mei juni juli augustus september oktober november december januari februari maart april

Kalender overzicht van 27/05/2017 tot 26/06/2017.
zaterdag 27 mei 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Leffinge
Willy Van Laer / Rosa Symoen
Reis naar Selisberg Zwitserland
afdeling Noord-Limburg Slovenië
Gids Carolusreizen
Jaarlijkse reis
afdeling Schilde Elzas, Frankrijk
Mireille Coulier
Busreis naar Elzas en Vogezen
afdeling Brugge-Noord Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Brugge-Zuid Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Asse Grevelingen en Sint-Winoksbergen
Etienne Keymolen en Annemie De Smedt
Vierdaagse reis naar Frans-Vlaanderen
zondag 28 mei 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Fakkeltheater - Zwarte Zaal - Reyndersstraat 7 te Antwerpen
organisatie: Mariette
Fakkeltheater: Mafkegels
afdeling Brugge-Centrum Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Leffinge
Willy Van Laer / Rosa Symoen
Reis naar Selisberg Zwitserland
afdeling Schilde Elzas, Frankrijk
Mireille Coulier
Busreis naar Elzas en Vogezen
afdeling Brugge-Noord Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Brugge-Zuid Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Sint-Niklaas Concertzaal De Casino Stationsstraat, Sint-Niklaas
Dirigent Steven Verhaert
Casino Brass Ensemble stelt voor
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, feestzaal
organisatie: Mile Moyson
Theater Vonk: Creme au beurre
afdeling Grobbendonk Antwerpen
gids: Tensie Pellaerts (lid van onze afdeling)
Stadswandeling 't Zuid te Antwerpen
afdeling Asse Langs de kust naar Sint-Omaars
Etienne Keymolen en Annemie De Smedt
Vierdaagse reis naar Frans-Vlaanderen
maandag 29 mei 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Maretak Aalst
Georgette De Ridder
Dansnamiddagen
afdeling Brugge-Centrum Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling West-Limburg De Zandloper Hesdinstraat 15 Heusden-Zolder
Lucien Colemont
Deelname aan Infomoment "Later zorgeloos wonen?" georganiseerd door de Zandloper
afdeling Ieper atletiekpiste (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Flor Van Rie
DE FIETSERS
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Leffinge De Zwerver
Symoen Raymond
Kaartnamiddag manillen
afdeling Leffinge
Willy Van Laer / Rosa Symoen
Reis naar Selisberg Zwitserland
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Freddy Bockstael en Martine Callens
Kaart-en hobbynamiddag
afdeling Poperinge ???
Yvan Venet
Wandelen te ???
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene. 

Etienne Strijbol
Petanque:
afdeling Brugge-Noord Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Brugge-Zuid Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Veurne Koksijde
Frans Calcoen frans.calcoen@gmail.com
Fietsen en golfen
afdeling Wervik-Geluwe Rusthuis Akademistraat Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht Vlaams Huis Zwijndrecht
kaarten
afdeling Hasselt Museum Beghina, Onder de Linde 12, 3700 Tongeren
eigen bestuur
Met een begijntje op stap
afdeling Mol-Centrum Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Noord MOL
Ludwig Verwerft, Johan Deckers, Walter Bens
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Oost Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Scheps, Balen
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove,Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Dessel Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Mol
Mia Belmans
Fietsen
afdeling Deinze-Leieland Buitenterreinen “De Witte Kaproenen” Berkenlaan 36A Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Aartselaar aan zaal de koekoek
jean averals tel 03 888 07 71
petanque op onze 2 nieuwe banen
dinsdag 30 mei 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Destelbergen
Jaarlijkse Daguitstap
afdeling Genk Buurthuis ‘De Passerel’, Noordlaan 133/2 (links achter zaal PARO) Winterslag.
Danscursus voor senioren
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Izegem Start Grote Markt Izegem
Jef Deprez
Vl@s fietsclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Leffinge
Willy Van Laer / Rosa Symoen
Reis naar Selisberg Zwitserland
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Oostakker Frans-Vlaanderen
Bestuur Destelbergen
Daguitstap ism afdelingen Destelbergen-Heusden & Sint-Amandsberg
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Frans Floridor en Charles Dresen
Petanque
afdeling Oostende tramstation Oostende
Hugo Boydens
Wandelen
afdeling Poperinge DC De Bres, Poperinge
Frieda Vandermarliere
Patchwork
afdeling Poperinge DC De Bres, Poperinge
Monique Masschelein
PC cursus voor gevorderden 12/12
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Dienstencentrum Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Brugge-Noord Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Brugge-Zuid Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Wevelgem jeugdclub ten goudberge
Paul Leman
vrouwen in de groote oorlog
afdeling Mol-Centrum Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Noord Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Den Brand, Spoorwegstraat 27, Mol
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Oost Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Mol-Balen Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Aartselaar Aan zaal de Koekoek
roger reyniers tel 03 844 92 87
Fietsen Nijlen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Cassier Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Diksmuide
Jozef De Roeck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum CC De Kern, Kern 18 te 2610 Wilrijk
organisatie: Silva De Ryck
Film: La La Land
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te 3191 Boortmeerbeek
lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Asse 't Smiske - Gemeenteplein 7 Asse
Bestuur Vl@s Asse
Destagcafé
woensdag 31 mei 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Taverne Hazard, Leo Gheeraardslaan Aalst
Rita Roels
gezelschapsspelen
afdeling Brugge-Centrum Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Leffinge
Willy Van Laer / Rosa Symoen
Reis naar Selisberg Zwitserland
afdeling De Panne-Adinkerke Bailleul
Paul Beerens
Daguitstap van de Wandelgroep naar Bailleul
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Schelde-Durme Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardis Vlaamse actieve senioren Schelde-Durme
afdeling Brugge-Noord Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Brugge-Zuid Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Centrum Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Noord Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Oost Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Balen Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Aartselaar sportcentum aartselaar
Maurice Meeus tel 03 888 47 45
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum Vleeshuis, Vleeshouwersstraat 38-40 te Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Het Vleeshuis - Woensdagklanken
donderdag 1 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Mechelen
organisatie: provincie Antwerpen (Vlas)
Provinciale dag in Mechelen
afdeling Klein-Brabant Mechelen
organisatie Prov Antwerpen (Peggy van Looveren)
Provinciale dag in Mechelen
afdeling Brugge-Centrum Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Destelbergen
Wandeling
afdeling Geel Vertrek Luysterbos
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Plaats: Sportcentrum, E. Van Dorenlaan 144, 3600 Genk.
Seniorenzwemmen
afdeling Gistel CC Oud Stadhuis, Hoogsstraat 1
Pol Vandendriessche
Het mysterie van Laken
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
WANDELEN MET DE STAPPERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Leffinge
Willy Van Laer / Rosa Symoen
Reis naar Selisberg Zwitserland
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Mechelen
Federatie Antwerpen-Zuid
Ontdekking Mechelen
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietsuitstap
afdeling Poperinge De Snoek, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Brugge-Noord Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Brugge-Zuid Het Harzgebergte Duitsland
Annie Cabuy
Groepsreis Vl@s Groot-Brugge
afdeling Sint-Niklaas lokaal “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas
Bea & Denise
Gezellig breikransje, kaarten & gezelschapspellen
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis Wervik
Raymond Vandecasteele
Fietsen
afdeling Wevelgem frans vlaanderen
Paul Leman
dagreis
afdeling Koekelare Oostende
Paul Willaert
Geleid bezoek hertenkwekerij
afdeling Mol-Centrum Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Centrum Greespad, Balen - Hulsen
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-Noord Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Oost Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-West Miloheem, Milostraat 13, Mol
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Balen Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Dessel Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Lanaken
Leon Stevens
Fietsvakantie
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mit Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Deinze-Leieland De Zandvlooi - Passionistenstraat 48 - 9770 Lozer
Bestuur
Krulbollen
afdeling Aartselaar mechelen
schovaerts
provincie : ontdekking van mechelen
afdeling Torhout-Houtland Diocesaan Centrum -Bosdreef 5 -Torhout
Raf Vantoest
De wetenschap van het geluk - Professor Antoon Vandevelde
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara, Nieuwpoort-Bad
Raf Van Heirreweghe
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Mechelen
organisatie: provincie Antwerpen (Vlas)
Provinciale dag in Mechelen
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Duffel Mechelen
met organisatie: Provincie Antwerpen (Vlas)
Provinciale dag in Mechelen
afdeling Herzele Herzele & omgeving
Eddy Bovijn
Zomerwandeling
vrijdag 2 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) achter het museum
maurice
petanque
afdeling Leffinge
Willy Van Laer / Rosa Symoen
Reis naar Selisberg Zwitserland
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk Nuclea, Boeretang 200, Mol
Lucien De Wilde, Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jean averals tel 03 888 07 71
Foto , film en multimedia
afdeling Diksmuide Bourgondisch Schild Diksmuide
Marleen Bossuyt
Het leven in een sekte
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz, Kammenstraat 81 te 2000 Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Nicolas Callot - piano
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sportwerk Vlaanderen
Lichte Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
Lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
zaterdag 3 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Nieuwpoort Giverny
Michel en Carina
Uitstap naar Giverny Frankrijk
zondag 4 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Nieuwpoort Giverny
Michel en Carina
Uitstap naar Giverny Frankrijk
afdeling Antwerpen-Centrum Samenkomst afstaphalte Koninklijkelaan te Berchem
organisatie: Mile Moyson
Praatwandeling Middelheim- en park den Brandt
maandag 5 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Maretak Aalst
Georgette De Ridder
Dansnamiddagen
afdeling Brugge-Centrum Sint-Kruis Brugge
Hans Logghe
Wandeltocht Brugse Metten
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Ieper atletiekpiste (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Flor Van Rie
DE FIETSERS
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Leffinge De Zwaan / De Zwerver
Symoen Raymond
Feestmaal kaarters
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Freddy Bockstael en Martine Callens
Kaart-en hobbynamiddag
afdeling Poperinge ???
Yvan Venet
Wandelen te ???
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene. 

Etienne Strijbol
Petanque:
afdeling Brugge-Noord Sint-Kruis Brugge
Hans Logghe
Wandeltocht Brugse Metten
afdeling Brugge-Zuid Sint-Kruis Brugge
Hans Logghe
Wandeltocht Brugse Metten
afdeling Zwijndrecht Vlaams Huis Zwijndrecht
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Ginderbuiten, Mol
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove,Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Europawijk Mol
Mia Belmans
Fietsen
afdeling Deinze-Leieland Buitenterreinen “De Witte Kaproenen” Berkenlaan 36A Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
gilbert van den neucker tel 03 888 17 47
Prijskampkaarten
afdeling Aartselaar aan zaal de koekoek
jean averals tel 03 888 07 71
petanque op onze 2 nieuwe banen
afdeling Nieuwpoort Giverny
Michel en Carina
Uitstap naar Giverny Frankrijk
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Frans
dinsdag 6 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Dienstencentrum De Veldekens, Frans Beckerrstraat 33 te Berchem
organisatie: bestuur afdeling Berchem
Maandelijkse ledenvergadering
afdeling Genk Buurthuis ‘De Passerel’, Noordlaan 133/2 (links achter zaal PARO) Winterslag.
Danscursus voor senioren
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum Wissekerke, Kruibekestraat 58A Bazel
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Breien en handwerken....
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling aan De Boare, Koningsplein 1 De Panne
Paul Beerens
Wandeling in Houtem
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Frans Floridor en Charles Dresen
Petanque
afdeling Poperinge DC De Bres, Poperinge
Frieda Vandermarliere
Patchwork
afdeling Poperinge Heuvelland
WOAS - Kern Ieper-Veurne
WOAS - Kern Ieper-Veurne - De Panne
afdeling Schilde Dienstencentrum Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Wervik-Geluwe De Kim St. Jorisstraat,3 Wervik
Martine Heeren
Wervikse koutenanche
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. De Kilt Westende
Marita Vermaesen
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Oost Den Brand, Spoorwegstraat 27, Mol
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Aartselaar Aan zaal de Koekoek
roger reyniers tel 03 844 92 87
Fietsen Kalmthout res.dag 13/06
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Cassier Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Diksmuide
Jozef De Roeck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Schilde
organisatie: Mile Moyson
Stapwandeling Schilde - Knooppuntenwandeling (14km)
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats 7-8 te Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te 3191 Boortmeerbeek
lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Herent Eupen
organisatie: De ouderenadviesraad
Busuitstap naar Eupen
afdeling Asse 't Smiske - Gemeenteplein 7 Asse
Bestuur Vl@s Asse
Destagcafé
afdeling Duffel Brasserie Kiliaan, Kiliaanstraat 40 te Duffel
begeleiding: Bruno Joosen
Kaarten
woensdag 7 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Taverne Hazard, Leo Gheeraardslaan Aalst
Rita Roels
gezelschapsspelen
afdeling Berchem Oostende
organisatie: Mariette
Een dagje aan zee
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Gent Centrum Reinaert - Reinaertstraat 28 te 9000 Gent
J. Verbeke
Napolitaanse liederen gezongen door ¨Peter Debaveye'
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Nick Karnas
Muzikaal Vaderfeest
afdeling Schelde-Durme Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardis Vlaamse actieve senioren Schelde-Durme
afdeling Wervik-Geluwe St. Jozef Rue Emile Zola 13 59250 Halluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Hasselt Connectera, Maasmechelen
vtbKultuur Afdeling Hasselt
Op pad met een ranger in Connectera
afdeling Gent Reinaert (Gent West) Zaal Reinaert, Gent
Bestuur
Bariton Peter Debaveye zingt Napolitaanse liederen
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentum aartselaar
Maurice Meeus tel 03 888 47 45
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
Lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum Buurtsecretariaat Kiel
organisatie: bestuur Antwerpen-Centrum
Ledenvergadering
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan 2 Hever
Nieke Baudet
Petanque
donderdag 8 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aarschot (Groot) Hammeneckerlaan 4 Aarschot
iemand van het tehuis
bezoek Residentie "Poortvelde" in Aarschot
afdeling Geel Vertrek Luysterbos
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Plaats: Sportcentrum, E. Van Dorenlaan 144, 3600 Genk.
Seniorenzwemmen
afdeling Gent Centrum Kring St Godelieve Sint-Godelievestraat 59 9032 Wondelgem
D Bogaert
Cabaret met de Droopy's sketches en liedjes
afdeling Gistel Later te bepalen
Guido Vanslembrouck
Dagfietstocht
afdeling West-Limburg Lange Driesstraat 1 Lummen
Lucien Colemont
Zwemmen in Lummen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
WANDELEN MET DE STAPPERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Scheldekant Cruybeeks Hof. O.-L.-Vrouwplein 22, Kruibeke
Roger Kluskens
Kaarten
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Liliane Verschraegen 0476/348661
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietsuitstap
afdeling Oostende "O.C. De Schelpe"
Yakult
afdeling Poperinge Poperinge
Seniorenraad Poperinge
Seniorenraad Poperinge
afdeling Aalter LDC Kerkem Rerum Novarumstraat 24 Aalter
Lutgarde Bonné
Jaarlijkse Dagfietstocht - ongeveer 55 km
afdeling Wervik-Geluwe t' Stadhuis Wervik
Raymond Vandecasteele
Fietsclub
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Marktplein Westende
Eddy Clarysse
Fietstocht
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
wandelen
afdeling Mol-Centrum Merenpad, Mol-Sluis
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Esbeek, Nederland
Willy Baeyens
Dagwandeling
afdeling Mol-West Miloheem, Milostraat 13, Mol
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mit Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt Hotel-restaurant El Parador
Alles wat je wil weten over de medische helikopter - Alain Desmaele
afdeling Aartselaar Aan zaal de Koekoek
gilbert van den neucker
Bezoek Abdij Hemiksem
afdeling Torhout-Houtland Diocesaan Centrum -Bosdreef 5 -Torhout
Raf Vantoest
Liefde voor het hart - Cardiologe Annick Vanvinkenroye
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty
organisatie: Mile Moyson
Leesclub met als thema: actualiteit...
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Wara, Beekstraat, 8020 Waardamme
Lucien Cleppe
Greuten Broos
afdeling Ruiselede Aarsele
Bea De Visschere
Fietstocht of ander vervoer naar struisvogelboerderij: Schobbejaks Hoogte
vrijdag 9 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Scheepsdalebrug kant Brugge
Guido Lietaer
fietsacademie
afdeling Koksijde Willem Elsschotlaan 32, 8670 Koksijde
Paula Thijs
LEESCLUB
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Brugge-Noord Scheepsdalebrug kant Brugge
Guido Lietaer
fietsacademie
afdeling Brugge-Zuid Scheepsdalebrug kant Brugge
Guido Lietaer
fietsacademie
afdeling Sint-Niklaas sporthal De Mispelaer, Gijzelstraat 41, Nieuwkerken
John
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk Nuclea, Boeretang 200, Mol
Lucien De Wilde, Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Antwerpen-Centrum Brussel
organisatie: Sylviane Slegers
Tentoonstelling Steve Mc Curry - Museum Manneken Pis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sportwerk Vlaanderen
Lichte Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
Lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
zaterdag 10 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Duffel Kasteelstraat 40 te Gaasbeek
Begeleiding: Bert Van Winkel
Kasteelbezoek - Gaasbeek
zondag 11 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde
MEERDAAGSE ITALIË REIS
afdeling Torhout-Houtland Magdeburg
Werner Vanhoutte
Zesdaagse reis Berlijn
maandag 12 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Maretak Aalst
Georgette De Ridder
Dansnamiddagen
afdeling Berchem Grote Markt Antwerpen
organisatie: Lydia
Wandelzoektocht
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde Holstraat 7A 9940 Ertvelde
Chantal Neyt, Ghisleen Lybaert
Bingo
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard, Vaartstraat te 2440 Geel
Bestuur van Vl@s-Geel
Ledenbijeenkomst
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Ieper atletiekpiste (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster JOC , Bollewerpstraat 3 , 8770 Ingelmunster
Brigitte Balfoort
Achter de schermen van het koningshuis
afdeling Izegem
Leesclub
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Flor Van Rie
DE FIETSERS
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Freddy Bockstael en Martine Callens
Kaart-en hobbynamiddag
afdeling Poperinge ???
Yvan Venet
Wandelen te ???
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14 Roeselare
Tijs Mauroo
Hoe maken we nieuws?
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene. 

Etienne Strijbol
Petanque:
afdeling Wervik-Geluwe Stadhuis Wervik
Raymond Vandecasteele
Schildpadden
afdeling Zwijndrecht Vlaams Huis Zwijndrecht
kaarten
afdeling Hasselt Limburg Lavendel, Olmenbosstraat 25, 3510 Stokrooie
eigen bestuur
Ontmoetingen
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord MOL
Ludwig Verwerft, Johan Deckers, Walter Bens
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Oost Kanaalwandelingen Dessel
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove,Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Europawijk Mol
Mia Belmans
Fietsen
afdeling Deinze-Leieland Buitenterreinen “De Witte Kaproenen” Berkenlaan 36A Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Aartselaar aan zaal de koekoek
jean averals tel 03 888 07 71
petanque op onze 2 nieuwe banen
afdeling Torhout-Houtland Berlijn
Werner Vanhoutte
Zesdaagse reis Berlijn
afdeling Nieuwpoort Cosmopolite Nieuwpoort-Bad
Jan Slootmaekers
Filmforum
afdeling Nevele (Groot) 9850-Landegem, Brouwerijstraat,Containerpark
Gerard, Monique, Amedée en Tuur
Zomerse namiddagfietstocht in eigen streek
afdeling Antwerpen-Centrum Van Roiestraat 18 te Merksem
organisatie: Werner en Frieda Dierickx
OSCARE: nazorgcentrum voor brandwonden
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
Louis Van Weutswinckel
Fietstocht
dinsdag 13 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Blankenberge Bibliotheek (Aula)
Freddy Van Bellegem
Beeldenstorm in de lage landen en Frans-Vlaanderen
afdeling Dendermonde-Lebbeke De Schuur, Torrestraat, Dendermonde
Vaderdag
afdeling Ertvelde Omgeving Waarschoot
Suzy Van De Veire
Fietsen
afdeling Genk Buurthuis ‘De Passerel’, Noordlaan 133/2 (links achter zaal PARO) Winterslag.
Danscursus voor senioren
afdeling Gent Centrum Kring Westveld Heilig Kruisplein 10 9040 Sint-Amandsberg
J De Smet
Jemen, Parel van Arabië van en door Paul De Schutter
afdeling Alveringem (Groot) Nog te bepalen
De voorzitter
Etentje met onze leden.
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Ieper parking overdekt zwembad (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Maandelijkse wandeling
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Kortrijk Rollegem
Dagobert Duprez
Roofvogeldemonstratie door Valkerij Scandiaca
afdeling Scheldekant Parking aan de kerk van Sint-Pauwels, Pastorijstraat.
Gidsen John & Eric
Wandeling: Sint-Pauwels 3 & 6 km.
afdeling Leffinge Kerk Leffinge
Provoost Herman
Fietsnamiddag
afdeling Lier Café ORLY Eeuwfeestlaan Lier
Hugo
Kaarten + Rummikub
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Frans Floridor en Charles Dresen
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Dienstencentrum Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene
Wandeling: Sint-Pauwels 3 & 6 km.
afdeling Sint-Amandsberg Kring Westveld Sint-Amandsberg
Paul De Schutter
Filmreportage Jemen
afdeling Sint-Niklaas Parking aan de kerk van Sint-Pauwels, Pastorijstraat
Gidsen John & Eric
Wandeling: Sint-Pauwels 3 & 6 km
afdeling Ninove Ninove
Mard Corthals
samenkomst in Zaal Revue
afdeling Mol-Oost Den Brand, Spoorwegstraat 27, Mol
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Deinze-Leieland Waregem
Stadsbezoek
afdeling Torhout-Houtland Berlijn
Werner Vanhoutte
Zesdaagse reis Berlijn
afdeling Nieuwpoort Culruurcentrum Ysara Nieuwpoor-Bad
J. Vandersmissen
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Cassier Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Diksmuide
Jozef De Roeck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Eddy Huibers
Op verkenning in Chinatown
afdeling Boortmeerbeek Cultuurhuis Oude Pastorie te Hever
Gediplomeerde kunstschilder
Kunstschilderen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te 3191 Boortmeerbeek
lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Asse 't Smiske - Gemeenteplein 7 Asse
Bestuur Vl@s Asse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13, Ardooie
Fons Lammertyn
De islam door Koenraad Elst.
afdeling Duffel De Peerle, Stationsstraat 17 te Duffel
organisatie: bestuur afdeling Duffel
Ledenvergadering
woensdag 14 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Taverne Hazard, Leo Gheeraardslaan Aalst
Rita Roels
gezelschapsspelen
afdeling Brugge-Centrum Sparrenhof Dries 8310 Assebroek
Willy Goossens
Voordracht: Geschiedenis van de architectuur: Romaans tot Art Nouveau
afdeling Deurne Tremelo
Lizi Caels
Federatiereis
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Schelde-Durme Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardis Vlaamse actieve senioren Schelde-Durme
afdeling Brugge-Noord Sparrenhof Dries 8310 Assebroek
Willy Goossens
Voordracht: Geschiedenis van de architectuur: Romaans tot Art Nouveau
afdeling Brugge-Zuid Sparrenhof Dries 8310 Assebroek
Willy Goossens
Voordracht: Geschiedenis van de architectuur: Romaans tot Art Nouveau
afdeling Wervik-Geluwe St. Jozef Rue Emiel Zola Halluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. De Kilt Westende
Marita Vermaesen
Activiteit naar aanleiding van vaderdag
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentum aartselaar
Maurice Meeus tel 03 888 47 45
Zwemmen
afdeling Torhout-Houtland Berlijn
Werner Vanhoutte
Zesdaagse reis Berlijn
afdeling Nieuwpoort Schaarbeek, Brussel
Jan Slootmaekers
Bezoek aan Train World, Schaarbeek
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Eddy Huibers
Op verkenning in Chinatown
donderdag 15 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen Zaal De nieuwe admiraal
Dhr Kerkaert
Ledenvergadering - vaderfeest - spreekbeurt
afdeling Geel Vertrek Luysterbos
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Plaats: Sportcentrum, E. Van Dorenlaan 144, 3600 Genk.
Seniorenzwemmen
afdeling Gistel Colruyt distributiecentrum Halle + Witse-route
Germain Declerck
Daguitstap naar Halle
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
WANDELEN MET DE STAPPERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe IJzertoren Diksmuide
Dirk Degrendel
Bezoek aan de IJzertoren
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietsuitstap
afdeling Poperinge De Snoek, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Aalter LDC Kerkem Rerum Novarumstraat 24 Aalter
Dansnamiddag
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Jozef Vandesompele 056-60 10 74
Belevenissen van een plattelandsveearts
afdeling Wervik-Geluwe Oosthove Speiestraat Wervik
Danny Samyn
Petanque
afdeling Zwijndrecht Vlaams Huis Zwijndrecht
Paul Van de Voorde
zangfeest
afdeling Mol-Centrum Groesgoorpad, Dessel
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-West Miloheem, Milostraat 13, Mol
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mit Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland Wolfsburg
Werner Vanhoutte
Zesdaagse reis Berlijn
afdeling Antwerpen-Centrum Kapellen
organisatie: Frieda en Werner Dierickx
Spoorfietsen: Kapellen - Brasschaat
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ Vlamingveld 40 Jabbeke
Luc Puystiens
Van heksen en spoken, geloof en bijgeloof door Katrien Reyserhove
afdeling Herzele Herzele & omgeving
Eddy Bovijn
Zomerwandeling
vrijdag 16 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem DC De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
organisatie: DC De Veldekens
Barbecue
afdeling Ieper zaal Atlantis
Rosa Billiau (057/20.70.79)
Maandelijkse bowling
afdeling De Panne-Adinkerke De Boare Koningsplein 1 De Panne
Jean Pierre Demuynck
“Robots in het operatiekwartier” door Prof Vander Sloten
afdeling Sint-Niklaas sporthal De Mispelaer, Gijzelstraat 41, Nieuwkerken
John
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk Nuclea, Boeretang 200, Mol
Lucien De Wilde, Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jean averals tel 03 888 07 71
film, foto en multimedia
afdeling Torhout-Houtland Bad Oeynhausen
Werner Vanhoutte
Zesdaagse reis Berlijn
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sportwerk Vlaanderen
Lichte Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
Lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
zaterdag 17 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Zeebrugge
Hans Logghe
Wandeltocht Brugge Zeehaventocht
afdeling Ieper parking overdekt zwembad (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Boottocht Nieuwpoort - Veurne - Nieuwpoort
afdeling Lier Tivoli Mechelen
Rik Coppens
Druiventeels
afdeling Brugge-Noord Zeebrugge
Hans Logghe
Wandeltocht Brugge Zeehaventocht
afdeling Brugge-Zuid Zeebrugge
Hans Logghe
Wandeltocht Brugge Zeehaventocht
afdeling Veurne Langerbrugge
An Bonte
Bedrijfsbezoek
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
jean averals tel 03 888 07 71
Foto , film en multimedia webstek:vlaamseactievesenioren-aartselaar.be
afdeling Grobbendonk Tongeren / Luik (100km)
organisatie: bestuur afdeling Grobbendonk
Busreis Tongeren en Luik
zondag 18 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis, Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
organisatie: Silva De Ryck
Kunst in de cinema - Michelangelo - Love and Death
maandag 19 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Maretak Aalst
Georgette De Ridder
Dansnamiddagen
afdeling Brugge-Centrum Gulden Spoor 't Zand Brugge
rik roose en mariette de groote
scrabbleclub
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde Holstraat 7A 9940 Ertvelde
Joëla Verdegem, Verhovert Ria, Neyt Chantal
Hobby
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Ieper atletiekpiste (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Flor Van Rie
DE FIETSERS
afdeling Oostakker Ontmoetingscentrum Oostakker
Lut De Paepe
Vadermoederviering
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Freddy Bockstael en Martine Callens
Kaart-en hobbynamiddag
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Poperinge ???
Yvan Venet
Wandelen te ???
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene. 

Etienne Strijbol
Petanque:
afdeling Brugge-Noord Gulden Spoor 't Zand Brugge
rik roose en mariette de groote
scrabbleclub
afdeling Brugge-Zuid Gulden Spoor 'tZand Brugge
rik roose en mariette de groote
scrabbleclub
afdeling Sint-Niklaas Lokaal: “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas
Wilfried Claeys
Voordracht: Film Italie
afdeling Zwijndrecht Vlaams Huis Zwijndrecht
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord MOL
Ludwig Verwerft, Johan Deckers, Walter Bens
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Oost Prinsenpark, Retie
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove,Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Europawijk Mol
Mia Belmans
Fietsen
afdeling Deinze-Leieland Buitenterreinen “De Witte Kaproenen” Berkenlaan 36A Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Aartselaar 't veurleste zaal de koekoek lindenboslaan 2 aartselaar
marita Kerremans 03 888 54 60
Vrij kaarten en rubicub enz
afdeling Aartselaar aan zaal de koekoek
jean averals tel 03 888 07 71
petanque op onze 2 nieuwe banen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
Lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Frans
afdeling Antwerpen-Centrum Van Roiestraat 18 te Merksem
organisatie: Werner en Frieda Dierckx
OASCARE: nazorgcentrum voor brandwonden
dinsdag 20 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Destelbergen
Boottocht
afdeling Genk Buurthuis ‘De Passerel’, Noordlaan 133/2 (links achter zaal PARO) Winterslag.
Danscursus voor senioren
afdeling Haacht (Groot)
het Destagcafe
afdeling Izegem zaal Ter Maerel Izegem
Katrien Seynaeve
Manu Adriaens- Het beste middel tegen hoofdpijn is tandpijn.
afdeling Koksijde Bolledroom, Ganzebeek 11, Oostduinkerke
Roger Claes
DE B-PETANQUERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel & Anita Deleeck
BREI- & HANDWERKCLUB
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Scheldekant Den Duiventoren - Lange Gaanweg – Bazel
Iris Verdonck
Voordracht: “Gezonde voeding bij senioren “
afdeling De Panne-Adinkerke Carpooling aan De Boare, Koningsplein 1 De Panne
Paul Beerens
Wandeling in Varsenare
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Frans Floridor en Charles Dresen
Petanque
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Dienstencentrum Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele.
John & Bea
DANSLES
afdeling Ninove
Norbert Van Vreckem
wandelnamiddag
afdeling Mol-Centrum Miloheem, Milostraat 13, Mol
Jan Vanhees
Zang
afdeling Mol-Oost Den Brand, Spoorwegstraat 27, Mol
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-West Gemeentelijk zwembad , Rode Kruislaan 20, Mol
Jeannine Van den Avijle
Zwemmen
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort Stad
Cassier Carine
Aquarel/Tekenen
afdeling Diksmuide Diksmuide
Jozef De Roeck
Nordic Walking
afdeling Antwerpen-Centrum Maria ter Heide
organisatie: Elly en Gert Verlinden
Wandeling met natuurgids in het park De Mik in Maria ter Heide
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te 3191 Boortmeerbeek
lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Grobbendonk CC De Volle Vaart, Vaartkom, 2280 Grobbendonk
organisatie: Seniorenraad Grobbendonk
Volksspelen/Braadfeest
afdeling Asse 't Smiske - Gemeenteplein 7 Asse
Bestuur Vl@s Asse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Vermandereplein Avelgem
Dierk Dedeyne
Daguitstap naar Frans Vlaanderen
afdeling Bredene Snellegem en Zerkegem
Erik Verhaeghe
Bezoek aan de fietsencollectie De Velodroom en aan de zuivelboerderij Baliehof
woensdag 21 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Taverne Hazard, Leo Gheeraardslaan Aalst
Rita Roels
gezelschapsspelen
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Rosa Swolfs
Kaarten met Vl@s-Geel
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Ieper RSZ Wieltjesgracht
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Maandelijkse petanque
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en schilderlokaal De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Luc Drappier
aquarelschilderen
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Schelde-Durme Hamme
Staf Willockx
Koorrepetitie Sint-Lutgardis Vlaamse actieve senioren Schelde-Durme
afdeling Wervik-Geluwe St. Jozef Rue Emile Zola 13 59250 Halluin
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Gent Reinaert (Gent West) Uylenspiegel, Gent
Rodenbachfonds Oost-Vlaanderen
Seniorenacademie : Cultuur-historische voordracht over dichter Anton Van Wilderode
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-Dessel Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Aartselaar sportcentum aartselaar
Maurice Meeus tel 03 888 47 45
Zwemmen
afdeling Leuven Mechelen
Frieda en Hilde
Uitstap naar Mechelen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
Lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Spaans
afdeling Antwerpen-Centrum Lier en omstreken
organisatie: Guido Van Geertsom
Fietstocht regio Nijlen-Echelpoel-Bevel-Kessel
afdeling Boortmeerbeek WZC De Ravestein, Bovylaan 2 Hever
Nieke Baudet
Petanque
donderdag 22 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Vertrek Luysterbos
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Plaats: Sportcentrum, E. Van Dorenlaan 144, 3600 Genk.
Seniorenzwemmen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
DE K-PETANQUERS
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
WANDELEN MET DE STAPPERS
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
DENKSPORTACTIVITEITEN
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Menen
Dewyn Freddy
Fietstocht van rond de 35 km
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 De Panne
Liliane Verschraegen 0476/348661
Kaarting
afdeling Oostduinkerke omgeving Oostduinkerke
René Degraeuwe
Fietsuitstap
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Schelde-Durme Hamme
Bestuur
Culturele spreekbeurt 'Zonnewende'
afdeling Wevelgem jeugdclub ten goudberge
Paul leman
Pater Damiaan
afdeling Zwijndrecht sporthal Zwijndrecht
fietsen
afdeling Mol-Centrum Slenaken, Nederland
Carlo Vandenwijngaert, Swa Gielen
Dagwandeling
afdeling Mol-Centrum Molse Meren, Lommel
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-West Miloheem, Milostraat 13, Mol
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mit Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Raph
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Markgravelei 93 te 2018 Antwerpen
organisatie: Gerda De Ryck
Rondleiding in de Sint-Laurentiuskerk met gids
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Herzele Sporthal De Steenoven
Sportdienst Herzele
Sporteldag 2017
afdeling Ruiselede wordt nog medegedeeld
Bea De Visschere
Fietstocht daguitstap
vrijdag 23 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum Damse Vaart ligplaats Lamme Goedzak
Guido Lietaer
fietsacademie
afdeling Gistel Soest - Winterberg
Lauwers Reizen
Meerdaagse reis naar Sauerland - Duitsland
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Brugge-Noord Damse Vaart ligplaats Lamme Goedzak
Guido Lietaer
fietsacademie
afdeling Brugge-Zuid Damse Vaart ligplaats Lamme Goedzak
Guido Lietaer
fietsacademie
afdeling Sint-Niklaas sporthal De Mispelaer, Gijzelstraat 41, Nieuwkerken
John
Petanque
afdeling Mol-Noord Bowlingcentrum Bruul, Bel 15, Geel
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Arcadecenter, Vaartstraat 162, Balen
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk Nuclea, Boeretang 200, Mol
Lucien De Wilde, Juliette Cuypers
Tennis
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
lesgever Sportwerk Vlaanderen
Lichte Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal, Sportveldweg 6 te Boortmeerbeek
Lesgever van Sportwerk Vlaanderen
Onderhoudsturnen
afdeling Asse Bo(rnem
Greet Huyghe
Daguitstap naar Bornem
zaterdag 24 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem samenkomst: Steenplein, Antwerpen
organisatie: Jacqueline Reyniers
Spookwandeling in Antwerpen
afdeling Gistel Korbach - Brilon - Willingen
Lauwers Reizen
Meerdaagse reis naar Sauerland - Duitsland
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 25 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Gistel Winterberg - Arnsberg - Möhnesee - België
Lauwers Reizen
Meerdaagse reis naar Sauerland - Duitsland
afdeling Poperinge Manderscheid
Eddie Vintevogel
Wandelweek in de Eifel
afdeling Grobbendonk vertrek: Huize Machteld, Gilliam 8 te Grobbendonk
erkende natuurgids: Ludwig Jacobs
Natuurwandeling
maandag 26 juni 2017
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Maretak Aalst
Georgette De Ridder
Dansnamiddagen
afdeling Gent Centrum Parochiehuis Sint-Coleta - St Coletastraat 10 te 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Lezing over Anders HOren
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
Fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Frans Wouters
Fietstocht groep B
afdeling Ieper atletiekpiste (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (057/36.44.30)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Flor Van Rie
DE FIETSERS
afdeling Koksijde Koksijde-Bad Tramhalte
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
WANDELEN MET DE GENIETERS
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Freddy Bockstael en Martine Callens
Kaart-en hobbynamiddag
afdeling Poperinge ???
Yvan Venet
Wandelen te ???
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Stekene sporthal De Meet, Nieuwstraat 60, 9190 Stekene. 

Etienne Strijbol
Petanque:
afdeling Sint-Niklaas “Steenstraete” Nieuwstraat 86 Sint-Niklaas
Liliane
Bloemschikken
afdeling Wervik-Geluwe Rusthuis Akademistra at Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht Vlaams Huis Zwijndrecht
kaarten
afdeling Hasselt Limburg Lavendel, Olmenbosstraat 25, 3510 Stokrooie
eigen bestuur
Ontmoetingen
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord MOL
Ludwig Verwerft, Johan Deckers, Walter Bens
Fietsen lange afstand
afdeling Mol-Oost Belse bossen, Geel
Gaby Theunis en Wivina Vanhoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove,Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Europawijk Mol
Mia Belmans
Fietsen
afdeling Deinze-Leieland Buitenterreinen “De Witte Kaproenen” Berkenlaan 36A Deinze
Herman Van Haecke
Petanque
afdeling Aartselaar aan zaal de koekoek
jean averals tel 03 888 07 71
petanque op onze 2 nieuwe banen
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum De Meersenier, Sint Nicolaasplaats te Antwerpen
Lesgeefster: Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Boortmeerbeek Perking Ravenstein te Hever
Louis Van Weutswinckel
Fietstocht