Deurne
organisatie: Guido Van Geertsom
Fietstocht Wommelgem - Ranst - Boechout - Borsbeek
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat te Schiplaken
Hendrik Ceulemans
SmartPhone/Tablet
donderdag 21 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De Nieuwe Admiraal
Ledenvergadering
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Steense Dijk Oostende
Willy Van Laer
Bowlingnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Aalter Ontmoetingscentrum Kerkem, Aalter
Marc De Bie
Cultuur-historische voordracht : Koning Leopold III
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Piet Duthoit
Astrologie
afdeling Mol-Centrum Bolderberg, Heusden-Zolder
Jan Daneels
Dagwandeling
afdeling Mol-Centrum Greespad, Balen-Hulsen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Het grijze goud: de kansen van de vergrijzing? - Brieuc Van Damme
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Bornem
organisatie: Mile Moyson
Stapwandeling (13,2km) langs wondermooie Wielen in Bornem
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Valkaart, A. Rodenbachstraat 42, 8020 Oostkamp
Tom Zwaenepoel
Achter de schermen van het Vaticaan
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Napoleon, een balans door Johan Op de Beeck
afdeling Lokeren Quality Zele
Bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag
vrijdag 22 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Achter het museum
maurice
petanque
afdeling Genk
50 + beurs Genk
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Ieper
Kaderdag
Kaderdag in Ieper
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Orgaantransplantatie, causerie
afdeling Maas-Oeter
50 + beurs Genk
afdeling Vlaamse Ardennen Koninklijke bibliotheek Brussel
Bestuur
Middagconcert
afdeling Poperinge AC Auris, Ter Waarde 1, 8900 Ieper
Provinciaal Bestuur
Kaderdag Vl@s West-Vlaanderen
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Ieper
Afdeling West-Vlaanderen
Kaderdag
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Rik Taveirne - Frankie Meuleman
Reisreportage The Grand Circle
zaterdag 23 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Genk
50 + beurs Genk
afdeling Maas-Oeter
50 + beurs Genk
afdeling Poperinge Poperinge
Milieudienst Poperinge
ZWERFVUIL OPRUIMEN IN POPERINGE
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Brussel
organisatie: Vieneke Verstraeten
tentoonstelling: Magma Clous Ashes (met gids)
afdeling Asse straten en bermen van Mollem
bestuur Vl@sse
Zwerfvuilactie Mollem
afdeling Anderlecht Het Rad van de Metro, Bergensesteenweg 1104 te 1070 Anderlecht
Geleid bezoek aan de Collegiale kerk Sint-Pieter en Sint-Guido
zondag 24 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Genk
50 + beurs Genk
afdeling Maas-Oeter
50 + beurs Genk
maandag 25 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Jaarlijks Lentefeest
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Sint-Niklaas In lokaal “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Karolien.
Workshop pasen
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr.
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Centrum Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Oost Witgoor, Dessel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Sint-Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Lees- en praatclub met als thema: Vermeersch
dinsdag 26 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Bestuur
Feestprogramma Koen Crucke zingt!
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
Boltra te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik en Hugo
Gezellig samenzijn - kaarten
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Seniorenraad Schilde
Lentefeest Seniorenraad
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Aalter Ontmoetingscentrum Kerkem, Aalter
Seniorenadviesraad
Cursus gebruik electrische fietsen
afdeling Mol-Centrum Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Noord Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Oost Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-West Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Balen Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Dessel Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Europawijk Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny 058 23 91 43
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers & Vieneke Verstraeten
Muziekclub: kennismaking met minder bekende componisten
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Workshop lederbewerking
woensdag 27 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Ieper Café America, Dikkebusseweg 401, 8900 Ieper
Frans Duerinck, 0497- 41 61 92 vlasieper@gmail.com
Maandelijkse bolletra
afdeling Koksijde De Peerdevisscher, Past. Schmitzestr. 4, Oostduinkerke
Janine Jacquemyn, Pierre De Neef
Tongskesfestijn
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke estaminet De Peerdevisscher
bestuursleden
Tongskensfestijn
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emil Zola 13 Haluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Branding
Bibliotheek Middelkerke
Luistervinken XL Bart Van Loo
afdeling Ninove Meerbeke
bezoek aan de fonteintjesmolen
afdeling Mol-Centrum Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Noord Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Oost Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-West Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Balen Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Dessel Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Europawijk Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Aartselaar sportcentrum aartselaar
Maurice Meeus 03 888 47 45
zwemmen
afdeling Diksmuide 't Saam Diksmuide
MIRAS
Zakcomputer
afdeling Antwerpen-Centrum Vleeshuis, Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Woensdagklanken Ensemble Isabella - If all the world were paper
donderdag 28 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel GISTEL
Dirk Venmans
Wandeling
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Lentefeest
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Lier
Rik, Paul, Christiane
Wandelen
afdeling Lier 't Schppeke Kanunnik David laan Lier
Vic en Erik
PRAKTISCH COMPUTERGEBRUIK
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Auteurslezingdoor Korneel De Rynck 'Vroeger was alles anders - het leven in de fifties'
afdeling Aalter Omgeving Aalter
Walter Vervalle
Winterwandeling
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis St. Maartensplein
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Wevelgem jeugdclub ten Goudberge
Demarsin - Opsommer
Kreta en Santorini
afdeling Zwijndrecht Waaigat Burcht
Lieven Debrauwer
De geheimen van de Hollywood Musicals
afdeling Mol-Centrum Bossen Sas 7, Geel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Noord Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Oost Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-West Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Balen Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Dessel Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Europawijk Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Frieda
Crea Lente
afdeling Antwerpen-Centrum Cultuur Centrum Merksem
organisatie: Frieda en Werner Dierickx
2 Flikken - toneel
afdeling Herent HERENT Windesheim
Marc Vandenborne
Innemend Italië
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren
Voordracht Eddy Buytaert : Reisverhalen met de fiets
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport&Spel Ruiselede
Jan-Bart De Muelenaere
OVER LEVEN IN WEST-VLAANDEREN
vrijdag 29 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) achter het museum
maurice
petanque
afdeling Destelbergen-Heusden Braemhof Gentbrugge
Federatiefeest
afdeling Lier Wijkhuid Zevenbergen Lier
Vic
Kaas- en wijnavond
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-Noord Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Oost Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-West Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Balen Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Dessel Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Mol-Europawijk Vianden
Theo Boeckx
Wandelvakantie
afdeling Nieuwpoort Brasserie Kaaizicht, Kaai 18a Nieuwpoort-Stad
Jan Slootmaekers 0495 49 51 22 - jan.slootmaekers@gmail.com
Wafelenbak of Pannenkoekenfestijn
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
zaterdag 30 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
bestuur afdeling Boom
Pannenkoekennamiddag
zondag 31 maart 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Cultureel centrum Wetteren
Eugeen Mornout
Culturele activiteit - operette Een nacht in Venetië
afdeling Wijnegem De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Berchem De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Borgerhout De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Klein-Brabant De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Deurne - Borsbeek De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Edegem De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Geel De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Kapellen De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Kontich De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Lier De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mechelen De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mortsel De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Schilde De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Schilde Kapel Paters van Scheut, Brasschaatsebaan 126, Schilde
Mireille Coulier
Herdenking overledenen
afdeling Schoten De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Sint-Niklaas OLVP, Plezantstraat 135, Sint-Niklaas.
leerlingen onthaal en de bediening
Variété-show “FANTASIA”
afdeling Zwijndrecht De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mol-Centrum De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mol-Noord De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mol-Oost De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mol-West De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mol-Balen De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mol-Dessel De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Mol-Europawijk De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Aartselaar De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Boechout De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Antwerpen-Centrum De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Boom De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Grobbendonk De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva
afdeling Duffel De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Provincie Antwerpen - Vlas
T-Dansant met Radio Minerva