februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december januari

Kalender overzicht van 01/01/2019 tot 31/01/2019.
dinsdag 1 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Vl@s Tienen wenst iedereen een zalig en gelukkig 2019 !
afdeling Asse
Geen destagcafe
woensdag 2 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Kortrijk Residentie Budalys - Dam 2B - 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Dessel Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Antwerpen-Centrum Hendrik Conscienceplein 4 - Nottebohmzaal
Gerda De Ryck
Schilders & schrijvers – 50 jaar De Zwarte Panter
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
donderdag 3 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Statutaire ledenvergadering
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Multimedianamiddag
afdeling Kapellen ‘t Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Koekelare Huis Proot, Noordomstraat 2, 8680 Koekelare
Paul Willaert
Ontspanningsnamiddag met kaarten en gezelschapsspelen
afdeling Mol-Centrum Rondom de Miramar
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson & Guido Van Geertsom
Gezellig Samenzijn met projectie foto’s activiteiten 2018
afdeling Boortmeerbeek Ad Delhaize, Wespelaarsebaan 126 Boortmeerbeek
Lode Van Winkel
Wandelen
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Jenever- en cavawandeling
vrijdag 4 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Achter museum
Kaarting
afdeling Berchem Zoo van Antwerpen, Koningin Astridplein te Antwerpen
Jacqueline
China Light
afdeling Ieper Bowling Atlantis, Posthoornstraat 8,08900 Ieper
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
marita
Tafelversiering*
afdeling Antwerpen-Centrum Bozar - Ravensteinstraat 23 te 1000 Brussel
Vieneke Verstraeten
Beyond Klimt: New Horizons in Central Europe – met gids
afdeling Boortmeerbeek cafetaria van de Sporthal
Chris Verheyden
Driekoningentaart met koffie
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek, Sportveldweg
Nieke Baudet
Driekoningen wandeling
afdeling Lokeren Sociaal Huis, Lepelstraat 4, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Seniorenraad
zaterdag 5 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 6 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kortrijk OLV-hospitaal, Budastraat 37 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
H. MIS voor de leden en overledenen van Kortrijk
afdeling Sint-Niklaas Steenstraete, Nieuwstraat 86 Sint-Niklaas
Kurt Moons,
Nieuwjaarsreceptie OVV Waasland
maandag 7 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Deurne - Borsbeek D.C. Silsburg
Gedopt Viviane
Openledenvergadering
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Joëla Verdegem
Ontspanningsnamiddag
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Bambecque
H
Keuvelwandelen te Bambecque
afdeling Poperinge Bambecque
Paul Louwagie
Wandelen te Bambecque
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, 8800 Roeselare
De Wilfrieds
Verrassing!!!
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schoten LDC Cogelshof - Deuzeldlaan 49 te Schoten
Lizi Caals
Samenzijn in LDC Cogelshof
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. 8940 Wervik
Het Bestuur
Nieuwjaars receptie
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Verloren maandag
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Statutaire jaarvergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Noord Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Verloren maandag
afdeling Mol-Noord Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Statutaire jaarvergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Oost Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Verloren maandag
afdeling Mol-Oost Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Statutaire jaarvergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-West Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Verloren maandag
afdeling Mol-West Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Statutaire jaarvergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Balen Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Verloren maandag
afdeling Mol-Balen Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Statutaire jaarvergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Dessel Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Statutaire jaarvergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Dessel Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Verloren maandag
afdeling Mol-Europawijk Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Statutaire jaarvergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Europawijk Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Verloren maandag
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar 'zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
marita
zaal aankleden*
afdeling Aartselaar
Wedstrijdkaarten*
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Gerda De Ryck
La Traviata – Giuseppe Verd
afdeling Herent Leuven Van den Tymple
Prof. Domiicaan-Theoloog
Mensen sterven zoals ze geleefd hebben
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: Annita Duerinckx
Kledingavond met Aliceke
dinsdag 8 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten LDC De Maretak - Aalst
OCMW Stad Aalst
Deelname project Palto - mantelzorgcafés in Aalst
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gent Centrum Kring Westveld Heilig Ktuisplein 10 9040 Sint-Amandsberg
Olav De Clippel
Nieuwjaarsreceptie met Nieuwsbrief en Volksgebruiken, overzicht van 2018
afdeling Alveringem (Groot)
Nieuwjaarsfeest
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Nieuwjaarsreceptie en statutaire vergadering
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58A
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik & Hugo
kaarten - gezellig samenzijn
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Poperinge Atlantiszaal, Stadhuis Poperinge
Cultuurraad Poperinge
Cultuurraad Poperinge
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Aalter OC Kerkem Rerum Novarumstraat 24,Aalter
Trui De Kee
Kreaal - Hobbywerking
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas Parking Orange Bolwerk, Hulst. Zijstraat van de Gentstraat.
John & Eddy
Wandeling: Hulst 2,4 & 6 km
afdeling Veurne De Zonnebloem zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Noord Ontmoetingscentrum seniorenflats, Postelarenweg 74, Mol
Françien Van der Kaay en May Eyckmans
Cursus bloemschikken
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Deinze-Leieland CC De Rekkelinge
algemene ledenvergadering
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Oude Badhuis - Veldstraat te 2060 Antwerpen
DC De Meersenier
Oude Badhuis - Verwenbaden
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek WZC Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole van Hoegaerden
Brei- en praatcafé
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
De schoolmeester vroeger en nu door John Huvaere.
afdeling Lokeren Moerbeke Tryphon
Bestuur Vl@s Lokeren
Lunch met dansnamiddag bij Tryphon
woensdag 9 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Gent Centrum Reinaert - Reinaertstraat 28 te 9000 Gent
Jaak Taghon
Nieuwjaarsreceptie en nog wat...
afdeling Gentbrugge-Ledeberg LDC De knoop, Hundelgemsesteenweg 9050 Ledeberg
vrijwilliger van De Knoop
Bingo
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Brugge-Zuid Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef Emiel Zola, 13 Halluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Gent Reinaert (Gent West) Zaal Reinaert Gent
Oswald Van Ooteghem
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
zwemmen *
afdeling Lokeren Sporthal - Lokeren
Arthur Van Remoortere en Nicole De Schepper
Senioren Sport
donderdag 10 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) zaaltje van "de elfurenmis Aarschot
samen en het bestuur
Nieuwjaarsreceptie en statutaire vergadering
afdeling Berchem Kinepolis, Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Jacqueline
Senior at the Movies
afdeling Destelbergen-Heusden Sint Godelieve Wondelgem
Cris Erauw
Nieuwjaarsdiner afdeling Wondelgem
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gent Centrum Kring St.Godelieve, St.Godelievestraat 59 9032 Wondelgem
D. Bogaert
Nieuwjaarsdiner
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Lier Lier
Rik - Paul
Wandelen
afdeling Mechelen Brasserie Vrijbroekhof
Nieuwjaarsviering
afdeling Oostduinkerke restaurant Florishof in Oostduinkerke
bestuursleden
Nieuwjaarsetentje
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Senior at the Movies
afdeling Wondelgem Sint Godelieve kring Wondelgem
Het bestuur
Ontmoetingsnamiddag Nieuwjaarsdiner
afdeling Mol-Centrum Molenpad, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum In Den Bockenreyder, Esbeek
Willy Baeyens
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt El Parador
Nieuwjaarsbijeenkomst
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
De schoolmeester vroeger en nu - John Huvaere
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse zolder oud gasthuis
bestuur Vl@sse
Nieuwjaarsreceptie en Algemene Ledenvergadering
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heirweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 11 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruin Cafee
allen samen
Petanque en kaarten
afdeling Dendermonde-Lebbeke Zaal de schuur, Torrestraat 35, Sint Gillis
V. BUYDTS
Statutaire vergadering gevolgd door nieuwjaarsviering
afdeling Genk De fleecketair
Andre Vanhaeren
Terugkeerdag en Nieuwjaarsdrink
afdeling Koksijde Willem Elsschotlaan, Koksijde
Paula Thijs
Leesclub
afdeling Lier Zaal de Lispenaar - Lier
Bestuur
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Maas-Oeter De fleecketair
Reinilde Housen
Terugkeerdag en Nieuwjaarsdrink
afdeling Roeselare Stadhuis Roeselare
Voorzitter Sar
Dagelijks Bestuur SAR
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Sint-Truiden De Flééketaer
nieuwjaarsreceptie vl@s Genk
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
René Cools, François Stessens
Cursus koken voor mannen
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar Zaal De Koekoek - Lindenboslaan 2 te 2630 Aartselaar
Ledenfeest*
afdeling Diksmuide Ontmoetingscentrum De Zwaan, Vladsloplein 10, Vladslo
Kurth Van Eeghem
Kurtoisie - Nieuwjaarsreceptie
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Gildezaal Hanswijkstraat Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Ledenfeest
zaterdag 12 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Poperinge Opera Gent
BUZZ & de Cultuurraad Poperinge
Met BUZZ & de Cultuurraad Poperinge naar de Opera te Gent
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Damiaankerek - TPC - Groenenborgerlaan 149 te 2020 Antwerpen
Gerda De Ryck
Lazy Jazzmen Band – Nieuwjaarsconcert - Damiaankerk - TPC
afdeling Grobbendonk
Worstenbrood- en appelbollenfeest
zondag 13 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
André Rieu
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: bestuur Vlas Boom
Nieuwjaarsreceptie (enkel voor leden van afdeling Boom)
maandag 14 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Geel Parochiezaal Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur Vl@s-Geel
Jaaroverzicht: diapresentaties + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Scheldekant “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Oostende Groeneveld Oostende
Nele De Rycke
Nieuwjaarsfeest
afdeling Poperinge Westouter
Hilde Ocker
Keuvelwandelen te Westouter
afdeling Poperinge Westouter
Paul Louwagie
Wandelen te Westouter
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Kanaalwandeling, Dessel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Hilde & Frieda
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Jaarvergadering - Nieuwjaarsreceptie
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
spierkracht voor senioren
dinsdag 15 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Blankenberge De Promenade - Zeedijk 185 - Blankenberge
Myriam Moens
Nieuwjaarswensen !
afdeling Gistel Zaal Zonnebloem,Zuidstraat 67 Veurne
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te VEURNE
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder de Toren Haacht
Marc Vermylen
Info reis Benidorm
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Nieuwjaarshappening met het koor Gaudiamus Igitur
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Zaal Zonnebloem Veurne
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling Lier Lokaal VNZ Antwerpsestraat Lier
Professor Laekeman
Voordracht over medicamenten
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Oostduinkerke zaal Zonnebloem in Veurne
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Oostende Zonnebloem Veurne
Vl@s Veurne
Noordzee quiz
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Noordzeequiz
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal Zonnebloem
Afdeling Veurne
Noordzeequiz
afdeling Koekelare Zaal Zonnebloem, Zuidstraat 67, 8630 Veurne
Paul Willaert
Noordzeequiz
afdeling Ninove meerbeke zaal alpenrose
vl@s bestuur Ninove
nieuwjaarssamenkomst - statutaire vergadering
afdeling Ninove Meerbeke zaal Alpenroze
Vl@s bestuur ninove
statutaire vergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Dessel Leto, Mol
Ria Keustermans
Onderons
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Zaal Zonnebloem, Zuidstraat 67 Veurne
Jan Demoen 0495 89 81 32
Vl@z Noordzeequiz te Veurne
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Arenbergstraat 28 te 2000 Antwerpen
Silva De Ryck
Matinée Dorée – Willy Claes Quartet - Arenbergschouwburg
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Prof. Denis De Keukeleire
De geheimen van het bier en de gunstige effecten op de gezondheid.
