februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/01/2020 tot 31/01/2020.
woensdag 1 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
donderdag 2 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
maandag 6 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 7 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
woensdag 8 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
donderdag 9 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
maandag 13 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 14 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
woensdag 15 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
donderdag 16 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
maandag 20 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 21 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
woensdag 22 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
donderdag 23 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
maandag 27 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt Louis
Rami Bridge
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
dinsdag 28 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
woensdag 29 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
donderdag 30 januari 2020
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos-J.B.Stessensstraat te 2440 Geel - om 13:30 uur
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne