december januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november

Kalender overzicht van 01/01/2019 tot 31/01/2019.
dinsdag 1 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kapellen Kaartenhuisje, Dorpstraat in Kapellen
organisatie: bestuur afdeling Kapellen
Gezellig samenzijn
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Diksmuide Start parking Colruyt
Jozef De Roeck
Nordic Waking
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Vl@s Tienen wenst iedereen een zalig en gelukkig 2019 !
afdeling Asse
Geen destagcafe
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
woensdag 2 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Kortrijk Residentie Budalys - Dam 2B - 8500 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum Hendrik Conscienceplein 4 - Nottebohmzaal
Gerda De Ryck
Schilders & schrijvers – 50 jaar De Zwarte Panter
afdeling Antwerpen-Centrum Hendrik Conscienceplein 4 te 2000 Antwerpen- Nottebohmzaal
Gerda De Ryck
Schilders & schrijvers – 50 jaar De Zwarte Panter
donderdag 3 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Multimedianamiddag
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
Christiaan Dejonghe
Statutaire ledenvergadering
afdeling Kapellen ‘t Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson & Guido Van Geertsom
Gezellig Samenzijn met projectie foto’s activiteiten 2018
afdeling Boortmeerbeek Ad Delhaize, Wespelaarsebaan 126 Boortmeerbeek
Lode Van Winkel
Wandelen
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren parking Durmebad, Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Jenever- en cavawandeling
vrijdag 4 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot)
petanque
afdeling Berchem Zoo van Antwerpen, Koningin Astridplein te Antwerpen
Jacqueline
China Light
afdeling Antwerpen-Centrum Bozar - Ravensteinstraat 23 te 1000 Brussel
Vieneke Verstraeten
Beyond Klimt: New Horizons in Central Europe – met gids
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek, Sportveldweg
Nieke Baudet
Driekoningen wandeling
afdeling Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Seniorenraad
zondag 6 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Kortrijk OLV-hospitaal, Budastraat 37 Kortrijk
Wilfried Vandeputte
H. MIS voor de leden en overledenen van Kortrijk
afdeling Sint-Niklaas Steenstraete, Nieuwstraat 86 Sint-Niklaas
Kurt Moons,
Nieuwjaarsreceptie OVV Waasland
maandag 7 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14, 8800 Roeselare
?
Verrassing!!!
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schoten LDC Cogelshof - Deuzeldlaan 49 te Schoten
Lizi Caals
Samenzijn in LDC Cogelshof
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. 8940 Wervik
Het Bestuur
Nieuwjaars receptie
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Aartselaar
Wedstrijdkaarten
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Gerda De Ryck
La Traviata – Giuseppe Verd
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: Annita Duerinckx
Kledingavond met Aliceke
dinsdag 8 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Alveringem (Groot)
Nieuwjaarsfeest
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper parking zwemkom (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (0474-37 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel 058 517 543 en Anita Deleeck 0476 32 33 34
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes 058 51 03 93
De B petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Nieuwjaarsreceptie en statutaire vergadering
afdeling Scheldekant Parking Orange Bolwerk, Hulst. Zijstraat van de Gentstraat
John & Eddy
Wandeling: Hulst 2,4 & 6 km
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58A
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik & Hugo
kaarten - gezellig samenzijn
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Stekene Parking Orange Bolwerk, Hulst. Zijstraat van de Gentstraat.
John & Eddy
Wandeling: Hulst 2,4 & 6 km
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas Parking Orange Bolwerk, Hulst. Zijstraat van de Gentstraat.
John & Eddy
Wandeling: Hulst 2,4 & 6 km
afdeling Veurne De Zonnebloem zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
nieuwjaarsreceptie
afdeling Deinze-Leieland CC De Rekkelinge
algemene leddenvergadering
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum Oude Badhuis - Veldstraat te 2060 Antwerpen
DC De Meersenier
Oude Badhuis - Verwenbaden
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE
Fons Lammertyn
De schoolmeester vroeger en nu door John Huvaere
afdeling Lokeren Moerbeke Tryphon
Bestuur Vl@s Lokeren
Lunch met dansnamiddag bij Tryphon
woensdag 9 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Brugge-Zuid Restaurant Poortershuyze Bruggesteenweg 24 Sijsele
Hans Logghe
Nieuwjaarsviering
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
donderdag 10 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot)
samen en het bestuur
Nieuwjaarsreceptie en statutaire vergadering
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn 058 51 62 23
Denksportactiviteten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Scheldekant Cruybeeks Hof. O.-L.-Vrouwplein 22 Kruibeke
Roger Kluskens
Kaarten: Scheldekant
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling Lier Lier
Rik - Paul
Wandelen
afdeling Mechelen Brasserie Vrijbroekhof
Nieuwjaarsviering
afdeling Oostduinkerke restaurant Florishof in Oostduinkerke
bestuursleden
Nieuwjaarsetentje
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
Filmvoorstelling Senior at the Movies
afdeling Tielt El Parador
Nieuwjaarsbijeenkomst
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
De schoolmeester vroeger en nu - John Huvaere
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse zolder oud gasthuis
bestuur Vl@sse
Nieuwjaarsreceptie en Algemene Ledenvergadering
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heirweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 11 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Dendermonde-Lebbeke Zaal de schuur, Torrestraat 35, Sint Gillis
V. BUYDTS
Statutaire vergadering gevolgd door nieuwjaarsviering
afdeling Lier Zaal de Lispenaar - Lier
Bestuur
Nieuwjaarsreceptie
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Aartselaar Zaal De Koekoek - Lindenboslaan 2 te 2630 Aartselaar
Ledenfeest
afdeling Diksmuide Ontmoetingscentrum De Zwaan, Vladsloplein 10, Vladslo
Kurth Van Eeghem
Kurtoisie - Nieuwjaarsreceptie
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Gildezaal Hanswijkstraat Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Ledenfeest
zaterdag 12 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Poperinge Opera Gent
BUZZ & de Cultuurraad Poperinge
Met BUZZ & de Cultuurraad Poperinge naar de Opera te Gent
afdeling Antwerpen-Centrum Damiaankerek - TPC - Groenenborgerlaan 149 te 2020 Antwerpen
Gerda De Ryck
Lazy Jazzmen Band – Nieuwjaarsconcert - Damiaankerk - TPC
afdeling Grobbendonk
Worstenbrood- en appelbollenfeest
zondag 13 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
Afdeling Middelkerke
André Rieu
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: bestuur Vlas Boom
Nieuwjaarsreceptie (enkel voor leden van afdeling Boom)
maandag 14 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Geel
Jaaroverzicht: diapresentaties + etentje
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Scheldekant “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Nieuwjaarsbijeenkomst voor alle leden
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Jaarvergadering - Nieuwjaarsreceptie
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
dinsdag 15 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Blankenberge De Promenade - Zeedijk 185 - Blankenberge
Myriam Moens
Nieuwjaarswensen !
afdeling Gistel Zaal Zonnebloem,Zuidstraat 67 Veurne
MARLEEN SYS
Noordzeequiz te VEURNE
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Nieuwjaarshappening met het koor Gaudiamus Igitur
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes 058 51 03 93
De K petanquers
afdeling Leffinge Zaal Zonnebloem Veurne
Provoost Herman
Noordzeequiz
afdeling Lier Lokaal VNZ Antwerpsestraat Lier
Professor Laekeman
Voordracht over medicamenten
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Veurne De Zonnebloem Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Noordzeequiz
afdeling Veurne De Zonnebloem - Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
Noordzeequiz
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal Zonnebloem
Afdeling Veurne
Noordzeequiz
afdeling Ninove Meerbeke zaal Alpenroze
Vl@s bestuur ninove
statutaire vergadering en nieuwjaarsreceptie
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Zaal Zonnebloem, Zuidstraat 67 Veurne
Jan Demoen 0495 89 81 32
Vl@z Noordzeequiz te Veurne
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum Arenbergstraat 28 te 2000 Antwerpen
Silva De Ryck
Matinée Dorée – Willy Claes Quartet - Arenbergschouwburg
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Prof. Denis De Keukeleire
De geheimen van het bier en de gunstige effecten op de gezondheid.
woensdag 16 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem CC 't Gasthuis
Daisy Bux
Algemene Ledenvergadering
afdeling Berchem Hof van Aragon, Lier
bestuur
Nieuwjaarsdiner Vlas Berchem
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Nieuwjaarsreceptie en Statutaire Vergadering
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal ST.Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. De Branding Middelkerke
Cultuurdienst Middelkerke
Theater - Steven Goegebeur : de man van morgen
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum De Roma - Turnhoutsebaan 286 te 2140 Antwerpen
Silva De Ryck
Film: The Insult – de Roma
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Spaans
donderdag 17 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K petanquers
afdeling Koksijde Tramhalte Koksijde Bad
Greta Wullaert
Wandelen met de stappers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Leffinge De Zwerver
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Stef Van Lier
Muzikale lezing over Gaston Feremans
afdeling Waregem SOBA Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Yvan De Vreese, 056-60 75 80
Programeringsvergadering met receptie en bingo
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Nieuwpoort Museum Mudel, L. Matthyslaan 3-5 Deinze
Jan 0495 49 51 22
Museumbezoek in Deinze, De Nieuwe Morgen
afdeling Antwerpen-Centrum Kerk van Brasschaat
Mile Moyson
Praatwandeling in Brasschaat
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat, 8020 Waardamme
Ledenfeest
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Alzheimer en dementie door prof. Van Broeckhoven
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Bingonamiddag
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
vrijdag 18 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare, Koningsplein De Panne
Jean Demuynck
Nieuwjaarsreceptie met algemene vergadering
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Sportpark De Krokodiel
Afdeling Middelkerke
Petanque
afdeling Aartselaar
Jos Plettinx
Foto - Multimedia
afdeling Antwerpen-Centrum Museum Schone Kunsten, Gent
organisatie: Vieneke Verstraeten
De Dames van de Barok. Vrouwelijke schilders in het Italie van de 16de en 17de eeuw (met gids)
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Arenberg Leuven: vertrek station Boortmeerbeek
Hendrik Ceulemans
Daguitstap naar Arenberg te Leuven
zondag 20 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Boechout Zaal Da Capo - Lintsesteenweg 1a te Hove
Kurtoisie
afdeling Boom OVM lokaal, Overwinningstraat 22-24 te Boom
organisatie: voorzitter Jean Reyniers
Algemene vergadering (enkel voor leden van afdeling Boom)
maandag 21 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 INgelmunster
Karel Declercq
Cabaret Karel Declercq
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Paula De Roover
LEESCLUB:
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Frans
dinsdag 22 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Gistel Vrijetijdscentrum Jabbeke, Vlamingveld 40 te 8490 Jabbeke
Monique Vanbelleghem
BOLTRA te Jabbeke
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Deerlijk
Bedrijfbezoek Lobster Fish
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Hugo & Rik
kaarten - gezellig samenzijn
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Magda Goos
Darts
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren CCL
Dirk en Yvette
Muziekquiz - vierde editie
woensdag 23 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Ieper feestzaal Lissewal (Bolle Meersstraat 28, 8906 Elverdinge)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Nieuwjaarsfeest
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Statutaire vergadering
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
Afdeling Middelkerke
Gezellig samenzijn
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum MAS, Hanzestedenplaats 1 te 2000 Antwerpen
organisatie: Eddy Huibers
Kerstwandeling met onze gids van vandaag Leo Vereecken
donderdag 24 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen” – Burchtstraat 160 – Kruibeke
Maria De Cock
Jaarvergadering Scheldekant
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen” – Burchtstraat 160 – Kruibeke
Maria De Cock
Jaarvergadering Scheldekant
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen
Opfrissing van het verkeersreglement door een verkeersspecialist
afdeling Poperinge JOC de Kouter, Poperinge
Senioenraad Poperinge
Nieuwjaarsreceptie Seniorenraad Poperinge
afdeling Schoten Hoek Salvialei/Boekenborg
Lizi Caals
Winterwandeling
afdeling Wevelgem jeugdcub ten goudberge
Annemaeie Van Reeth
De drie wijzen
afdeling Zwijndrecht Waaigat Burcht
voorzitter, Serafien en Herman Vaesen
Algemene Ledenvergadering met Worstenbrood en jaaroverzicht
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Goed gebruik van medicatie - Inge Huysentruyt
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Jabbeke (Groot)
Luc Puystiens
Nieuwjaarsetentje
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Theatermonoloog
afdeling Lokeren
bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag Quality Zele
vrijdag 25 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Klein-Brabant
Monoloog door Lucien Cleppe
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Nieuwpoort In 't Visserke IJzer 5, Nieuwpoort-Stad
Michel
Nieuwjaarsdiner
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Leen Deconinck
Pro Memorie - Oefening baart kunst!
afdeling Boechout De Pastoor van Vremd - Boomkensstraat 4 te 2531 Vremd
Nieuwjaarsfeest
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz, Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Middagconcert- Amuz
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
zaterdag 26 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Antwerpen-Centrum Station Kalmthout
organisatie: Mile Moyson
Stapwandeling (13km) - knooppunten Kalmthoutse Heide
zondag 27 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Branding
Afdeling Middelkerke
Toneelvoorstelling
afdeling Boechout Gallerij 't Kallement - St Jozef Wommelgem
Gratis - Muzikaal gebeuren en tentoonstelling
maandag 28 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Nieuwjaarsdrink in Coletahuis
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Werf 44 - Schoolstraat 44 te 2970 Schilde
Mireille Coulier
Algemene ledenvergadering
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Denise & Bea
Voordracht: De notaris
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Jan Van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Lees- en praatclub - omtrent gevoelens
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
dinsdag 29 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Deurne - Borsbeek EUROBOWLING, ter Heydelaan 17 in Deurne
Johan De Wit
HAPPY BOWLING
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Zaal Groeneveld oostende
Bestuur
Nieuwjaarsfeest
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers & Vieneke Verstraeten
Salut les copains... of de Franse chansons uit de jaren '60
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren
Kaas- en wijnavond
woensdag 30 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Ieper café America (Dikkebusseweg 401, 8900 Dikkebus)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Maandelijkse bolletra
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Janine Jacquemyn, Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson
Derde Vlaskwis
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
donderdag 31 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Deurne - Borsbeek Kriekenhof Knijfstraat 19 B2100 Deurne
Dina Sonck
Gedichtendag i.s.m. het Davidsfonds Deurne-Menegem
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Gistel GISTEL
Christiaan Dejonghe
Kampioenen viering BOLTRA
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Lizi Caals
Gedichtendag - Thema Vrijheid
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Boechout CC Aartselaar
Neerdorpen Klassiek
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Herent Windesheim Wilselseseenweg 70 Herent
Vl@s Herent
Babbel- en snabbelmiddag
afdeling Tienen (Groot) Brussel
Linda Vangilbergen
Uitstap naar het Ernest Claesmuseum te Zichem
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne