december januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november

Kalender overzicht van 01/02/2019 tot 28/02/2019.
vrijdag 1 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Duffel info nog te ontvangen
Nieuwjaarsmenu
zondag 3 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Monique Logie
Kaarters feest
afdeling Boechout Den Boom te Vremde
Lichtmis Pannenkoeken
afdeling Asse Mollem, Kloosterhof
Bijwonen toneel te Mollem
maandag 4 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Izegem- Plantijnzaal-bib
Raymond Fournelle
Leesclub - Vl@s
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14,8800 Roeselare
mr. Andre D'Halluin
70 jaar Israel, 3000 jaar Palestina, oorlog zonder einde?
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas Pastoor De Meerleerstraat 24 A , Sint-Niklaas ( dreefje inrijden tussen huisnummers 26 en 22a ).
Koninklijke Video, Foto & Digiclub v.z.w. Sint-Niklaas
Filmnamiddag
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 5 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Guido De Muynck
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58A
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Aartselaar Zaal De Koekoek - Lindenboslaan 2 te 2630 Aartselaar
Pannenkoeken
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Pannenkoekenwandeling
woensdag 6 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Feest voor de medewerkers
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Gezellig samenzijn
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Alfons Deley
Vergadering SAR
donderdag 7 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
José DE MAREZ
VERHALEN "Het bijzondere lukt nog"
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Kontich nog mee te delen
Lichtmis
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Samenleven met gezond verstand - Prof. Patrick Loobuyck
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heerweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 8 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lokeren Bistro Den Bascuul Eksaarde
Concert
zondag 10 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Ontbijtbuffet
maandag 11 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Berchem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Borgerhout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Klein-Brabant Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Deurne - Borsbeek Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Edegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Geel
Quiz met o.m. muziekquiz + etentje
afdeling Geel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Jan-Pieter Demarsin en Mieke Opsommer
Documentaire IERLAND
afdeling Kapellen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kontich Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Lier Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mechelen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mortsel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Kinepolis Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schoten Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Ghislain Nyutten
Senioren Quiz
afdeling Zwijndrecht Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Noord Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Oost Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-West Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Balen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Dessel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Europawijk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Aartselaar Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
afdeling Boechout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Boom Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Grobbendonk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Duffel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
federatie Mol Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
dinsdag 12 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel Zaal De Zwerver Dorpsstraat 95 Leffinge
MARLEEN SYS
NOORDZEEQUIZ te Leffinge
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Geert Vantournhout
7 sporen naar geluk
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (0474-67 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Accordeon en zang door Astrid Sioen
afdeling Scheldekant Gelaagstraat 55, 9150 Kruibeke
Roger en Maria.
Wandeling:
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Noordzeequiz
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik en Hugo
Gezellig Samenzijn - Kaarten
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas Gelaagstraat 55, 9150 Kruibeke
Roger en Maria.
Wandeling:
afdeling Veurne Leffinge - De Zwerver
Afdeling Leffinge
Noordzeequiz
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Zwerver
Afdeling Leffinge
Noordzeequiz
afdeling Deinze-Leieland CC "De Rekkelinge"
Ledenvergadering
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Bethy Peelman
Bloemschikken thema "Valentijn"
woensdag 13 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
donderdag 14 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) zaaltje
allen samen
ontspanningsnamiddag
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Scheldekant Cruybeeks Hof. O.-L.-Vrouwplein 22 Kruibeke
Roger Kluskens
Kaarten: Scheldekant
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Kortrijk
Filmnamiddag
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Parkhotel A. Dumontlaan De Panne
Jean Demuynck
Ontbijt onder vrienden op Sint-Valentijn
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Tielt El Parador
Oorlogsdagboek van Streuvels
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Gezellig samenzijn
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
vrijdag 15 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Lokeren
Toneel door Bezeboot- Doorslaar
zaterdag 16 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Lokeren
Vijfde Schlagerfestival Lokeren
zondag 17 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde
Janine Jacquemyn
St. Valentijnsfeest met brunch
afdeling Duffel Jaintempel - Laarstraat 34 te Wilrijk
Bezoek Jaintempel
maandag 18 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen-Heusden Domus Destelbergen
Wis
Leesclub
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Guido De Muynck
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “Steenstraete” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
De Langhe Albert.
Tweede Vl@s quiz
afdeling Veurne De Zonnebloem Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
gezondsheidsprogramma
afdeling Wervik-Geluwe t' Potaal Kruiseikstr. Wervik
Emiel Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 19 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper Ingang Ypermuseum (Grote Markt)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Museumbezoek aan het Ypermuseum
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Wat is er aan de hand in Catalonië ? Steven Vergauwen
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Scheldekant Heemkundig museum, Kruibekestraat 2, Bazel.
Dr. Christine Belgrens
Voordracht:Scheldekant.
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Magda Goos
Darts
afdeling Ninove zaal Roosevelt - Ninove
vl@s bestuur Ninove
carnavalshow
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Restaurateur Claude Bekaert en Ingrid Neirinckx
Voordracht over de restauratie van schilderijen
woensdag 20 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Luc Vanden Berghe
Causerie "Eerste hulp bij ... klimaatverwarring"
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Gezellig samenzijn
donderdag 21 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) Gasthuiskapel: te Aarschot
THE a-TEAM
Hemelsplezier in de Gasthuiskapel
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Leffinge Muzee Oostende
Van Laer Willy
Namiddaguitstap
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijk
Tine Pollet - 050/214096
Het grijze goud: de kansen van de vergrijzing? - Brieuc Van Damme
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Valkaart, Rodenbachlaan,8020 Oostkamp
Slovenië en Kroatië
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Wat doe ik vandaag het best met mijn spaargeld door Paul D'Hoore
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Voordracht :Bredene en de Damse vaart
afdeling Lokeren Info volgt
Lunch met dansnamiddag
vrijdag 22 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant
Ontspanning met pannenkoeken
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Philippe Despriet
Beeldenstorm in de Lage Landen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
zondag 24 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Blankenberge Casino
Myriam Moens
Samen naar operette : Een nacht in Venetië !
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sporthal Bamburg Lombardsijde
afdeling Mid-Wes-Lom
Handelsbeurs Lombardsijde
maandag 25 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis, Sint-Coletastraat 10 te 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Carnaval, al eeuwen op zijn kop
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 26 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo en Rik
Gezellig samenzijn - kaarten
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas Knutselklas OLVP, Spoorweglaan, Sint-Niklaas.
leerlingen van OLVP.
Zin in een leuke namiddag
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
woensdag 27 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Ieper café America (Dikkebuseweg 401, 8900 Dikkebus)
Frans Allaert (0497-42 61 92)
Maandelijkse bolletra
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
donderdag 28 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Wevelgem jeugdclub ten Goudberge
Christ Breemeersch
Vlaanderen luilekkerland
afdeling Zwijndrecht mouterij Burcht
hoeidonckse strangers
Hoeidonkse Strangers
afdeling Herent Windesheim Wilselsesteenweg 70 Herent
Demarsin
Kreta en Santorini film
afdeling Tienen (Groot) Mechelen
Linda Vangilbergen
Uitstap naar Mechelen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren
Nocturne : Bezoek aan de Persgroep Lokeren
afdeling Lokeren Quality Zele
Bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag Zele