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport&Spel
Monique Vaneeckhoutte
Ontspanningsnamiddag
woensdag 16 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem CC 't Gasthuis
Daisy Bux
Algemene Ledenvergadering
afdeling Berchem Hof van Aragon, Lier
bestuur
Nieuwjaarsdiner Vlas Berchem
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Gentbrugge-Ledeberg LDC De knoop, Hundelgemsesteenweg 9050 Ledeberg
Ann Van Hyfte
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Nieuwjaarsreceptie en Statutaire Vergadering
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal ST.Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
zwemmen *
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Silva De Ryck
Film: The Insult – de Roma
donderdag 17 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten LDC De Maretak - Aalst
Bestuur
Wafelenbak in LDC De Maretak
afdeling Aarschot (Groot) kokschool SIMA Aarschot
de leerlingen
Nieuwjaars wensen in de Sima te aarschot met de betanquers club
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal ,De nieuywe Admiraal
Vzter Yvan
Jaarlijks Feestmaal en statutaire vergadering
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Kortrijk Budascoop Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Film in Budascoop: COLETTE
afdeling Leffinge De Zwerver
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Noord-Limburg Zaal Pax Grote Heide
et bestuur
Jaarlijks feest
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Stef Van Lier
Muzikale lezing over Gaston Feremans
afdeling Aalter Veilige Have Aalter
Ria Maes
Nieuwjaarsontmoeting
afdeling Waregem SOBA Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Yvan De Vreese, 056-60 75 80
Programmeringsvergadering met receptie en bingo
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Mol-Centrum Stadsvijvers, Geel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Museum Mudel, L. Matthyslaan 3-5 Deinze
Jan 0495 49 51 22
Museumbezoek in Deinze, De Nieuwe Morgen
afdeling Diksmuide Dienstencentrum, Maria Doolaeghestraat 2 A
Jan Van Grimberge
Regionaal Platform Ouderenparticipatie (RPO)
afdeling Antwerpen-Centrum Kerk van Brasschaat
Mile Moyson
Praatwandeling in Brasschaat
afdeling Herent Royal Martelarrnplein
Vl@s Vlaams Brabant
Provinciale vergadering
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat 2, 8020 Waardamme
Ledenfeest
afdeling Asse cc cultuurzaal Asse
Seniorenraad
Filmvertoning
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Alzheimer en dementie door prof. Van Broeckhoven
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Bingonamiddag
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport&Spel
Lia Alliet
Nieuwjaarsreceptie
vrijdag 18 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Achter het Museum
maurice
Petanque
afdeling Gentbrugge-Ledeberg LDC De knoop, Hundelgemsesteenweg 9050 Ledeberg
Yves Verlinden
Copying Beethoven
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Nieuwjaarsreceptie met algemene vergadering
afdeling Noord-Limburg Biekar Kuringen
Hendrik-Jan Ombelets
provinciale receptie
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Sint-Truiden zaal de Biekaar Tuilt-Hasselt
Eugeen S'Heeren
provinciale nieuwjaarsreceptie van Vl@s Limburg
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Petanque
afdeling Wondelgem Wondelgem
Cultuurplatform Wondelgem
Nieuwjaarsreceptie Cultuurplatform Wondelgem
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
Jos Plettinx
Foto - Multimedia*
afdeling Antwerpen-Centrum Museum Schone Kunsten, Gent
organisatie: Vieneke Verstraeten
De Dames van de Barok. Vrouwelijke schilders in het Italie van de 16de en 17de eeuw (met gids)
afdeling Boortmeerbeek Arenberg Leuven: vertrek station Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Daguitstap naar Arenberg te Leuven
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 19 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Café Flux, Sint Paulusstraat 3, Antwerpen
Jacqueline
Gegidst bezoek
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 20 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wondelgem De Zulle - Wondelgem
Bestuur Davidsfonds Wondelgem
Toast Literair - Davidsfonds Wondelgem
afdeling Boechout Zaal Da Capo - Lintsesteenweg 1a te Hove
Kurtoisie
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: voorzitter Jean Reyniers
Algemene vergadering (enkel voor leden van afdeling Boom)
afdeling Boom lokaat OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
lesgeefster: Tamara Reyniers
Stoelengymnastiek
maandag 21 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Berchem Winterling 3-7, Merkstem
Lydia
Bedrijfsbezoek
afdeling Diest (Groot) Karteria, Diest
Simonne Peersman
petanque
afdeling Diest (Groot) Diest, Karteria
Simonne Peersman
kaartnammidag
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Joëla Verdegem, Ria Verhovert, Chantal Neyt
Hobby namiddag
afdeling Gent Centrum 'Ontmoetingscentrum OCO' Pijphoekstraat 30 9041 Oostakker
D. Van Kerckhove
Voorstelling nieuw programma 2018
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 INgelmunster
Karel Declercq
Cabaret Karel Declercq
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Oostakker Ontmoetingscentrum Oostakker
Bestuur
Nieuwjaarsfeest met algemene vergadering
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Poperinge
Paul Louwagie
Wandelen vanaf de Sporthal te Poperinge
afdeling Poperinge Sporthal Poperinge
Paul Louwagie
Keuvelwandelen vanaf de Sporthal te Poperinge
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Aalter Ontmoetingscentrum Kerkem, Aalter
Lutgarde Bonné
Kreaal - Hobbywerking
afdeling Sint-Niklaas “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Paula De Roover
LEESCLUB:
afdeling Sint-Niklaas Moortelputstraat 28 Gent
Karien Delie
Projectgroep Beleid oost-Vlaanderen
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Keiheuvel, Balen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Startvergadering Anderlecht
dinsdag 22 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gent Centrum Vierde zaal Driebeekstraat 2 9050 Gentbrugge
L. Bogaert
Lezing
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde Zaal Driebeekstraat 2, 9050 Gentbrugge
Madeleine De Kie
China
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Deerlijk
Bedrijfbezoek Lobster Fish
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo & Rik
kaarten - gezellig samenzijn
afdeling Oostduinkerke casino Koksijde
Nathalie Jacob
Infonamiddag SAR Koksijde
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Aalter OC Kerkem Aalter
Trui De Kee
Kreaal - Hobbywerking
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Magda Goos
Darts
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, 2400 Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek WZC Ravestein, Bovylaan te Hever
Nicole van Hoegaerden
Brei- en praatcafé
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Den Dam - Lokeren
Dirk en Yvette
Muziekquiz - vierde editie
woensdag 23 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Gentbrugge-Ledeberg Gemeenteraadszaal Stadhuis 9000 Gent
Patricia De Boodt
Seniorenraad
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Kortrijk Budalys Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Statutaire vergadering
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeus
zwemmen *
afdeling Diksmuide Dienstencentrum, Maria Doolaeghestraat 2 A
Jeannette Denoo
Denkgroep Seniorenadviesraad
afdeling Antwerpen-Centrum MAS, Hanzestedenplaats 1 te 2000 Antwerpen
organisatie: Eddy Huibers
Kerstwandeling met onze gids van vandaag Leo Vereecken
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat 2 Schiplaken
Hendrik Ceulemans
Computer voor beginners Windows 10
donderdag 24 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
Lode
Film
afdeling Destelbergen-Heusden Admiraalstraat 131 Destelbergen
Karien Delie
Mira Opleiding werken met Mira
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Ieper feestzaal Lissewal (Bolle Meersstraat 28, 8906 Elverdinge)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Nieuwjaarsfeest
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen” – Burchtstraat 160 – Kruibeke
Maria De Cock
Jaarvergadering Scheldekant
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Lier Dienstecentrum het Schoppeke
Verkeersdeskundige
Opfrissing van het verkeersreglement door een verkeersspecialist
afdeling Poperinge JOC de Kouter, Poperinge
Senioenraad Poperinge
Nieuwjaarsreceptie Seniorenraad Poperinge
afdeling Schoten Hoek Salvialei/Boekenborg
Lizi Caals
Winterwandeling
afdeling Wevelgem jeugdcub ten goudberge
Annemarie Van Reeth
De drie wijzen
afdeling Zwijndrecht Waaigat Burcht
voorzitter, Serafien en Herman Vaesen
Algemene Ledenvergadering met Worstenbrood en jaaroverzicht
afdeling Mol-Centrum Knuppelpad, Retie
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Nieuwkerk (Goirle-Nederland)
Jan Daneels
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Goed gebruik van medicatie - Inge Huysentruyt
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse Het nieuwe erfrecht
Seniorenraad en dienst Sociaal Beleid
Bijwonen voordracht
afdeling Jabbeke (Groot) Oosthof, Oostmoerstraat 1, Snellegem
Luc Puystiens
Nieuwjaarsetentje
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Theatermonoloog
afdeling Lokeren Quality - Zele
bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag Quality Zele
afdeling Ruiselede zaal voor Sport&Sple
Lia Alliet
de ongeëvenaarde wereldgeschiedenis van België van de oerknal tot het internet
vrijdag 25 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Achter het museum
maurice
Petanque
afdeling Klein-Brabant
Monoloog door Lucien Cleppe
afdeling Destelbergen-Heusden Zaal Pius X Eenbeekeide
Arthur De Smet
Quiz Samen met VTBKultuur
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3, 9680 Maarkedal
De heer Koen Browaeys
Cultuur, altijd, overal en voor iedereen.
afdeling Poperinge Kerk Roesbrugge
Verbroederingscomité Roesbugge/Filmmozaïk Poperinge
Filmavond: La Ch'tite Famille
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Wondelgem School De regenboog Wondelgem
Het bestuur van KHKW
Jaarvergadering Heemkundige Kring Wondelgem
afdeling Mol-Centrum Mol, St. Lutgardis-instituut
Maria Geboers
Familiekunde
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Nieuwpoort In 't Visserke IJzer 5, Nieuwpoort-Stad
Michel
Nieuwjaarsdiner
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Leen Deconinck
Pro Memorie - Oefening baart kunst!
afdeling Boechout De Pastoor van Vremd - Boomkensstraat 4 te 2531 Vremd
Nieuwjaarsfeest
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz, Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Middagconcert- Amuz
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Bestuur
Gezellig nieuwjaar met nieuwjaarsdrink & algemene vergadering
zaterdag 26 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Station Kalmthout
organisatie: Mile Moyson
Stapwandeling (13km) - knooppunten Kalmthoutse Heide
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Dierk Dedeyne
Muzikale voorstelling - 5 tinten Grijs
zondag 27 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Branding
Afdeling Middelkerke
Toneelvoorstelling
afdeling Boechout Gallerij 't Kallement - St Jozef Wommelgem
Gratis - Muzikaal gebeuren en tentoonstelling
maandag 28 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Optreden van Pietje Bollen in eigen creatie
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Woesten
Hilde Ockier
Keuvelwandelen te Woesten
afdeling Poperinge Woesten
Paul Louwagie
Wandelen te Woesten
afdeling Schilde Werf 44 - Schoolstraat 44 te 2970 Schilde
Mireille Coulier
Algemene ledenvergadering
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas Steenstraete Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Denise & Bea
Voordracht: De notaris
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Parkpad, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
vergadering nieuwe leden
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Jan Van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Lees- en praatclub - omtrent gevoelens
dinsdag 29 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Deurne - Borsbeek Eurobowling, ter Heydelaan 17, 2100 Deurne
Johan De Wit | 03-293 48 78
Happy bowling
afdeling Gistel Zaal Zomerloos, Sportstraat 1 Gistel
SAR GISTEL
deelname REUMA panelgesprek
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder de Toren Haacht
Marc Vermylen
info over pc, tablet, smartphone (zou ik er les over volgen?)
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Leffinge Zaal Groeneveld oostende
Bestuur
Nieuwjaarsfeest
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Oostduinkerke Sociaal Huis Koksijde
voorzitter SAR
Vergadering SAR Koksijde
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Jeanne Simons
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Rouck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers & Vieneke Verstraeten
Salut les copains... of de Franse chansons uit de jaren '60
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Jean, Prosper Thuysbaertlaan 8 - Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Kaas- en wijnavond
woensdag 30 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Oude Beurs 27, Antwerpen
Jacqueline
Gegidst bezoek
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Gentbrugge-Ledeberg Pacificatiezaal van Stadhuis, 9000 Gent
Patriciat de Boodt
Stedelijke Seniorenraad
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Janine Jacquemyn, Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
zwemmen *
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson
Derde Vlaskwis
afdeling Boortmeerbeek HABOBIB Blokstraat 2 Schiplaken
Hendrik Ceulemans
Computer voor beginners Windows 10
donderdag 31 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal De Tragel - Tragel 12 - 9300 Aalst
André Delcart
Educatieve voordracht - Van aardappel tot friet
afdeling Deurne - Borsbeek Kriekenhof Knijfstraat 19 te 2100 Deurne
Dina Sonck
Gedichtendag
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gentbrugge-Ledeberg Pacificatiezaal van Stadhuis, 9000 Gent
Patriciat de Boodt
Algemene vergadering
afdeling Gistel GISTEL
Christiaan Dejonghe
Kampioenen viering BOLTRA
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Jaarvergadering en viering jubilarissen 2018
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Lizi Caals
Gedichtendag - Thema Vrijheid
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Mol-Centrum Sahara, Lommel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Boechout CC Aartselaar
Neerdorpen Klassiek
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Herent Windesheim Wilselseseenweg 70 Herent
Vl@s Herent
Babbel- en schnabbenalmiddag
afdeling Tienen (Groot) Zichem
Linda Vangilbergen
Uitstap naar het Ernest Claesmuseum te Zichem
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne