januari februari maart april mei juni juli augustus september oktober november december

Kalender overzicht van 23/01/2019 tot 22/02/2019.
woensdag 23 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Kortrijk Budalys Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Biljart
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Statutaire vergadering
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Hans Logghe
Algemene statutaire ledenvergadering en voordracht " Orgaandonatie en transplantatie "
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum MAS, Hanzestedenplaats 1 te 2000 Antwerpen
organisatie: Eddy Huibers
Kerstwandeling met onze gids van vandaag Leo Vereecken
donderdag 24 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
Lode
Film
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Ieper feestzaal Lissewal (Bolle Meersstraat 28, 8906 Elverdinge)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Nieuwjaarsfeest
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen” – Burchtstraat 160 – Kruibeke
Maria De Cock
Jaarvergadering Scheldekant
afdeling Scheldekant Feestzaal “De Watermeulen” – Burchtstraat 160 – Kruibeke
Maria De Cock
Jaarvergadering Scheldekant
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Lier Dienstecentrum het Schoppeke
Verkeersdeskundige
Opfrissing van het verkeersreglement door een verkeersspecialist
afdeling Poperinge JOC de Kouter, Poperinge
Senioenraad Poperinge
Nieuwjaarsreceptie Seniorenraad Poperinge
afdeling Schoten Hoek Salvialei/Boekenborg
Lizi Caals
Winterwandeling
afdeling Wevelgem jeugdcub ten goudberge
Annemaeie Van Reeth
De drie wijzen
afdeling Zwijndrecht Waaigat Burcht
voorzitter, Serafien en Herman Vaesen
Algemene Ledenvergadering met Worstenbrood en jaaroverzicht
afdeling Mol-Centrum Knuppelpad, Retie
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Centrum Nieuwkerk (Goirle-Nederland)
Jan Daneels
Dagwandeling
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Goed gebruik van medicatie - Inge Huysentruyt
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Asse Het nieuwe erfrecht
Seniorenraad en dienst Sociaal Beleid
Bijwonen voordracht
afdeling Jabbeke (Groot) Oosthof, Oostmoerstraat 1, Snellegem
Luc Puystiens
Nieuwjaarsetentje
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Jan Defurne
Theatermonoloog
afdeling Lokeren
bestuur Vl@s Lokeren
Spelnamiddag Quality Zele
afdeling Ruiselede zaal voor Sport&Sple
Lia Alliet
de ongeëvenaarde wereldgeschiedenis van België van de oerknal tot het internet
vrijdag 25 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Achter het museum
maurice
Petanque
afdeling Klein-Brabant
Monoloog door Lucien Cleppe
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3, 9680 Maarkedal
De heer Koen Browaeys
Cultuur, altijd, overal en voor iedereen.
afdeling Poperinge Kerk Roesbrugge
Verbroederingscomité Roesbugge/Filmmozaïk Poperinge
Filmavond: La Ch'tite Famille
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Centrum Mol, St. Lutgardis-instituut
Maria Geboers
Familiekunde
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Nieuwpoort In 't Visserke IJzer 5, Nieuwpoort-Stad
Michel
Nieuwjaarsdiner
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Leen Deconinck
Pro Memorie - Oefening baart kunst!
afdeling Boechout De Pastoor van Vremd - Boomkensstraat 4 te 2531 Vremd
Nieuwjaarsfeest
afdeling Antwerpen-Centrum Amuz, Kammenstraat 81, 2000 Antwerpen
organisatie: Sylviane Slegers
Middagconcert- Amuz
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Bestuur
Gezellig nieuwjaar met nieuwjaarsdrink & algemene vergadering
zaterdag 26 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Antwerpen-Centrum Station Kalmthout
organisatie: Mile Moyson
Stapwandeling (13km) - knooppunten Kalmthoutse Heide
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Dierk Dedeyne
Muzikale voorstelling - 5 tinten Grijs
zondag 27 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Branding
Afdeling Middelkerke
Toneelvoorstelling
afdeling Boechout Gallerij 't Kallement - St Jozef Wommelgem
Gratis - Muzikaal gebeuren en tentoonstelling
maandag 28 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem 't Gasthuis
Yoga
afdeling Gent Centrum Het Coletahuis Sint-Coletastraat 10 9000 Gent
Myriam Van Kenhove
Optreden van Pietje Bollen in eigen creatie
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Mechelen 't Pleintje - Veemarkt
Volksdansen
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Werf 44 - Schoolstraat 44 te 2970 Schilde
Mireille Coulier
Algemene ledenvergadering
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “ Steenstraete ” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
Denise & Bea
Voordracht: De notaris
afdeling Wervik-Geluwe Akademistr. Wervik
René Kenes
Wandelen
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Parkpad, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Liliane Simons
Conversatie Engels
afdeling Antwerpen-Centrum Dienstencentrum Liberty, Jan Van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Lees- en praatclub - omtrent gevoelens
dinsdag 29 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Deurne - Borsbeek EUROBOWLING, ter Heydelaan 17 in Deurne
Johan De Wit
HAPPY BOWLING
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Leffinge Zaal Groeneveld oostende
Bestuur
Nieuwjaarsfeest
afdeling Oostduinkerke Sociaal Huis Koksijde
voorzitter SAR
Vergadering SAR Koksijde
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schoten Sporthal Vordensteyn - Vordensteinstraat 76 te 2900 Schoten
Lizi Caals
Yoga
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie I
afdeling Schoten Salvialei 168 te Schoten
Lizi Caals
Kalligrafie II
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele, Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers & Vieneke Verstraeten
Salut les copains... of de Franse chansons uit de jaren '60
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Jean, Prosper Thuysbaertlaan 8 - Lokeren
Bestuur Vl@s Lokeren
Kaas- en wijnavond
woensdag 30 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Berchem Oude Beurs 27, Antwerpen
Jacqueline
Gegidst bezoek
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Ieper café America, Dikkebusseweg 401, 8900 Dikkebus)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Maandelijkse bolletra
afdeling Koksijde Parking O.L.V.-ter-Duinenkerk, Koksijde
Janine Jacquemyn, Vera Beckx
Uitstap met *da's TOF*
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Aartselaar Sportcentrum Aartselaar
Maurice Meeuws
Zwemmen
afdeling Antwerpen-Centrum DC Liberty - Jan van Rijswijcklaan 288 te 2020 Antwerpen
Mile Moyson
Derde Vlaskwis
afdeling Antwerpen-Centrum DC De Meersenier - Sint-Nicolaasplaats te 2000 Antwerpen
Sylviane Slegers
Gezelschapsspellen
donderdag 31 januari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal De Tragel - Tragel 12 - 9300 Aalst
André Delcart
Educatieve voordracht - Van aardappel tot friet
afdeling Deurne - Borsbeek Kriekenhof Knijfstraat 19 te 2100 Deurne
Dina Sonck
Gedichtendag
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat
Jos Biesemans
Fietsclub
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel GISTEL
Christiaan Dejonghe
Kampioenen viering BOLTRA
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge De Gilde, Poperinge
Eddie Vintevogel
Jaarvergadering en viering jubilarissen 2018
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Schoten Feestzaal Vordensteyn - Vordensteinstraat 78 te Schoten
Lizi Caals
Gedichtendag - Thema Vrijheid
afdeling Stekene “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Sint-Niklaas “ Ons Huis “ Schoolstraat 270, Sint-Niklaas
Bea De Prycker
Lichtmis :
afdeling Mol-Centrum Sahara, Lommel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Boechout CC Aartselaar
Neerdorpen Klassiek
afdeling Antwerpen-Centrum Antwerpen
organisatie: Mile Moyson
Rubens Bloei - vervolgwandeling met gids
afdeling Herent Windesheim Wilselseseenweg 70 Herent
Vl@s Herent
Babbel- en schnabbenalmiddag
afdeling Tienen (Groot) Zichem
Linda Vangilbergen
Uitstap naar het Ernest Claesmuseum te Zichem
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
vrijdag 1 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
Petanque
afdeling Deurne - Borsbeek DC Silsburg - Herentalsebaan 597 te Deurne
Viviane Gedopt
Lichtmis
afdeling Ieper Bowling Atlantis, Posthoornstraat 8,08900 Ieper
Rosa Billiau
Maandelijkse bowling
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Nieuwpoort Cultuurhuis, Hoogstraat 2, Nieuwpoort stad
friede.lox@telenet.be
Funerair erfgoed Nieuwpoort
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Duffel info nog te ontvangen
Nieuwjaarsmenu
zaterdag 2 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Asse Vertrek aan Gemeenteplein om 12:49
Vlaams Parlement
Bezoek aan het Vlaams Parlement
zondag 3 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Monique Logie
Kaarters feest
afdeling Boechout Den Boom te Vremde
Lichtmis Pannenkoeken
afdeling Asse Mollem, Kloosterhof
Bijwonen toneel te Mollem
maandag 4 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Ertvelde Brasserie Bavo Ertvelde
Chantal Neyt, Ghisleen Lybaert
Bingo
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Izegem- Plantijnzaal-bib
Raymond Fournelle
Leesclub - Vl@s
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Sparrenbos te Abele
Paul Louwagie
Wandelaars eten samen in het 'Sparrenbos' te Abele
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Roeselare Don Bosco, 's Gravenstraat 14,8800 Roeselare
mr. Andre D'Halluin
70 jaar Israel, 3000 jaar Palestina, oorlog zonder einde?
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Sint-Niklaas Pastoor De Meerleerstraat 24 A , Sint-Niklaas ( dreefje inrijden tussen huisnummers 26 en 22a ).
Koninklijke Video, Foto & Digiclub v.z.w. Sint-Niklaas
Filmnamiddag
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Anderlecht Zaal Familia, 1ste verdiep - Adolf Willemijnsstraat 113 te 1070 Anderlecht
Pannenkoekennamiddag
dinsdag 5 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten LDC De Dendervallei
OCMW Stad Aalst
Deelname project Palto - mantelzorgcafés in Aalst
afdeling Berchem De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
bestuur
Maandelijkse ledenvergadering
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Genk aldeneik
Reinilde Housen
Lichtmisfeest
afdeling Gent Centrum Kring Westveld Heilig Ktuisplein 10 9040 Sint-Amandsberg
J. De smet
"De geheimen van de Hollywood Musicals"
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Guido De Muynck
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Scheldekant Cafetaria Woonzorgcentrum, Wissekerke, Kruibekestraat 58A
Maria De Cock
Creatieve namiddag - Scheldekant
afdeling Maas-Oeter
Lichtmisfeest
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES:
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Aartselaar Zaal De Koekoek - Lindenboslaan 2 te 2630 Aartselaar
Pannenkoeken
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Lokeren Domein Puyenbroeck - Wachtebeke
Bestuur Vl@s Lokeren
Pannenkoekenwandeling
woensdag 6 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : Schaliegas, een zegen of een vloek door Prof. Manuel Sintubin
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Gent Centrum Reinaert - Reinaertstraat 28 te 9000 Gent
J. Taghon
Een unicum - een panel met enkele negentigers
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Feest voor de medewerkers
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : Schaliegas, een zegen of een vloek door Prof. Manuel Sintubin
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : Schaliegas, een zegen of een vloek door Prof. Manuel Sintubin
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Stille Meers
Alfons Deley
Vergadering SAR
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Gent Reinaert (Gent West) Zaal Reinaert Gent
Bestuur
Debat met negentigers : hoe kijken zij tegen het leven aan?
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Nieuwpoort Noterdaemestraat
Koksijde
Bezoek aan Opleidingscentrum voor Blindegeleidehonden in Koksijde
donderdag 7 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gistel OC Oud Stadhuis, Hoogstraat 1 Gistel
José DE MAREZ
VERHALEN
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Kontich nog mee te delen
Lichtmis
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Ontspanningsnamiddag
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Koekelare Huis Proot, Noordomstraat 2, 8680 Koekelare
Paul Willaert
Kiekendieven en muizenpakkers - Patrick Claeys
afdeling Mol-Centrum Lommelse Heide, Lommel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijke
Tine Pollet - 050/214096
Samenleven met gezond verstand - Prof. Patrick Loobuyck
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Leuven Vlierbeekveld ontmoetingscentrum, Honingbijstraat 19, 3010 Kessel-Lo
Hilde & Frieda
Pannenkoekenslag met Verassing
afdeling Tienen (Groot) Tienen
Lucienne Smets
spellennamiddag
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Lokeren Petanqueclub Oude Heerweg
Bestuur Vl@s Lokeren
Petanque
vrijdag 8 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruine café
maurice
petanquen
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lokeren Bistro Den Bascuul Eksaarde
Concert
zaterdag 9 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
zondag 10 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Ontbijtbuffet
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport & Spel
Bestuursleden Ruiselede
Zondagmorgenontbijt
maandag 11 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Wijnegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Berchem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Borgerhout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Klein-Brabant Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Deurne - Borsbeek Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Edegem Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Geel Parochiezaal van Ten Aard - Vaartstraat - 2440 Geel
Bestuur Vl@s-Geel
Quiz met o.m. muziekquiz + etentje
afdeling Geel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Ingelmunster Bollewerpstraat 3 Ingelmunster
Jan-Pieter Demarsin en Mieke Opsommer
Documentaire IERLAND
afdeling Kapellen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kontich Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Lier Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mechelen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mortsel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Kinepolis Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Schoten Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Ghislain Nyutten
Senioren Quiz
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Zwijndrecht Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Noord Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Oost TISP-pad, Mol
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Oost Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-West Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Balen Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Mol-Dessel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Mol-Europawijk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
afdeling Aartselaar Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Nevele (Groot) Gemeentezaal Hansbeke, Hansbekedorp 35
De voorzitter Ronald Evrard
Ledenvergadering
afdeling Boechout Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Antwerpen-Centrum Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Tienen (Groot) Tienen
linda Vangilbergen
Filmvoorstelling : Darkest Hour
afdeling Boom Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Grobbendonk Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
afdeling Duffel Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
federatie Mol Kinepolis: Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Provincie Antwerpen
Opera in de Cinema - Carmen van Georges Bizet
dinsdag 12 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Julienne Van Hove
Zangrepetitie Renaet Van Daelekoor
afdeling Gent Centrum Vierde zaal Driebeekstraat 2 9050 Gentbrugge
L. Bogaert
"Reconstructie van het landschap in Vlaanderen na WO I"
afdeling Gentbrugge-Ledeberg De Vierde zaal Gentbrugge
Dries Claeys
Cultureel-historische voordracht Recontstructie van het Vlaamse landschap na de Groote Oorlog
afdeling Gistel Zaal De Zwerver Dorpsstraat 95 Leffinge
MARLEEN SYS
NOORDZEEQUIZ te Leffinge
afdeling Alveringem (Groot) De Brikerij, Groenestaat (35) Izenberge
Geert Vantournhout
7 sporen naar geluk
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Eet- en Dansfeest
afdeling Ieper parking zwemkom (LeopoldIII-laan)
Marcel Allaert (0474-67 49 82 / mark11@gmail.com)
Maandelijkse wandeling
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Accordeon en zang door Astrid Sioen
afdeling Scheldekant Gelaagstraat 55, 9150 Kruibeke
Roger en Maria.
Wandeling:
afdeling Leffinge De Zwerver Leffinge
Bestuur
Noordzeequiz
afdeling Lier Wijkhuis Zevenbergen Lier
Rik en Hugo
Gezellig Samenzijn - Kaarten
afdeling Oostduinkerke zaal De Zwerver in Leffinge
juryvoorzitter Marleen Sys
Noordzeequiz
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Sint-Niklaas Gelaagstraat 55, 9150 Kruibeke
Roger en Maria.
Wandeling:
afdeling Veurne Leffinge - De Zwerver
Afdeling Leffinge
Noordzeequiz
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Zwerver
Afdeling Leffinge
Noordzeequiz
afdeling Koekelare De Zwerver, Dorpsstraat 95, 8432 Leffinge
Paul Willaert
Noordzeequiz
afdeling Mol-Centrum La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Noord La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Mol-Oost La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-West La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Balen La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Dessel La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Deinze-Leieland CC De Rekkelinge
Ledenvergadering
afdeling Nieuwpoort Ysara Nieuwpoort-Bad
Johnny
Scrabble
afdeling Nieuwpoort Zaal De Zwerver, Dorpstraat 95 Leffinge
Jan Demoen 0495 89 81 32
Noordzeequiz te Leffinge
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Ardooie-Koolskamp ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13
Fons Lammertyn
Dominus vobiscum door Marc De Bie.
afdeling Lokeren
Bethy Peelman
Bloemschikken thema
woensdag 13 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
Bestuursleden
Valentijntjesfeest
afdeling Wervik-Geluwe Zaal St. Jozef
Rosanne Declerck
Bolletra
afdeling Mol-Centrum La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Noord La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
afdeling Mol-West La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Balen La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Dessel La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
donderdag 14 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal De Tragel - Tragel 12 - 9300 Aalst
Staf Willockx
Amusementnamiddag met Staf Willockx
afdeling Aarschot (Groot) zaaltje van de elfurenmis
Johan Billen
we beleven de wondere wereld van de mieren
afdeling Berchem Kinepolis, Groenendaallaan 394 te 2030 Antwerpen
Jacqueline
Senior at the Movies
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Scheldekant Cruybeeks Hof. O.-L.-Vrouwplein 22 Kruibeke
Roger Kluskens
Kaarten: Scheldekant
afdeling Menen-Rekkem-Lauwe Kortrijk
Filmnamiddag
afdeling Leffinge Kinepolis Oostende
Willy Van Laer
Seniorenfilm
afdeling De Panne-Adinkerke De Korre, Koninklijke Baan 7 - De Panne
Liliane Verschraegen
Kaarting
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling De Panne-Adinkerke Parkhotel A. Dumontlaan De Panne
Jean Demuynck
Ontbijt onder vrienden op Sint-Valentijn
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Kinepolis Oostende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Filmvoorstelling Seniors at the Movies
afdeling Zwijndrecht kerk van Zwijndrecht
Jef Roels
wandelen
afdeling Mol-Centrum La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Centrum Molenpad, Meerhout
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Noord La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Oost La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-West La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Balen La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Dessel La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk La Reid
Jan Daneels
3-daagse Ardennen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Tielt El Parador
Oorlogsdagboek van Streuvels
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Gezellig samenzijn
afdeling Lokeren Anglobowling Hamme
Bestuur Vl@s Lokeren
Bowling
vrijdag 15 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot)
petanque
afdeling Schilde Antwerpen, Suikerrui 17-19
Mireille Coulier
Bezoek Diamantmuseum
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Lokeren
Toneel door Bezeboot- Doorslaar
zaterdag 16 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Mol-Oost Cafetaria De Witte Meren
René Cools
Witte Meren
afdeling Lokeren Sporting Lokeen, Daknamstraat 91 te Lokeren
Arthur Van Remoortere
Vijfde Schlagerfestival Lokeren
zondag 17 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Koksijde De Normandie, Koninklijke Baan, Koksijde
Janine Jacquemyn
St. Valentijnsfeest met brunch
afdeling Duffel Jaintempel - Laarstraat 34 te Wilrijk
Bezoek Jaintempel
maandag 18 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Sportzaal Maretak - Aalst
Georgette De Ridder
Cursus seniordansen
afdeling Berchem De Veldekens, Frans Beckersstraat 33 te 2600 Berchem
Tina
Voordracht
afdeling Destelbergen-Heusden Domus Destelbergen
Wis
Leesclub
afdeling Haacht (Groot) Goltfuslaan 2
Jacqueline
Fietsgroep C de rustige goed-weer fietsers
afdeling Haacht (Groot) Haacht
Vermeylen Juul
fietsgroep A
afdeling Haacht (Groot) Wespelaarsestwg 63 Haacht
Simone Vranken
Fietstocht groep B
afdeling Ieper Atletiekpiste (Leopold III-laan)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Wekelijkse jogging
afdeling Izegem Grote Markt, Izegem
Guido De Muynck
Fietsnamiddag
afdeling Koksijde Koksijde en omgeving
Roos Bohyn, Alfonsine Van Belle
Wandelen met de genieters
afdeling Kortrijk 't HEMELHOF, Brugsesteenweg 123 te Kortrijk
Wilfried Vandeputte
Repetitie zangkoor 'ICK JEUNE MY'
afdeling Leffinge Trefpunt Leffinge
Meyfroodt L
Rammi Bridge
afdeling Leffinge De Zwerver
Raymond Symoen
Kaartnamiddag
afdeling Oostakker Ontmoetingscentrum Oostakker
Marc De Bie
Verrassingsvoordracht door Marc De Bie
afdeling Oostduinkerke zaal Witte Burg in Oostduinkerke
bestuursleden
Kaarting +Rummikub +Hobby
afdeling Poperinge Te bepalen
Paul Louwagie
Wandelen
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Francois Vekemans
Kleine Wandeling
afdeling Schilde Schilde en omgeving
Staf De Louker
Grote Wandeling
afdeling Sint-Niklaas “Steenstraete” Nieuwstraat 86, Sint-Niklaas.
De Langhe Albert.
Tweede Vl@s quiz
afdeling Veurne De Zonnebloem Zuidstraat 67
frans.calcoen@gmail.com
gezondsheidsprogramma
afdeling Wervik-Geluwe t' Potaal Kruiseikstr. Wervik
Emiel Dewulf
Kaarting
afdeling Zwijndrecht De Vlomse
kaarten
afdeling Mol-Centrum Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Mich Bellen en Karel Luyten
Cursus yoga
afdeling Mol-Oost Straalpad, Balen-Olmen
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Balen Cafetaria Ten Hove, Jakob Smitslaan 28, 2400 Mol
Frans Scheelen
Bridge
afdeling Deinze-Leieland Seniorenhuis Elfdorpen Deinze
Petanque
dinsdag 19 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Centrum De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Haacht (Groot) zaal Onder den Toren Haacht
Marc Vermylen
Het destagcafe
afdeling Ieper Ingang Yper Museum (Grote Markt)
Frans Duerinck (0497-41 61 92 / vlasieper@gmail.com)
Museumbezoek aan het Yper Museum
afdeling Izegem Dorpshuis, Emelgemseplein 1 Izegem
Katrien Seynaeve
Wat is er aan de hand in Catalonië ? Steven Vergauwen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Bolledroom, Hazebeekstraat 11, Koksijde
Roger Claes
De B-Petanquers
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Hedwig Donceel, Anita Deleeck
Brei- en handwerkclub
afdeling Scheldekant Heemkundig museum, Kruibekestraat 2, Bazel.
Dr. Christine Belgrens
Voordracht:Scheldekant.
afdeling Oostduinkerke Bolledroom in Oostduinkerke
Bestuursleden
Petanque
afdeling Schilde Schilde, parking Carrefour
Louisa Dewit
Stappen en klappen
afdeling Schilde Werf 44, Schilde
Swa Eelen
Lijndansen
afdeling Stekene Sporthal De Meet, Nieuwstraat 60 ,Stekene.
Etienne Strijbol
Petanque: Stekene
afdeling Brugge-Noord De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Brugge-Zuid De Gulden Spoor 't Zand 22 8000 Brugge
Rik Roose
scrabble
afdeling Sint-Niklaas RVT Het Lindenhof te Belsele,Kerkstraat 11, 9111 Belsele
John en Bea.
DANSLES
afdeling Wervik-Geluwe t' Portaal Kruiseikstr. Wervik
Magda Goos
Darts
afdeling Ninove zaal Roosevelt - Ninove
vl@s bestuur Ninove
carnavalshow
afdeling Mol-Oost Spoorwegstraat 27, Mol, Kelder den Brand
Leo Cools
Petanque
afdeling Nieuwpoort Kaartershuisje Nieuwpoort-Stad
Coppieters Carina
Aquarel/Tekenen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever
Dansmix
afdeling Asse 't Smiske Gemeenteplein 7 Asse
bestuur Vl@sse
Destagcafé
afdeling Avelgem Scheldeland Zaal De Meerschblomme - Avelgem
Restaurateur Claude Bekaert en Ingrid Neirinckx
Voordracht over de restauratie van schilderijen
afdeling Ruiselede Zaal voor Sport & Spel
Monique Verhalle
Ontspanningsnamiddag
woensdag 20 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Brugge-Centrum zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : " Siberië : Yakutsk, koudste stad ter wereld " door Olga Monastireva
afdeling Deurne - Borsbeek Parking - Driepikkelhoeveweg te Ranst (kerkhof)
Viviane Gedopt
Wandeling in het Zevenbergenbos
afdeling Geel Luysterbos - J.B.Stessensstraat - 2440 Geel
Kaarten
afdeling Haacht (Groot) Sporthal Den Dijk Wespelaar
Luc De Bast
Badminton
afdeling Haacht (Groot) Grote Baan 221 Wespelaar
Fons Heremans
30 km fietsen op woensdag met tussenstop
afdeling Haacht (Groot) De Klinckaert Rijmenamsestwg Haacht
Elise De Cauter
Breien voor Poverello
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Luc Vanden Berghe
Causerie
afdeling De Panne-Adinkerke Teken- en Schilderlokaal achteraan De Korre
Luc Drappier
Lessenreeks Aquarel
afdeling Brugge-Noord zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : " Siberië : Yakutsk, koudste stad ter wereld " door Olga Monastireva
afdeling Brugge-Zuid zaal Sparrenhof, Dries 2, 8310 Assebroek
Johan Leyts en Christine Devloo
Voordracht : " Siberië : Yakutsk, koudste stad ter wereld " door Olga Monastireva
afdeling Middelkerke-Westende-Lombard. Zaal De Kilt, Westende
afdeling Middelkerke-Westende-Lombardsijde
Gezellig samenzijn
afdeling Mol-Centrum St.-Jan, Balen Gerheide
Fabien Lievens
Biljarten
afdeling Mol-Oost Gemeentelijke Sporthal, Rode Kruislaan 20, Mol
Frieda Jansen
Seniorengym
donderdag 21 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Samenkomst Sportcentrum Schotte - Aalst
Piet Olbrechts
Wandelen doorheen Aalst
afdeling Aarschot (Groot) Gasthuiskapel: te Aarschot
THE a-TEAM
Hemelsplezier in de Gasthuiskapel
afdeling Berchem Godshuizenlaan 2, Gent
Jacqueline
Gegidst bezoek
afdeling Destelbergen-Heusden Lokaal De Nieuwe Admiraal
Vzter Yvan
Ledenvergadering
afdeling Geel Luysterbos - J.B. Stessensstraat - 2440 Geel
Jos Biesemans
Fietsen met Vl@s-Geel
afdeling Genk Zwembad Genk
Andre Vanhaeren
Senioren zwemmen
afdeling Gent Centrum Zaal "De Nieuwe Admiraal"
Y. Van Damme
"In de lusthof van Venus"
afdeling Kapellen 't Kaartershuisje - Dorpstraat 67 te 2950 Kapellen
Joke Robion
Gezellige namiddag in 't Kaartershuisje
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Pierre De Neef 058 62 31 27
Kaartkampioenschap manillen
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Roger Claes
De K-petanquers
afdeling Koksijde Koksijde en omliggende gemeenten
Greta Wullaert
Wandelen met "De stappers".
afdeling Koksijde Kerkepannezaal, Strandlaan 128, Koksijde
Janine Jacquemyn
Denksportactiviteiten
afdeling Leffinge Muzee Oostende
Van Laer Willy
Namiddaguitstap
afdeling De Panne-Adinkerke Sportzaal Oosthoek De Panne
Frank Verschoore
Volleybal
afdeling Poperinge Café Britannia, Poperinge
Gerard Vanhove
Kaarten
afdeling Waregem SOBA, Lavendellaan 31, 8790 Waregem
Jacques Lesage
De bende van Baekelandt
afdeling Mol-Centrum Belse bossen, Geel-Bel
Gaby Theunis, Wivina Van Hoof
Wandelen
afdeling Mol-Europawijk Taverne Auberge, Corbiestraat 41-43, Mol
Mia Van Poelvoorde
Scrabble
afdeling Torhout-Houtland GC Jonkhove - Aartrijksestraat 9 - 8211 Aartrijk
Tine Pollet - 050/214096
Is er nog voedsel in 2050 om de wereldbevolking te voeden? - Prof. Wannes Ceulemans
afdeling Nieuwpoort Cultuurcentrum Ysara Nieuwpoort-Bad
Miel 0478 91 87 66
Kalligrafie
afdeling Boom OVM, Overwinningstraat 22-24 te Boom
Jean Reyniers
Armoedeproject: Kom Mor Binne
afdeling Oostkamp (Groot) De Valkaart, Albrecht Rodenbachlaan 42, 8020 Oostkamp
Andre Haesaert
Slovenië en Kroatië
afdeling Jabbeke (Groot) VCJ, Vlamingveld 40, 8490 Jabbeke
Luc Puystiens
Wat doe ik vandaag het best met mijn spaargeld door Paul D'Hoore
afdeling Bredene POC De Caproen, Breendonklaan 2a, 8450 Bredene
Rita Pille
Voordracht :Bredene en de Damse vaart
afdeling Lokeren Info volgt
Lunch met dansnamiddag
vrijdag 22 februari 2019
Organisatie Plaats/ begeleiding Omschrijving
afdeling Aalst en randgemeenten Zaal Kring Sint-Anna - Roklijf 4 - Aalst
Willy Van Der Biest
Kaartnamiddag
afdeling Aarschot (Groot) Bruin Café
allen samen
Petanque & kaarten & rumicup
afdeling Klein-Brabant
Ontspanning met pannenkoeken
afdeling Genk
Andre Vanhaeren
Verrassingsreis
afdeling Maas-Oeter
Verrassingsreis
afdeling Vlaamse Ardennen Ladeuze 3, 9680 Maarkedal
De heer Hans Claus
Achter de tralies. Hoelang houdt de gevangenis nog stand?
afdeling Sint-Niklaas ” In ‘t Schuurken ” Lange Rekstraat, Sint-Niklaas. Tussen “ Reinaert ” en parking “ De Ster ”.
John
Petanque: Sint-Niklaas.
afdeling Wervik-Geluwe De Pionier
Leopold Vandaele
Curve Bowls
afdeling Mol-Noord Bowling Den Eden, Graaf de Brocquevillestraat 27/A, 2400 Mol
Rob Cools
Bowling
afdeling Mol-West Café De Mèt, Rondplein 15 Mol
Walter Opgenhaffen
Whist
afdeling Mol-Balen Sportcafé De Finale, Rode Kruislaan 20, Mol
André D'hooge
Cursus schaken
afdeling Mol-Europawijk TC Mol
Juliette Cuypers en Lucien De Wilde
Tennis
afdeling Nieuwpoort Hotel Cosmopolite Nieuwpoort-Bad
Jan Slootmaekers 0495 49 51 22
Voordracht over gehoorproblemen
afdeling Diksmuide zaal Bourgondisch Schild, Oostendebaan 36 A
Philippe Despriet
Beeldenstorm in de Lage Landen
afdeling Boortmeerbeek Sporthal Boortmeerbeek
lesgever Sport Vlaanderen
Fit Gym
afdeling Boortmeerbeek Sporthal te Boortmeerbeek
lesgeven Sport Vlaanderen
Onderhoudsgym
afdeling Lievegem Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk - Zomergem
Lut De Paepe
Cultureel-historische voordracht Willem I - thuis in Gent